לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2006, 09:34
  oren007s oren007s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.06
יש לי חברה..?

אוקיי .. הייתה לי מישהי שנתיים וקצת.. אהבנו כלכך ...האמנו בחתונה..ואנחנו עדיין מאמינים... כל השנה האחרונה אני זילזלתי ביחס אלייה הייתי משאיר אותה המון לבד ומטייל עם חברים כל הזמן.. מפה לשם. קרה גם מקרה ש"יצאתי גבר " ליד חברים
והתחלתי עם כמה בנות והיום היא יודעת מזה ושיקרתי לה ובסוף הכל נפתח..
האהבה שלה אליי עד לפני שבועיים הייתה מטורפת.. ומאותו יום היא לא רצתה לראות אותי היא שנאה אותי ואני לא וייתרתי עלייה.. היא כל החיים שלי..ובאתי אלייה והיינו ביחד וביקשתי סליחה..והסברתי לה ממה הכל נבע.. ולמה "שיחקתי אותה" גבר.. והיא הבינה אותי.. אפילו עזבתי את החברים לתקופה בשבילה.. כי הייתי מטומטם..היא כלכך סמכה עליי.. ורצתה לקחת אותי לסוף העולם ביומולדת.. לטיול לפני צבא.. משו מפגררר .. !$ :] ..
עכשיו היא קוראת לנו ידידים.. ואני קורא לנו פרודים..אנחנו כמעט כל היום בתחת של השני ... כבר שבועיים.
אפילו את ההודעה הזאת אני כותב מאצלה.. היא ישנה חח..
אני רוצה להחזיר אותה אליי.. אני כלכך אוהב אותה.. שזרקתי ואזרוק הכל למענה..
תביאו לי עצות.. אני חייב לכפר על מה שעשעיתי.. אפשרי שתרד לה האהבה אליי ככה..?
איך אני אמור להתנהג כלפייה..? שהיא כל היום משנקת אותי ואני אותה.. ואומרת שנתחתן בטוח..
דרך אגב.. תליתי שלט ענקק בעיר... חח שבו רשמתי שאני אוהב אותה.. וזה ריגש אותה..
וכל העולם ראה את זה.. ופירגן לנו (: !@

ייאלה אני מחכה לעזרתם תודה :]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2006, 09:53
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oren007s שמתחילה ב "יש לי חברה..?"

לגבי השיטות של "איך לפצות אותה" נראה שאתה דיי מסתדר, לגבי האהבה והכל... לפעמים עושים דברים, אומרים משהו לא במקום.. כמו שאצלך ממש הזנחת אותה ואפילו התחלת עם בנות אחרות.. זה הורג משהו בפנים, נותן מעין "סטירת לחי" ממש חזקה שבעצם הבן זוג יכול בכל רגע פשוט לקום וללכת..עצם זה שעשית את זה ככה, ועוד בכלל העזת להתחיל עם בנות אחרות, קשה לתת לזה פשוט לעבור, מצד שני קיים קשר עם אופציה רצינית <חתונה> וברור שהושקע בקשר המון אז גם כואב פתאום לנתק הכל ככה סתם, למרות שמשהו מת <מת= פגוע> ועדיין קיימת מעין אהבה כזאת ותחושה של פיספוס מסויים אם הקשר יפסק, אתם לא מנותקים בכלל, רק שיניתם את ההגדרה והלכתם כמה צעדים אחורה, עכשיו אתה מעריך אותה הרבה יותר, תן לה זמן, דבר איתה על כך שאתה רוצה שתחזרו ממש להיות זוג, תגיד לה שאתה אוהב אותה ... וזהו, פשוט זמן.. מקווה שהפגיעה הזאת תעבור לה וכמה שיותר מהר.

מצד שני, אם אתם מחליטים סופית על פרדה, אז שתהיה באמת, לחיות אחד בתחת של בשני זה לא להפרד, פשוט להכאיב לעצמכם .

בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 31-07-2006 בשעה 09:57.
ישן 02-08-2006, 20:41
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
תחשוב ככה..

אם התחלת עם בחורות בשביל לצאת גבר אז אם הן היו זורמות איתך למה שלא היית זורם כדי לצאת גבר..
עשית טעות..
ואני וחבר שלי גם נפרדנו וחזרנו ובנתיים הכל טוב טפו טפו טפו
אבל אתם צריכים לדבר ולהחליט.. יש מצב שתיפרדו ותחזרו בסוף זה רק אם היא תסלח..
אבל מה שלא יקרה תן לזמן לעשות את שלו אם היא עדיין תואהב אותך ותסלח אז תיהיהו ביחד אם לא אז אין מה לעשות תלמד לפעם הבאה לא לעשות מה שהחברה מכתיבה לך ("להיות גבר עלאק") תכתיב את החברה..
בנתיים תדברו ותגיעו למסקנות..

ישן 02-08-2006, 21:37
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
על טעויות משלמים אבל...

לפעמים זה לא מאוחר מידי כמו במקרה שלך לפחות כך זה נראה, אני מבין שאתם עדיין ביחד ונמצאים עם השני כל הזמן, האם שאתם ביחד אתם צוחקים/ מבלים ואולי גם מבלים באינטימיות או שהיחסים דיי קרירים?

אני מניח שמה שהיית צריך להגיד אמרת עכשו מה שבעיקר נשאר לך זה לחזר כדי להחזיר את האהבה שהיתה לה אלייך חזרה, לגרום לה להתאהב בך שוב מחדש ואיך עושים זאת? דרך אחת זה לחשוב מה גרם לה להתאהב בך בפעם הראשונה, חוץ מזה תעשה ההיפך ממה שעשית קודם תן לה את כל היחס בעולם תהייה שם בשבילה, תן לה יחס של מלכה ותעשה כל מה שהיא רוצה, אני מאמין שאם היא בקשר ועוד מדברת בכל זאת על עתיד איתך אז סביר להניח שהיא תסלח לך מתי שהוא לפחות אני מקווה כך בשביל הקשר שלכם
פשוט תהייה קשוב לעולם שלה ואני מאמין שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר
והכי חשוב ללמוד מטעויות אף פעם לא לקחת מישהו כמובן מאליו ועוד יותר לא לזלזל בו

נשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:05

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר