לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2004, 10:43
  d0tc0m d0tc0m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
ישנם מקרים לא מעטים של
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "זבל מצחין שכמוך, התחלת לפזר שנאה?"

העלמת עין או אי פעולה בקיבוצים (ללא קשר לידיעה שהובאה פה) במקרים מסוג זה היא עיניין שכיח,
לדוגמא חבר קיבוץ בר-עם שביצע מעשים מגונים בעשרות ילדות ונערות משך שנים,
והעיניין היה ידוע לרבים ( לרבות הורים מורים ומזכירי קיבוץ ) לא הובא לדין ולא היה צריך לתת דין וחשבון לאיש , רק לפני כשנה ,עקב לחץ מן הנערות שגדלו והיו לנשים הוא הובא למצב שבו נדרש להתעמת
עם הקורבנות וה"עונש" שקיבל הוא המון כסף תמורת כך שיעזוב את הקיבוץ , בתמורה אותן נשים הבטיחו לא לתבוע אותו או את הקיבוץ . . . . הן אגב לא קיבלו כלום פרט לייעוץ נפשי .
אני מכיר מכרים דומים בקיבוצים נוספים בצפון ( סאסא ויראון ) שנגמרו אותו הדבר בדיוק .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2004, 11:37
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
כשמביאים ידיעות על סוטים חרדים - אתה נובר בארכיון לחפש קיבוצניקים סוטים?...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "מזכיר לי את ה"קיבוצניק" הזה..."

לא יעזור כלום - שתי החברות האלה סגורות, והפתיחות של החברה הקיבוצית בשנים האחרונות - נובעת מכך שהחברה הזו מתפרקת. ב"ימים הטובים ההם" היו המוני (כן, המוני) מקרים של אונס, מעשים מגונים
בקטינים בכפייה וכד' - שהושתקו וטוייחו.
בקיבוץ יגור החליטו שתי נשים מבוגרות לערוך תערוכה שבה סיפרו על מה שעברו בשעתו ע"ח חבר
מבוגר (כולם עדיין חיים בקיבוץ), וכשצף הסיפור (עשרות שנים אחרי המקרה), באו נשים לא מעטות
משלושה דורות שונים, ובישרו על מעללי החבר כלפיהן - ועל ההשתקה שננקטה בהקשר אליו, למרות
שבקיבוץ ידעו עליו.

ההחלמה של הקיבוצים ממסורת החיפוי החולנית (שמרת היא הדוגמא שיצאה - כמותה יש עשרות שבהן
המתלוננות הושתקו - כן, ממש אצל הדוסים האלה...) - היא רק בגלל שהחברה הזו שרה כעת את שירת
הברבור, ומספר הקיבוצים שהם באמת קיבוצים, הוא קטן עד כדי גיחוך...
ישן 31-12-2004, 15:53
  hamta1 hamta1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
יפה אמרת! חשפת אותו בקלונו.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא התעסקתי עם האג'נדה של המטא, שמעניינת אותי כשלג דאשתקד."

1. ברור שאם מביאים כאן ידיעה על חרדי, מתנחל, או איש ימין, אף אחד ממביאי הידיעה לא רואה שום פסול בכך. יותר מכך! לא עולה על דעת הרמאים-מטעם-עצמם להביא ידיעה נגדית על קיבוצניק פושע, או על איזה שמאלני עבריין למשל. מה פתאום!??
2. לכן, אני נהנה לשבור מסגרות מקובלות של תודעה.
כאילו, אם מדווח שהעבריין הוא חרדי/מתנחל/ ימין/ימין קיצוני - זה בסדר?
אם מדווח שהעבריין הוא קיבוצניק/סופר כושל/שמאלני/שמאלני קיצוני - זה לא בסדר?
פחחח....
3. עקב מצבם הנפשי של המעורבים בדיונים כאן והנמנים על הצד השמאלי של המפה הפוליטית, תהיה כל שבירת מסגרת תודעתית נסיון קשה עבורם. זאת אני מבין.
4. בכל זאת, אני אמשיך להביא ידיעות חדשותיות כמה שיתחשק לי, כמה שיתחשמק לי, מתי שליבי יחפוץ.... ומי שלא נאה לו שיקפוץ....

ועוד הערה לגופו של ענין:
מאות ואפילו אלפי ילדים שהתחנכו בקיבוץ היו נתונים להתעללות מינית בילדותם ואין פוצה פה ומצפצף. אם יאלצו אותי, אביא עדות ממקור ראשון של עובדת סוציאלית תושבת קיבוץ בדרום שעברה בילדותה התעללות מינית באופן קבוע מידי השומר של בית הילדים שהיה מתגנב ללינה המשותפת ומבצע בה כמעט מדי לילה מעשים מגונים.
האשה הזאת מקדישה כיום את חייה לטיפול בילדים נפגעי תקיפה מינית בקיבוצי הדרום ומסייעת לנפגעי התעללות מינית. מהמידע שבידה ואשר סופר לי בקצרה מתברר שהתופעה היתה רחבה באופן מזעזע.

נערך לאחרונה ע"י hamta1 בתאריך 31-12-2004 בשעה 16:11.
ישן 31-12-2004, 18:01
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אתה באמת משלה את עצמך שהזבל שאתה מפזר מריח אחרת מחרא?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hamta1 שמתחילה ב "יפה אמרת! חשפת אותו בקלונו."

רק טפשותך, עולה על נבזותך - וזה המזל. אתה חופר בביבים, מביא גבינה עבשה ואחר כך מתחסד: "אני אמשיך להביא ידיעות חדשותיות כמה שיתחשק לי". אלא שמה שאתה מביא אינו עונה להגדרה של "ידיעה חדשותית", כי הוא כבר ישן! אבל מי שמשימתו לגרוף חרא, יקח אותו מאיפה שיימצא. "חדשה" על מה שקרה לפני שבוע היא זבל.

אף אחד לא קונה את התחזות שלך. "אני נהנה לשבור מסגרות מקובלות של תודעה". יעני, אתה בכלל יודע מהי תודעה? הרי חשפתי אותך ככלי ריק כאשר התחזת לאקדמאי, וחוקר. לעיני כל התברר שאין לך מושג ירוק על מה אתה מדבר. הנסיונות הפתטיים שלך להגדיר את מי שאינו חושב כמוך כחולה נפש, אינם מרמים אף אחד. את כל הלקסיקון שאתה לומד מהמטפלים שלך - אתה שופך ברשת.

אתה נבל מסריח. "מאות ואפילו אלפי ילדים שהתחנכו בקיבוץ היו נתונים להתעללות מינית בילדותם ואין פוצה פה ומצפצף" - זאת "ידיעה חדשותית"? מה עם "מאות ואלפי ילדים בהתנחלויות שמרטיבים כל לילה עד גיל גיוס בגלל הפחד שאוכל אותם"? - כל אחד יכול להפליץ השמצות.

אתה שקרן פתולוגי, מר דוד גונן, וכיוון שהכל יודעים זאת, יתכן שצודק העכבר שאתה עושה שרות דוב למי שאתה מתיימר לייצג.

ישן 31-12-2004, 16:14
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
לא, והתשובה מיועדת גם להמטא שמעלי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא התעסקתי עם האג'נדה של המטא, שמעניינת אותי כשלג דאשתקד."

לי אישית אין בעיה בכך שאנשים יחפשו באופן אובססיבי עבריינים ופושעים למיניהם מהמחנה השנוא עליהם: מי אצל החרדים, מי אצל הקיבוצניקים, מי אצל הבנקאים, מי בשמאל ומי בימין. כל עוד הידיעות עצמן נכונות, שיהיה לאובססיבים למיניהם לבריאות. האחד מינה עצמו לנובר בעוונות חרדים והאחר למפשפש בחטאי שמאלנים, ומי אני שאמנע מהם את ההנאה המשונה הזאת.
לא הייתי מטריח את עצמי להשיב להמטה, אלמלא גבר עליו יצרו של האוויל, ובמקום להסתפק בידיעה כמות שהיא, ציין למעשה שהפדופיליות היא נגזרת של החינוך הקיבוצי. זו אמירה שרק טפשותה גדולה מרשעותה. אמירות מסוג זה הן חרב פיפיות - כפי שהוכחתי לו אגב גיגול קל.

נערך לאחרונה ע"י העכבר ששתק בתאריך 31-12-2004 בשעה 17:25.
ישן 31-12-2004, 16:42
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
אני חייב להודות שאני לא שונא אף אחד מחברי הפורום
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אפילו מהאחרון חסמו אותו..."

לפעמים אנחנו נכנסים להתכתשויות, התקפות, השמצות או סתם מריבות מטופשות. אבל אני לא שונא אף אחד, גם לא את המקרים הקשים ביותר כמו המופרע ההוא חוח. אבל כשזה נוגע להמדתא, אין עצם בגופי שלא מתעבת אותו. האיש הנאלח הזה מייצג בשבילי את כל הרע שבעולם. בניגוד למופרעים אחרים, אני חושב שהוא יצור קטן, מרושע ומוסכן, משום שהוא לא טיפש ויש לו כשרון נדיר ללבות שנאה. לא בכדי הפניתי אותו לאתרים של קבוצות שנאה אחרות. אני לפעמים נכנס אליהם ונתקל באנשים כמותו עם תורות שנאה מפותחות. זה ממש מפחיד אותי לחשוב שיש בינינו אנשים כאלה.

לגבי הלינקים שהבאתי, אחד מהם היה פורום ניאו נאצי, ואילו השני היה פורום גזעני אבל לא בהכרח נאצי. אני נאלץ לקבל את האיסור להשוות יהודי לנאצי. לכן אומר שלהמדתא בהחלט יש מקום באתרים הרציניים יותר של קבוצות השנאה הלא נאציות. הוא יוכל למצוא שם אנשים כמותו, שמסבירים בצורה "מדעית" מדוע יש לשנוא קבוצות אחרות באוכלוסיה.

ישן 01-01-2005, 10:03
  hamta1 hamta1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
שמע, לא הוכחת עד עכשיו חוכמה יתרה....
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "שלוש הערות"

מהדיון אתך עולה שלא ניחנת בחוכמה יתרה. סליחה.
1. טענת, ואני מצטט: "לאור העובדה שהמטה מציג עצמו כדובר רשמי של קבוצה מסויימת במחנה מסויים". אני אומר: זה פשוט לא נכון. לא טענתי כך אף פעם. עוד מעט תטען שאני מייצג גם את החרדים כאן....פחחח....
2. חבר לא מכובד כאן בפורום הביא דיווח שיקרי שקשר את פייגלין ואת "מנהיגות יהודית" לשקר שהופץ ע"י תועמלנים מטעם. עד עכשיו לא התייחסת כלל למי שהביא את הידיעה השיקרית ובמקום לקרוא לו "עשבים שוטים" קראת כך לי. לא חכם.
3. האשכול שהבאתי היה דיווח עובדתי. מה לעשות? זה מה שקרה! לאחר הידיעה הבעתי את דעתי האישית שיש להשתקה, לטיוח ולהערצת החניכים למדריך הסוטה קשר לחינוך הקיבוצי הקלוקל. כך אני חושב. אבל, נראה לי שלא שמעת על חופש ביטוי ואתה באמת לא מבין את הביטוי "חופש ביטוי" משום שלא יעזור לך - כך אני חושב! לא חכם מצדך לנסות ולשנות מה שאני חושב.
4. בקשר לביטוי "תעמולה גבלסית" - שוב פעם קפצת ללא חוכמה יתרה. מה קרה?!
א. כשטומי לפיד טען שהזקנה ברפיח מזכירה לו את סבתו הזקנה לא ראיתי אותך כאן קופץ בפורום. להיפך.
ב. כשמאוס ששמו אברום בורג מתבטא כל יומיים-שלושה בביטוי "זה מזכיר זמנים חשוכים יותר בעברנו" ומשווה כל אמירה או עשייה ימנית למעשי הנאצים ימ"ש, גם לא קפצת אף פעם.
ג. כאשר אנשי שמאל טוענים השכם והערב בקשר לפעולות צה"ל מול הפלשתינים ומשווים את המעשים למעשים של הנאצים גם כן לא ראיתי אותך קופץ.
ד. כאשר אבא אבן עליו השלום טען שגבולות 1967 הם "גבולות אושוויץ" גם כן אף אחד לא קפץ.
ה. כאשר אחמד טיבי טוען כל יומיים ומשווה בין מעשינו למעשי הנאצים ימ"ש גם לא ראיתי אותך קופץ.
בקיצור. צביעות לשמה! רק כאן בהתבטאות שלי אתה קופץ פתאום!. תקפוץ!

נערך לאחרונה ע"י hamta1 בתאריך 01-01-2005 בשעה 10:20.
ישן 01-01-2005, 11:19
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
קשה לי להחליט מה אתה יותר: טיפש, רשע או שקרן
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי hamta1 שמתחילה ב "שמע, לא הוכחת עד עכשיו חוכמה יתרה...."

1. הבאתי לך ציטוט מדבריך שנכתבו אך לפני מספר ימים, ובהם נאמר: "מי שואל אותך אם מה שאנחנו אומרים".
אם אתה לא מייצג אף אחד, מי הם אותם "אנחנו"? אתה והתולעים שלך?
2. את הדיווח העובדתי שהבאת, אודות האדם שהורשע במעשים מגונים בקטינים, סיימת בהערה: "אין פלא. זה החינוך הקיבוצי הקלוקל." ורק אחר-כך התייחסת לעניין נסיונות ההשתקה והטיוח. שארענן את זכרונך הקצר?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamta1
רמי בוכניק, חבר קיבוץ בצפון עסק שנים רבות בחינוך וניצל את הערצת החניכים אליו כדי לבצע בחניכיו, שהיו קטינים באותו זמן, מעשים מגונים ומעשי סדום. הנאשם הודה במיוחס לו.

הנה הקישור לידיעה:
http://www.kibbutz.org.il/welcome.h...1230_buhnik.htmואני אומר:

הערה שלי:
אין פלא. זה החינוך הקיבוצי הקלוקל.
מה שמזעזע יותר הוא שבמשך תקופה ארוכה התלוננו הקטינים והמוסדות הקיבוציים האחראיים טייחו והשתיקו את העניין.

3. בעניין ה"תעמולה הגבלסית" - אתה יודע היטב שכאן, בפרש, בניגוד למה שמתרחש מחוץ לכתלי האתר, אסור לערוך השוואות בין יהודים לנאצים. לכן, כל אדם, ימני או שמאלני, שיעשה כאן השוואות כאלה יוזהר, ואם יחזור על כך, ייחסם. לכן, אל תזבל לי את השכל על תגובותי או אי תגובותי לדברים שנאמרו מחוץ לפורום. מה גם, שאדם שמצהיר בגאווה שהוא ממשיך לשאת את הטלאי על בגדיו (ומשווה בכך את ממשלת ישראל ואת צה"ל לנאצים) - הוא האחרון שיכול להטיף מוסר לאחרים בענייני זילות השואה.

4. בעניין סעיף 2 שלך, אני מפנה אותך לשאלתו של קופדנוטס, מבלי לפגוע בזכויות, כמובן...
ישן 31-12-2004, 16:56
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
אני מתנצל בפני חברי הפורום, על היחס הלא ענייני שלי כלפיך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamta1 שמתחילה ב "חבר קיבוץ בצפון הורשע במעשי סדום בחניכיו"

אותך אני מתעב, ואני לא מוצא שום סיבה להתנצל בפניך. אבל למען הסדר הטוב, אתייחס לנושא להודעה הפותחת שלך, ולה בלבד. "החינוך הקיבוצי הקלוקל" לא גרם לסוטה להיות סוטה. סוטים וחלאות יש בכל מקום ובכל חברה, ואתה, כחלאה, אמור לדעת זאת. הניסיון שלך להשחיר את החינוך הקיבוצי הוא ניסיון מרושע שמאוד מתאים לך, אבל כרגיל הוא נכשל.
עם דבר אחד אני מסכים: מזעזע שהיה טיוח. כמי שמכיר את הנושא הקיבוצי מקרוב (בניגוד לך), זה מזעזע, אבל לא מפתיע לצערי. פעם חשבו שצריך לסגור עניינים כאלה במשק. חבר שהיה שולח ידיים היה מורחק מהקיבוץ במקרה הטוב, ומורחק מעבודת חינוך במקרה הפחות טוב. לחברה הקיבוצית היו לא מעט תחלואים, וזה היה אחד מהם. אבל יש להבין שדרך החשיבה היתה שונה מזו של היום, ובכל מקרה לא צריך למהר ולשפוט בגללה ציבור שלם.
אם היית מסתפק בביקורת שלך מבלי לערוך את האינדוקציה הדוחה שלך, הייתי יכול לקבל את הדברים. אבל ההודעה שלך והרקורד שלך לא מותירים מקום לספק: הביקורת שלך נובעת משנאה עמוקה לקיבוצים (מסיבות פוליטיות), ושוב ניסית לנצל מקרה יוצא דופן כדי להרעיל את כל מי שרק אפשר נגדם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר