לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2006, 22:18
  pyr0 pyr0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
המלצה סיקור רחב והמלצה סופית: iolo's System Mechnic - כמו JV16 רק טובה יותר :-)

טוב, חזרתי מאילת. עשיתי שם קורס צלילה, סיימתי כAdvanced Open Water Diver או בעצם, כוכב 2. ממש נהניתי, ממליץ מאוד על מועדון לאקי דייברס\אקווה ליין - הם היו שם ממש ממש ממש נחמדים וממש חמים וממש עזרו לי כשהיו לי בעיות וכאלה, כסף, הסעות וכו'. באמת. גם הקורס יצא ממש זול אבל לא משנה קיצר, לפני שנסעתי התקנתי System Mechnic, הפעלתי אותה וכשחזרתי למדתי אותה טיפה יותר לעומק ועכשיו הכנתי מדריך.

מידע כללי

החברה שמפתחת את התוכנה נקראת iolo, חברה ידועה וחזקה מאוד בתחום. חוץ מSystem Mechnic היא משווקת גם את Search and recover שהיא תוכנה למציאת ושחזור תוכנות שנמחקו, System shield שזה חבילה של firewall וantivirus, Drive , יש גם את הDisk Scrubber, לתיקון ושמירת מצב של דיסקים, וניקויים. וMacro Magic שהיא תוכנה חזקה מאוד למען האמת, שלאחר שמגדירים אותה כמו שצריך ניתן בעזרת מקרואים להאיץ את המחשב כאשר מורידים תוכנות לא שימושיות ורכיבים לא שימושיים מן המערכת. ויש חבילה אחת שכוללת את כל אלו, שהיא System Mechanic Professional.

האתר של החברה הוא: www.iolo.com וניתן דרכו למצוא את כל המידע הנחוץ.

מתי שמעתי על System Mechnic

למעשה שמעתי על התוכנה הזאת ממזמן, עוד כשהיא הייתה בגרסא 3. זה היה בכיתה ז' או ח', חבר סיפר לי ואז עוד יצאתי מנקודת הנחה שתוכנות שנוגעות לך ברג'יסטרי זה לא טוב והם יכולות להרוס לך את המחשב והעדפתי לא להשתמש בהן - בגלל זה פירמטתי פעם לחודש וחצי-חודשיים בכל מקרה, לא השתמשתי בה. החבר כן, אני לא. וחזרתי אליה בגרסא 6.

באיזה גרסא אני משתמש?

אני משתמש בגרסא 6.0t, שהיא למעשה הגרסא החדשה ביותר של System mechanic. הגרסא שהשתמשתי אינה חוקית (בדר"כ אני בודק מה אני אוהב, ורק אז קונה. באמת.) ובטח אתם שואלים, אז למה לא השתמש בSystem Mechanic Professional, אז אני אענה לכם: גרסאת הפרו מגיעה עם עוד 5 תוכנות מפגרות שאין לי שום שימוש בהם, ז"א, פיירוול,אנטיוירוס, משחזר קבצים וכו' שהם בכל מקרה תוכנות חלשות מאוד יחסית לתוכנות אחרות לשוק. אז אל תורידו סתם, אל תתלהבו מזה.

למה System Mechnic ולא משהו אחר?

למעשה, ניסיתי עוד כמה תוכנות לפני שניסיתי את System mechnic, התחלתי עם JV16 Power Tools, המשכתי לAce Tools ולעוד כמה. והכי הכי התרשמתי מSystem mechnic, במיוחד בגלל השילוב החזק בין ממשק פשוט ונוח, ליכולת קינפוג מצויינת. מזכיר את KAV\KIS, ממשק נקי שמראה על פשטות אך התוכנה אינה פשוטה כלל.חוצמזה, נכנסתי לאתר הזה ודרכו מצאתי את כל התוכנות שניסיתי. אף על פי שSystem Mechanic קיבלה בו את המקום השני, היא קיבלה ביקורות הרבה יותר טובות באתרים ידועים יותר כמו PC Magazine.

איך היא נראת ומה יש בה?

זה המסך הראשי, חוץ ממה שכתבתי בתמונה ניתן לראות את איזור הPower Tools מימין למעלה, ומסומן PC TotalCare, זוהי תכונה חזקה מאוד שבעזרתה ניתן להריץ אץ כל התוכנות להאצת וטיפול המחשב של System mechnic בלחיצת כפתור. אני ארחיב עליה בסוף.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עכשיו אנחנו במסך של המהרת המערכת, כל המידע בתמונה.

התמונה הבאה מראה את המסך של תכונת הSystem Customizer, תכונה חזקה מאוד של System Mechnic שבעזרתה ניתן לשנות הגדרות של המערכת, שאת חלקן לא ניתן לשנות אלא דרך שינויים ברג'יסטרי. שימושי ביותר! רוב התכונות שניתן לשנות פה, ניתן לשנות גם בnLite, אז אפשר פשוט לחסוך את nLite ולשבת על זה עוד 5 דקות.

עכשיו אנחנו במסך של ניקוי המערכת, שוב, כל המידע בתמונה.

עכשיו אנחנו במסך של תיקון המערכת במבעיות כאלו או אחרות, שוב, כל המידע בתמונה.

עכשיו אנחנו במסך של שמירת האבטחה של המערכת ותיקון בעיות אבטחה. שוב(!!!) כל המידע בתמונה.

עכשיו אנחנו מבסך של שמירה על מצב המערכת, כמו בתמונה, אין שם שום כלי חיוני לדעתי.

עכשיו אנחנו במסך האחרון של ההגדרות. חוץ מתוכנה אחת, של הגדרות כלליות, הכל שטויות ואין בזה שום שימוש. כנסו לתכונות

האחרות רק אם אתם ממש משועממים! חחח...

עכשיו, אחרי שראיתם איזה תוכנות יש לSystem mechnic להציע, אראה לכם את PC TotalCare.זהו המסך הראשי שלה:

כאן ניתן לראות לאחר לחיצה על Next שהתוכנה בוחנת את כל הרכיבים שנבחרו, בכדי למצוא בעיות.

לאחר מכן התוכנה מראה לך את הבעיות שהיא מצאה:

לאחר לחיצה על Next התוכנה תתחיל בתיקון,ניקוי,סידור והמהרה של המערכת.

ולבסוף, היא תגיש דו"ח על כל הרכיבים שהיא הצליחה לסדר ואלו שהיא לא הצליחה.

זהו, סיימתי. אני מקווה שזאת התוכנה האחרונה והטובה ביותר שאני ימצא, ושלא יהיו יותר, כי דיי, נמאס. חחחחח

חוצמזה, אני אכתוב פה איך היא עובדת על מחשבים אחרים שאני אריץ עליהם, אני צריך לטפל לחבר במחשב עוד יומיים ואז אני אדווח איך הלך אצלו, כי המחשב שלו במצב בכי-רע, ונראה עד כמה היא תשפיע.

כל הזכויות שמורות לי!
בשביל לפרסם את המדריך יש לבקש רשות מהיוצר שלו (אני), אני בטוח שאני ארשה לכם.
אם אתם מפרסים, כמובן שאם רשות שלי - כתבו שהיוצר הוא pyr0 מפרש. ולא סתם pyr0 אנונימי :-)

נ.ב

רק לידיעתכם, כל המדריכים שלי נכתבו אך ורק בפרש ופורסמו על ידי רק כאן, ונלקחו לאתרים אחרים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2006, 08:23
  pyr0 pyr0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
===הסבר על איזה תוכנה לבחור===
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי shadow8 שמתחילה ב "..."

למעשה, אני לא יכול להגיד לך מי הכי טובה. ניסיתי את ACE,TUNEUP,JV16,SYSTEM MECHANIC, ADVANCED SYSTEM OPTIMIZER.

בכללי, לכל אחת יש משהו שאין לאחרת. לSystem Mechnic היה הכל, אבל היא נורא נורא כבדה ולדעתי לא עושה את העבודה כמו שצריך, בנוסף היא מנסה לדחוף לך להפעיל כלים שאתה לא תרצה להפעיל. בגלל זה עזבתי אותה.

JV16 עזבתי בגלל הממשק ה"פשוט מדי" שלמעשה, למשתמשים מתחילים זה ממשק קשה מאוד, ואני חיפשתי תוכנה שתתאים לא רק לי אלא גם לאבא שלי וכל מי שאני מכיר. בנוסף, יש לה המון כלים, זה נכון, אבל רובם אינם מעניינים אותי ולמעשה, לא נראה לי שמעניינים אף אחד. (דעה אישית)

ACE,ADVANCED,TUNEUP הם כולם בערך אותו הדבר, לכולן אותם הכלים. בסוף בחרתי בTuneUp בגלל הביקורות הטובות יותר שהיא קיבלה לעומת האחרות.

למעשה, הדבר היחידי שחסר לי בTuneUp זה הפונצקיה של לשנות ערכים במערכת שאת זה היה לSystem Mechanic, אופציה מדהימה וממש שימושית. אז מה אני מציע? לעבוד עם 2-3 תוכנות וזהו.

אין תוכנה אחת מושלמת, אבל לדעתי השילוב בין JV16 (יש לו כלים למצוא ערכים מסויימים ברגי'טסרי, רשימות, Uninstaller איכותי יותר), System Mechanic (בגלל הכלי של שינוי ערכים במחשב) וTuneUp Utilities (בגלל כל מה שהוא מציע והפשטות שבו) הוא שילוב מנצח.

ככה או ככה אני לא רואה אותך קונה את כל השלשוה או אפילו אחד מהם

ישן 02-08-2006, 12:06
  campary campary אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.03
עוד מוצר לשיפוטכם ......... Elite Utilities 9 Professional
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pyr0 שמתחילה ב "סיקור רחב והמלצה סופית: iolo's System Mechnic - כמו JV16 רק טובה יותר :-)"

Optimize. Optimize your system to the full power of performance. With Elite Utilities you will have more than 60 applications to help you optimize your system’s performance and its stability.

Repair. repairing your system can be very difficult especially for users that do not have a lot of knowledge in repairing an operating system. Well now you don’t need to worry about how you will fix your system

Optimize. Optimize your system to the full power of performance. With Elite Utilities you will have more than 60 applications to help you optimize your system’s performance and its stability.

Repair. repairing your system can be very difficult especially for users that do not have a lot of knowledge in repairing an operating system. Well now you don’t need to worry about how you will fix your system. The new Elite Utilities 9 Professional has many new and improved features that can repair the system for you. All you need to do is load the application and leave it on it’s own for a few seconds and it does the job for you.

Protect. Protecting your system is very important that's why Elite Utilities has created a powerful firewall with Intrusion Detection and HoneyPot technology to help you protect and secure your system from hackers. The new Elite Utilities 9 Professional has many new and improved features that can repair the system for you. All you need to do is load the application and leave it on it’s own for a few seconds and it does the job for you
.

http://www.eliteutilities.com/Syste...um/Overview.htm
ישן 02-08-2006, 22:06
  B-Rabbit B-Rabbit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי campary שמתחילה ב "עוד מוצר לשיפוטכם ......... Elite Utilities 9 Professional"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי campary

Repair. repairing your system can be very difficult especially for users that do not have a lot of knowledge in repairing an operating system. Well now you don’t need to worry about how you will fix your system

Repair. repairing your system can be very difficult especially for users that do not have a lot of knowledge in repairing an operating system. Well now you don’t need to worry about how you will fix your system. The new Elite Utilities 9 Professional has many new and improved features that can repair the system for you. All you need to do is load the application and leave it on it’s own for a few seconds and it does the job for you.

Protect. Protecting your system is very important that's why Elite Utilities has created a powerful firewall with Intrusion Detection and HoneyPot technology to help you protect and secure your system from hackers. The new Elite Utilities 9 Professional has many new and improved features that can repair the system for you. All you need to do is load the application and leave it on it’s own for a few seconds and it does the job for you
.

http://www.eliteutilities.com/Syste...um/Overview.htm
כדי לבדוק תוכנה לא צריך לראות מה הם כותבים באתר צריך לנסות אותה..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר