לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2006, 18:58
  Lame.Overdosed Lame.Overdosed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.06
יהודים יקרים...

תזיזו ת'ביצים שלכם לעבר youtube ותעשו קצת מאמץ ואם בדודה שלכם תגיבו קצת לוידאו קליפים של כל הערבים החלאות האלה.. יש מלא קליפים עם תעמולה מסריחה לטובת ערבים.. וזה מוציא את ישראל חרא.. קיצור לא צריך להגיד מה לכתוב.. אבל תכתבו קצת טוקבקים לטובת ישראל ותנסו להסביר שאנחנו נלחמים נגד טרוריסטים שהורגים ילדים קטנים ונשים, אזרחים חפים מפשע... תנסו קצת להשפיע על אנשים שיקראו את זה. זה המעט שאתם יכולים לעשות בשעה שאתם במזגן מתפננים לכם וכל החיילים שם בלבנון נלחמים בשביל שהתחת שלכם יהיה רגוע.. בחום הזה... תחשבו מה זה להיות עם פקל של 30 קילו עלייך עם אפוד ונשק כולך מלא מהרסיסים של האבקת שרפה, כולך לבוש ארוך יושב במארב יומיים שלוש, בלי שינה בלי לחרבן.. תחשבו מה הם עושים למענכם ומה אנחנו גומלים להם ? יאללה יאללה לעבודה...
רק היום הגבתי לאיזה 10 קליפים תגיבו קצת גם אתם...

נ.ב. אני הולך לצנחנים :]

נערך לאחרונה ע"י Lame.Overdosed בתאריך 02-08-2006 בשעה 19:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2006, 19:32
  Lame.Overdosed Lame.Overdosed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.06
דבר ראשון, אל תדרדר את השיחה לקללות..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "לעזור במה? הדבר היחיד שאתה..."

כי אתה לא יוצא גבר.
דבר שני, אני משתדל להגיב כמה שיותר באובייקטיביות, ואני בכלל לא מקלל בטוקבקים.
בכל מקרה אין מצב שבו יוצא לי טוקבק נאצה או הסטה ואני בטוח שזה לא יגרום לשנאה כלפי יהודים.
בקשר לפנייה ליהודים.. אני לא אשקר ואגיד לך את האמת שאני חושב שאין ערבים שתומכים בישראל.. ואם כן, אז הם בטח מועטים עד כדי כך שאפשר לספור אותם על יד אחת והם ממש לא מעניינים אותי בכל אופן, בקשר לנוצרים שחיים פה, שיחיו בפנאן שלהם אני לא חושב שהעימות הזה מעניין גם אותם, אם הם רוצים שיגיבו, לא רוצים שלא יגיבו.
במילים קצת יותר בוטות - הם על הזין שלי, אכפת לי רק מיהודים.
ישן 02-08-2006, 19:53
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Lame.Overdosed שמתחילה ב "דבר ראשון, אל תדרדר את השיחה לקללות.."

אתה מודע לעובדה שיש בישראל הרבה(!!) מקומות שקדושים לא רק ליהודים?
ושרוב המקומות האלה הם בצפון? ויש הרבה מקומות כאלה שמתוחזקים ע"י לא אחרים מאשר אנשי אותה דת ו\או תורמים מארצות אחרות.

ותאמין לי שיש לא מעט ערבים שרוצים לחיות חיים שקטים בישראל שמספקת להם פרנסה טובה הרבה יותר ממה שהממשל הפלסטינאי מספק להם. ושהרבה מאודם פלסטינאים הפסידו מהאינטיפאדה.
אני אפילו אתן לך דוגמא ליד המקום שאני גר יש כפר אני כבר לא זוכר איך קוראים לו,בידיה אם אני לא טועה, אבל הכפר היה בלא בחנויות של ערבים היה שם חתיכת מסחר,היה שם הכל ואנשים באו לשם מכל הארץ כי זה היה ממש זול. כשהתחילה האינטיפאדה אף אחד לא רצה להיכנס לשם וכל בעלי החנויות הפסידו את העסקרים שלהם.

ומה עם כל הערבים שעובדים במפעלים? הם עובדים כמו חמורים,מקבלים מינימום שהוא יותר ממה שהם היו מקבלים אם היו עובדים במוסדות פלסנטינאים כלשהם. ורק שתדע המינימום של פועל ערבי הוא נמוך יותר ממינימום של עובד יהודי.

אז עם כל החרא שהם אוכלים מ"איתנו" הם נשארים פה כי הם תלויים "בנו" והם מעדיפים להיות תלויים "בנו" מאשר בממשל שלהם.

אז עם כל הזיבולי שכל שרשמתי פה הפואנטה היא שאתה מפלה כל מי שלא יהודי שזה חתיכת אפליה איך שלא תסתכל על זה וזה משהו שלא הופך אותך לטוב יותר מאחרים,לא משנה ערבי או יהודי.

ישן 02-08-2006, 20:02
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
יא זבל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "אתה מודע לעובדה שיש בישראל..."

לא נמאס לך?!
מה אתה אומר שהם מסכנים?!
קריית שמונה, חיפה, מעלות, עכו, טבריה, צפת... לא מסכנים?! זה בסדר שיורים עליהם קטיושות?!
לא, שאני אבין!, מה לעזזל זה צריך להיות?: אז עם כל החרא שהם אוכלים מ"איתנו" הם אוכלים חרא כי אנחנו גם אוכלים. מה אתה חושב, שנעים לנו שאחים שלנו מתים!?!?!?!?
הם יפסיקו לאכול חרא כשהם יבינו שאין, אי אפשר להזיז אותנו מפה! ולא משנה כמה הם ינסו וכמה הם ירו עלינו, אנחנו לא נזוז מטר לפה או לפה!
ואגב זבל שלנו...אתה בטח לא הולך לעבור את מה שהחיילים שלנו עוברים, אתה בטח תשב באיזה משרד ותעשה ביד כל השירות!

אז אל תפתח את הפה שלך על צה"ל ועל המהלכים של מדינת ישראל. כי בסופו של דבר אנחנו מונעים מהתחת שלך להתפוצץ בוטובוס. אז שב בשקט ואל תפריע!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר