לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2006, 13:08
  d master d master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי master_man שמתחילה ב "Pרוייקט המודינג הראשון והגדול שלי"

יש כמה בעיות עם המאווררים.
אם אתה מוסיף מאוורר בדלת של 120 מ"מ לא משנה לאיזה כיוון זה יעשה הפרשי לחץ...אני מבין שאתה רוצה לקרר את הכרטיס מסך אז אנעי חושב שעדיף לשים 120 מאחורה ו 80 בצד

והרעיון עם הפלופי קצת מוזר ואני חושב שזה יאט את זרימת האוויר....

לדעתי יותר כדאי לבודד את הספק לגמרי שלא יקח אוויר מהמחשב... אבל תבדוק ששני המאווררים שם הם בעלי אותו הכוח...בערך אותה כמות של אוויר... או במקום 80 מ"מ בכניסה לספק לשים משהו יותר קטן ולא לבודד... באופן כללי אני לא חושב שאתה זקוק לו בכלל.. זה לא משפיע על ביצועים ויעשה יותר רעש. לפי חישובים עם או בלי הכניסה לספק זה יהיה בסדר

ככה יצא לך 3 *80 + 10מ"מ + 60 מ"מ בכניסה
120 מ"מ + 80*2 ביציאה
מקווה שאתה מודע לזה שיהיה הרבה רעש עם כמות כזאת של מאווררים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2006, 14:48
צלמית המשתמש של master_man
  master_man master_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל master_man שלח הודעה דרך MSN אל master_man שלח הודעה דרך Yahoo אל master_man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי master_man שמתחילה ב "Pרוייקט המודינג הראשון והגדול שלי"

אוקי D MASTER א ככה:

בקשר למאוורר של ה 120 mm אני יודע בקשר להפרשים אך יש לי בעייה אני לא יכול להציב אותו מאחורי המארז מכוון שאין שם מקום... זאת אומרת הוא יכנס שם אבל רק חצי ממנו יהיה לו פתח ליציאת אויר.

בקשר לפלופי חשבתיע הרבה מאוד... מה שלא ציינתי זה שהפלופי ( המאוור שלו) נמצא בזוית קטנה כלפי מעלה זאת אומרת הוא עוזר לאויר החם לעלות כך שישאב אחוצה ע"י ה 2 של ה 80 mm.

בקשר לספר, לפי הסרטוטים אתה יכול לראות שיש מין תעלה מעוגלת מעליו שם יהיה 2 מאווררים קטנים כאלה שיוציאו או יכניסו אליו או ממנו אויר עוד לא סגור על זה. זה יותר בשביל היופי החיצוני של המארז כשאני אסיים את זה אני יעלה תמונות ותראה... זה גם יפה וגם יעזור להוציא את החום מהספק שגם משדר כמה מעלות מכובדות למארז.

חשבתי הרבה לפני סידורי המאווררים... וזאת המסכנה שהגעתי אליה... אתה צודק מאוד לגבי מה שהצעת ואני מודע לרעש של המערכת... מה שלא ציינתי זה שבידדתי את המארז.... מצאתי פעם בפח (לא לצחוק) חומר בידוד כמו שיש במטווחים לנשק... והדבקתי את זה בדפנות המארז... מה שטוב בזה שזה א: לא מחמם את המארז, ו ב: זה ממש אבל ממש מונע רעש... אני ישן בלילה עם המחשב דלוק + 4 מאווררים דולקים ואני לא שומע אותו אפילו.... הבדלי הרעש כמעט לא מורגשים כאשר המאווררים עובדים או לא.

אשמח לשמוע את דעתך ודעת האחרים.
ישן 06-08-2006, 15:19
  d master d master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.06
הבנתי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי master_man שמתחילה ב "אוקי D MASTER א ככה: בקשר..."

אז מה שלדעתי הכי טוב לעשות בספק במצב כזה זה לעשות שהמאווררים יוציאו את האוויר אבל בספק עצמו לחתוך את הגריל ולהגדיל אותו.. כך בעצם הוא יקח יותר חום מהמחשב... ואז זה יהיה בסדר...
גם אם תשים 120 מ"מ בצד ....

ככה יהיו לך למעלה, הספק ועוד 2 מאווררים מוציאים אוויר.
מקדימה ומהצד מכניסים אוויר... יחסית לא רע...

המלצה שלי תדאג לכל החיווט במארז... ולפלופי אל תעשה שזה יהיה כמו משולש... עדיף שיראה כמו מרובע
זה יותר יפה ובפנים שיהיה משולש...

איך הכניסה של הפלופי תיראה?? כמו חור או פשוט כמו פלופי?

אני ממליץ אם אתה עושה דברים כמו צביעה ושינויים אז לשים רשת שחורה כמו גריל משהו יפה ממתכת ומאחורה לשים אור כחול...
יראה פצצה...

מקווה לראות תמונות
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר