לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2006, 15:05
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי eladg שמתחילה ב "גיסי באלכסנדרוני - צלף"

תגיד לגיסך שצריכים עדויות. צריכים אנשים שיהיו מוכנים לדבר בצורה גלויה ומלאה על כל הנושא. ככל שיהיה יותר מידע לציבור - כך הלחץ על מקבלי ההחלטות יגבר ואולי זה לא יקרה בהמשך...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2006, 20:05
  אליהו ר אליהו ר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
אחי לוחם באלכסנדרוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "כתבה מ-"24 שעות" - מוכנות המילואים ללחימה."

מה שהוא מספר זה מחפיר. מצד אחד, רואים שמייעדים אותם ל"גדולות" - יש להם ציוד (בתאוריה) מתקדם וייעודי, מצד שני, הרבה דברים חסרים, זורקים להם דברים שחלקם ישנים וחלקם מקולקלים (בחלק מהדברים השתמשו במערכה מול הפלס', כאשר כוחות אחרים בכלל השתמשו בזה), שלא לדבר על העיכובים בהעברת אספקה גם כעת, תוך כדי לחימה (אין כאן שום סוד - הדברים שודרו ברדיו בשבת).

פשוט שערוריה, על מה נזרקים עשרות המיליארדים של תקציב הבטחון, איפה הפקת הלקחים המינימלית ממלחמת יום כיפור בכל הנוגע לימ"חים ולציוד - העיקר שעשו ווסטים יפים וכובעים למזכרת לכבוד הפינוי מרצועת עזה. יש סדר עדיפויות נכון בצבא, וזה מעודד. עדיף היה שהיו חוסכים חלק מהכסף לסנדוויצ'ים עבור חיילי היום שנמצאים בפנים ומחכים.

גועל נפש.
ישן 06-08-2006, 20:07
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי אליהו ר שמתחילה ב "אחי לוחם באלכסנדרוני"

אליהו. צור קשר בפרטי דחוף - האם אפשר ליצור קשר עם אחיך עוד היום?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-08-2006, 20:41
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אליהו. צור קשר בפרטי דחוף -..."

שנים אנחנו כותבים פה ... מנדנדים לכל מי שמוכן, ולא מוכן לשמוע. מצב המילואים היה מחורבן כבר בחומת מגן, והוא רק הפך לגרוע יותר.

צריכה לקום פה ועדת אגרנט חדשה ... צריך להפסיק עם הפנטזיות, עם מערכות הצי"ד המתוחכמות, כל מערך הלפ-טופים וה- VPN, כל קצין נהיה לי דוקטור וכולם תופסים עלינו תחת. אני צריך להתחנן בשביל כמה ימ"מ מחורבנים, ללכת לבדוק את הימ"ח רק כדי שיגידו לי שהוא הועבר לאלמ"ר, והאלמ"ר הוא בכלל במקום אחר, ושם זה ת"פ הפיקוד, ו... "תזכיר לי שוב מי אתה ?"

נמאס, פשוט נמאס, הרבה יותר קל לי להיות בבית, להפסיק להתנדב, כאילו שמישהו משלם לי על הזמן והעצבים שלי. מתי שכחנו שבלי מילואים אין צבא, ובלי צבא אין ישראל !

ישן 06-08-2006, 21:14
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "כתבה מ-"24 שעות" - מוכנות המילואים ללחימה."

אתם מוזמנים לצפות בערוץ 1 בסביבות 7:30 בבוקר. נציג פורום החפ"שים ידבר שם על בעיות המילואים בבית ובצבא.

אנו עדיין אוספים מידע - כל מה שתוכלו לומר על המוכנות של היחידות שלכם ועל הבעיות בלחימה בצפון. נא לפנות אלי לפרטי.

ישן 06-08-2006, 21:25
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
...שום דבר לא ישתנה...

לא יודע מה איתכם - אני מרגיש שאנו עדים לשיאה של ההזנחה שהחלה לפני שנים רבות, ולמרות שכולם ידעו עליה אף אחד לא רצה לגעת בה כי זה היה גורם לו לכאב ראש רציני מדי.
אמנם במילואים אני לא משרת ביחידה קרבית, אבל אכלתי מספיק חרא כדי להכיר ולהבין את הסיפורים שצפים ועולים כרגע. בצורה שבה דברים מתנהלים, הדבר היחיד שלדעתי יגרום למשהו לזוז הוא - ואני יודע את משמעות הדבר - סירוב פקודה/עריקות של יחידות שלמות, או אולי הפגנת ענק של חיילי מילואים (וברור שהסיכוי שזה יקרה זעיר ביותר).

ומה הפתרון, אתם שואלים? לעשות מילואים, כמובן! ואם תשאלו למה, אענה ש: א.אין לנו ארץ אחרת, וב.אין לנו צבא אחר

ישן 06-08-2006, 23:17
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "ביטיס אנחנו אנשים עובדים, אני..."

מה אני אעשה... הם הזיזו את זה...

הפגנה לא יעזור - אין מצפון כבר.

עדויות אישיות, ונזקים אישיים לאנשים פרטיים ובג"צים. אלה כלי הנשק. ביום שיבוא חייל שגוייס בצו 8, ויתבע פיצוי על סגירת העסק שלו בגלל הפסדים - באותו יום ננצח את המערכת האטומה הזו.

יודע מה? אתה יודע מה כן יעזור?
שגדוד שיורד מהצפון, לפני השחרור, יתיישב מול הכנסת. יתיישב ויסרב להשתחרר או להתפנות. רק כך.

ישן 07-08-2006, 00:11
צלמית המשתמש של amirsgv
  משתמש זכר amirsgv amirsgv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.04
אני אספר לך בדיחה
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "מה אני אעשה... הם הזיזו את..."

יש לי לקוח שהוא קצין בגדוד אחר באגד שלי. סיפרתי לו שבחד יומי שהיה לנו (במקרה) לפני שבועיים, סיפר מפקד האגד (עידו, זה האל"מ האהוב עליך ...) שבמערך בו אני משרת במיל' האגד שלנו נחשב להכי טוב ומאומן ולכן שוקלים לגייסו. הלקוח שלי נקרע, ואמר לי "תאר לך אם אנחנו הכי טובים, איך נראים האחרים ?".
אנחנו על הפנים. הצוות שלי נהדר, בין השאר כי הוא 12 שנים באותו הרכב (ועם מפקד טוב, אם יורשה לי ...), אבל האחרים בעייתיים והאימון על הפנים. כמעט לא מתאמנים וגם כשמתאמנים זה לא אפקטיבי ועושים שטויות.
מעבר לזה, המסו"ל שלי היה בימ"ח לביקורת. מילא נשקים ארוכים, אבל שכפ"צים כבדים !!!!! איך אפשר לירות מאות ואלפי פגזים עם העונש הזה ???

גלריה: www.pbase.com/amirsgv

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:40

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר