לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2006, 00:43
  galavdi123 galavdi123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.06
יום הדין - תוכנית קץ שמשון

היי חברים אני חדש פה ואני בטוח אבל בטוח שעל נושא כזה אסור לדבר אבל הכל בגדר השערות ספקולציות ודברים כאלה ואין סיכוי גם שאפשר יהיה לודאות אמיתות דבר כזה.
לפני חודש בערך בפורום אחר הופיע נושא על תוכנית קץ שמשון.

בעקרון התוכנית אומרת: לישראל יש בהיכון פצצות גרעיון שמכוונות לכל יבשת בעולם ובעת הכי גרועה שנשלחת לכיוונו פצצות גרעין ואטום במטרה להכחידנו יוצאת תוכנית קץ שמשון לדרך וכל העולם נחרב איתנו ביחד.לא תישאר יבשת אחת חיה בעולם הזה.

האמת אם תשאלו אותי אף אחד לא יודה בזה כמובן אבל סביר להניח שיש דבר כזה כי איך תסבירו בכל זאת את קיומה של מדינת ישראל עם כל אומות ערב מסביבנו שרק תכלית אחת יש להם וזה להשמיד אותנו ולדעתי זאת הסיבה האמיתית לקיומנו.

חיפשתי וחרשתי את האינטרנט ולא מצאתי מידע על זה אז מי שיכול לפרסם פה או במקרה שאתם מתכוונים למחוק את האשכול הזה וסביר להניח שאני לא ירהא כלום כי אני קם בסביבות 11 - 12 בצהריים ויש לו אפילו רק קצת מידע על מה שקשור בעקיפין בדרך כזו או אחרת יכול לפרסם פה או לשלוח לי לפרטי אני יודה לו מאוד.

פוסט ראשון (אשכול) שלי פה
גל

נערך לאחרונה ע"י galavdi123 בתאריך 07-08-2006 בשעה 00:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2006, 00:52
  the_sting the_sting אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.06
שלח הודעה דרך MSN אל the_sting
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי galavdi123 שמתחילה ב "יום הדין - תוכנית קץ שמשון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי galavdi123
היי חברים אני חדש פה ואני בטוח אבל בטוח שעל נושא כזה אסור לדבר אבל הכל בגדר השערות ספקולציות ודברים כאלה ואין סיכוי גם שאפשר יהיה לודאות אמיתות דבר כזה.
לפני חודש בערך בפורום אחר הופיע נושא על תוכנית קץ שמשון.

בעקרון התוכנית אומרת: לישראל יש בהיכון פצצות גרעיון שמכוונות לכל יבשת באירופה ובעת הכי גרועה שנשלחת לכיוונו פצצות גרעין ואטום במטרה להכחידנו יוצאת תוכנית קץ שמשון לדרך וכל העולם נחרב איתנו ביחד.לא תישאר יבשת אחת חיה בעולם הזה.

האמת אם תשאלו אותי אף אחד לא יודה בזמ כמובן אבל סביר להניח שיש דבר כזה כי איך תסבירו בכל זאת את קיומה של מדינת ישראל עם כל אומות ערב מסביבנו שרק תכלית אחת יש להם וזה להשמיד אותנו ולדעתי זאת הסיבה האמיתית לקיומנו.

חיפשתי וחרשתי את האינטרנט ולא מצאתי מידע על זה אז מי שיכול לפרסם פה או במקרה שאתם מתכוונים למחוק את האשכול הזה וסביר להניח שאני לא ירהא כלום כי אני קם בסביבות 11 - 12 בצהריים ויש לו אפילו רק קצת מידע על מה שקשור בעקיפין בדרך כזו או אחרת יכול לפרסם פה או לשלוח לי לפרטי אני יודה לו מאוד.

פוסט ראשון (אשכול) שלי פה
גל

כמה יבשות יש באירופה?!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/03072003/305601/eilat_a.jpg]

ישן 07-08-2006, 00:52
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי galavdi123 שמתחילה ב "יום הדין - תוכנית קץ שמשון"

ציטוט:
בעקרון התוכנית אומרת: לישראל יש בהיכון פצצות גרעיון שמכוונות לכל יבשת באירופה ובעת הכי גרועה שנשלחת לכיוונו פצצות גרעין ואטום במטרה להכחידנו יוצאת תוכנית קץ שמשון לדרך וכל העולם נחרב איתנו ביחד.לא תישאר יבשת אחת חיה בעולם הזה.

וואלה? מה עשה העולם שאנחנו צריכים לבצע השמדה נגדו? ולמה אתה חושב ששגר טיליםכנג בעלי הברית שלנו?

ציטוט:
האמת אם תשאלו אותי אף אחד לא יודה בזמ כמובן אבל סביר להניח שיש דבר כזה כי איך תסבירו בכל זאת את קיומה של מדינת ישראל עם כל אומות ערב מסביבנו שרק תכלית אחת יש להם וזה להשמיד אותנו ולדעתי זאת הסיבה האמיתית לקיומנו.

באמת, אלו שטויות למרות הרטוריקה שלהם אני לא חושב שחוץ מאיראן (שהיא לא מדינה ערבית) יש מדינה במזה"ת אם שאיפות להשמדת ישראל.

ישן 07-08-2006, 00:55
  galavdi123 galavdi123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.06

אוקיי מצטער לגבי הניסוח.

הניסוח הנכון הוא:

מכוונות לכל היבשות ברחבי העולם.

ככה כל העולם יודע שאם אנחנו נושמד כל העולם יושמד ביחד איתנו ובגלל זה גם בחיים מדינות העולם לא ייתנו שנושמד ואני לא מדבר על המאבקים הקטנים שאנחנו מנהלים עם האו"ם כי אלה באמת בעיות קטנות ביחס לזה.
יש כאלה שיחשבו שזה שטויות אבל אני באמת רוצה להאמין שיש תוכנית מגירה כזאת ברגע שנגיע ליום הדין וליום שמדינת ישראל תגיע לקיצה כי הרי אתם לא מאמינים שכל הפצצות שלנו הם לצורך הרתעה או לצורך שימור במחסן. אני מאמין שנשיא ארה"ב ידע מזה ועוד אנשים בעולם יודעים מזה גם מנהיגי מדינות ערב.

נערך לאחרונה ע"י galavdi123 בתאריך 07-08-2006 בשעה 00:59.
ישן 07-08-2006, 01:06
  maxosl maxosl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.04
למה?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי galavdi123 שמתחילה ב "אוקיי מצטער לגבי הניסוח. ..."

בשביל מה לקוות שקיימת תכנית מגירה שכל תכליתה היא השמדה?
אני לעומתך מקווה שקיימת תכנית מגירה שתכליתה היא לשמור על מדינת ישראל בחיים ולמנוע בכל דרך אפשרית התדרדרות למצב של מלחמה גרעינית.
אם שני המעצמות הגדולות השכילו להמנע מעימות גרעיני בתקופות המתח הקשות של משבר הטילים בקובה ומלחמת יום כיפור, למה שלא נשכיל גם אנחנו?
עדיף להשקיע בפיתוח נמרץ של יכולות השמדה של נשק כזה במקום לחכות לשעת כושר.
המערך הגרעיני, אם קיים, צריך לשמש למטרה אחת בלבד - הרתעה.
להזכירך תכנית מגירה שכזו, שוב אם קיימת, תבטיח שכולנו נמחק.
ישראל ואיראן הן שתי שחקניות בלתי מנוסות בזירה הגרעינית. אף אחת מהמדינות לא תדע באמת איך להלחם מלחמה כזאת.
למה שנקריב את עצמינו בשביל מלחמה אישית של מנהיגי מדינות שקשורה אך ורק לדיפלומטיה וניגודים אידיאולוגיים מדיניים?

נערך לאחרונה ע"י maxosl בתאריך 07-08-2006 בשעה 01:08.
ישן 07-08-2006, 06:42
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04

נו, ונניח שבאמת יש תכנית כזו? אתה באמת חושב שמישהו ידבר על זה? מספיק כבר עם השטויות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:34

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר