לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2006, 01:02
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בהמשך לאשכולו של טל ענבר בנושא הקלות הצנזורה - "מזל"ט צה"ל הפציץ משאית בלבנון"

מזל"ט צה"ל הפציץ משאית במעבר הגבול המרכזי בין לבנון וסוריה
18:3631.07.2006

מזל"ט צה"ל הפציץ טנדר במעבר הגבול המרכזי בין לבנון וסוריה, כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס. מקורות מסרו לסוכנות כי הטנדר נשא סיוע מסוריה, וכי ארבעה אנשי מכס לבנונים ונהג הרכב נפצעו בהפצצה. בסוכנות הידיעות מוסיפים, כי מעבר הגבול, מעבר מסאנה, הופצץ על-ידי מטוסי חיל האוויר הישראלי גם ביום א' ובשבת.

בתוך כך, דווח כי מטוסי חיל-האוויר הפציצו גבעה באזור בינת ג'בייל. ככל הנראה, מטרת ההפצצה היתה מוצבי חיזבאללה במקום.

http://news.nana.co.il/Common/Gener...6621&FromList=1

פורסם במקור ע"י הגולש המממ בפורום סקופים וחדשות.
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2006, 10:20
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
שמע צעיר,
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי freedom_fighter שמתחילה ב "שיעורון חינם ברטוריקה- פוליטיקלי קורקטנס מוצדק."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי freedom_fighter
כמה אנטגוניזם מעוררת הטענה היפה שלך רק כי אתה בוחר להשתמש ב-"ערבים". שים לב:

טענה מאוזנת:
"אנשים פולטים הרבה שטויות כשהם רואים איזה חפץ בשמים"

טענה גזענית מקוממת:
"יהודים פולטים הרבה שטויות כשהם רואים איזה חפץ בשמים""

הבנת? אל תכשיל את עצמך סתם.
אל תתן לאנשים סיבות להכנס בך ולא להתייחס לטענות שלך.

אין לך משהו חכם לומר אז תשתוק, אני הבהרתי את מה שאני חושב על סמך ניסיון שהערבים, כן כן הערבים בהחלט פולטים הרבה שטויות מכיוון שאין להם הרבה ידע בתעופה, סוכנויות הידיעות מפרשות את הידיעות שלהן על סמך עדויות של רועי צאן ואזרחים ערבים שאין להם הבנה בנושא, מזלט יכול לטוס סמוך למטרה אבל לא יודעים שיש F-16 בגובה 40 אלף שהפיל פצצה...
כבר קרו מקרים שאזרחים ערבים קוראים לטנקים נגמשים, ולנגמשים טנקים ומסוקים מטוסים והפוך...
ואם ישלך בעיה אישית איתי ורוצה להיכנס בי באיזו שהיא צורה בו תפחיד אותי בהודעה פרטית צעיר מת.
ישן 01-08-2006, 19:40
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "ממתי הלבנונים יכולים לזהות בין מזלט למטוס מאויש?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hezibezi
בכל מקרה על פי הידוע לי ואני די בטוח שאין לנו מזל"ט תקיפה, לאמריקאים יש, ואני די בטוח שלנו אין גם מהסיבה שאין תקציב וממילא ביטלו המון פרויקטים יקרים כמו הנאוטליס, קרן הליזר לירוט טילים, ככה שלא ניראה לי שהשקיעו במזלטי תקיפה...

להם לפחות יש עדות ראיה להסתמך עליה. לך יש רק ספקולציות.

ובכל מקרה, כבר פורסם במספיק מקורות על תקיפות מזל"ט ולא שמענו שום הכחשה רשמית. האזרח הקטן ברחוב כבר הפנים את קיומם לכאורה של כאלו כלים. לא י זיק לשחרר את המידע על קיומם לכאורה של הכלים, כמובן בלי לחשוף יכולות ומתארים מדוייקים. זה יכול אפילו לעזור קצת למורל הלאומי.
ישן 01-08-2006, 20:11
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
לזה קוראים "עפ"י מקורות זרים"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "בהמשך לאשכולו של טל ענבר בנושא הקלות הצנזורה - "מזל"ט צה"ל הפציץ משאית בלבנון""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DeepSpace
מזל"ט צה"ל הפציץ משאית במעבר הגבול המרכזי בין לבנון וסוריה
18:3631.07.2006

מזל"ט צה"ל הפציץ טנדר במעבר הגבול המרכזי בין לבנון וסוריה, כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס. מקורות מסרו לסוכנות כי הטנדר נשא סיוע מסוריה, וכי ארבעה אנשי מכס לבנונים ונהג הרכב נפצעו בהפצצה. בסוכנות הידיעות מוסיפים, כי מעבר הגבול, מעבר מסאנה, הופצץ על-ידי מטוסי חיל האוויר הישראלי גם ביום א' ובשבת.

בתוך כך, דווח כי מטוסי חיל-האוויר הפציצו גבעה באזור בינת ג'בייל. ככל הנראה, מטרת ההפצצה היתה מוצבי חיזבאללה במקום.

http://news.nana.co.il/Common/Gener...6621&FromList=1

פורסם במקור ע"י הגולש המממ בפורום סקופים וחדשות.

נערך לאחרונה ע"י Soloavia בתאריך 01-08-2006 בשעה 20:31.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר