לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2006, 19:33
  shivnkl shivnkl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.05
עשיתי איזה שהיא פעולה ב windows

עשיתי את הפעולה הזאת כי לא יכלתי להפעיל את המחשב והיאתה לי את השגיאה הזאת:
(הוצא מאתר מיקרוסקופט)
באתחול המערכת מקבלים שגיאה במסך כחול: Windows could not start because the following file is missing or corrupt: SystemRoot%\System32\Hal.dll%

loadTOCNode(1, 'summary');

‏‏ לצורך פתרון הבעיה, עלינו לוודא שיש למחשב שלנו אפשרות לבצע עלייה מכונן הסידי-רום.
‏(זו הגדרה שמאופשרת ב- Bios‏ של המערכת, במידה והדבר לא ניתן, עלינו לפנות לטכנאי לשם שינוי צורת העלייה של המחשב).

1.נכניס את הדיסק של Windows XP‏‏ לכונן התקליטורים, ונדליק מחדש את המחשב. ברגע שיהיה כתוב
"Press Any Key To Boot From CD‏", נלחץ על מקש ה- ENTER‏‏, עד שתעלה תוכנית ההתקנה של
Windows XP ‏.2.בחלון ההתקנה יש 3 אפשרויות, נלחץ על "R‏” (Recovery Console&#8207.3.בחלון שיפתח, יש לנו אפשרות לבחור במערכת ההפעלה הרצויה. נלחץ על המספר המבוקש ולאחר ‏‏ מכן ENTER‏, המערכת תבקש סיסמת מנהל מחשב (במידה ואין, נלחץ ENTER&#8207, בסופו של דבר נגיע לשורת פקודה.4.נקיש את הפקודה: BootCfg /Rebuild‏, ונלחץ ENTER‏.5.בשאלה - "? Add installation to boot list‏‏” נקיש 'Y‏'.6.בשאלה - "Enter load identifier?‏”נקליד את השם בו נרצה לקרוא למערכת ההפעלה "Windows XP‏”.7.בשאלה - "Enter OS Load Options?‏‏" נקליד את צורת העלייה של המערכת /FastDetect‏ ונקיש ENTER ‏.‏8.בסיום נקליד Exit‏, והמערכת תופעל מחדש.

הצלחתי להפעיל את המחשב עכשיו דבר ראשון העם עשיתי איזה נזק, דבר שני שאני מפעיל את המחשב אני צריך לעשות F1 ואז ליבחור windows xp או microsoft windows xp או microsoft windows xp (bootscren) מה אני צריך לעשות כדי לבטל את הבחירה ואני יצתרך רק לילחוץ על כפתור ההדלקה והמחשב ידלק

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר