לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2006, 21:12
  ColMonty ColMonty אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06
שאלה לחברי הפורום המילואימניקים:

שאלה לחברי הפורום המילואימניקים. מלש"בים מתבקשים לא להגיב (סליחה ותודה).
אני קצין בדרגת סגן (חי"א), סיימתי קק"צ בסיסי. אני עובד כיום עבור חברה בינל"א בארה"ב ואני מעוניין להגיע לשמ"פ, גם במחיר פיטורים, אבל זה לא מה שמשנה עכשיו. שאלתי היא: למי אני צריך לפנות, טלפונים וכו' והאם צה"ל יסכים לגייס אותי. לפני קבלת העבודה בחו"ל שירתתי שמ"פ של 30 יום בשנה בממוצע. אין לי הכשרת חי"ר אבל אני בכושר גבוה ומוכן לכל תפקיד. האם יאפשרו לי לעבור אימון ולהצטרף לאחת היחידות שגויסו גם בתפקיד תומך לחימה? אודה לכם על כל מידע.

דרך אגב, רוב האנשים פה תומכים מאוד בישראל ואומרים כל הזמן שמצדם שנמחק את חזבללה ואת השיעם בלבנון. יש בארה"ב אהבה מדהימה לישראל ותמיכה גורפת מצד הממשל. וזה רוב האמריקאים למרות שזו מדינה גדולה עם מגוון דעות.

תודה.

נערך לאחרונה ע"י ColMonty בתאריך 06-08-2006 בשעה 21:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2006, 21:36
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ColMonty שמתחילה ב "שאלה לחברי הפורום המילואימניקים:"

זה מאוד תלוי:
מה תפקידך? האם הוא תפקיד נחוץ? האם יש יחידות שמוכנות לקלוט?
הצעה שלי: פנה לכל קצין עיר עם שאלה זו. תראה אם יש בכלל מי שיקלוט אותך.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-08-2006, 22:05
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ColMonty שמתחילה ב "תודה על התשובות"

יפה - אולי תנסה לגשת לאירגוני הסברה יהודיים וישראלים בארה"ב? שגרירות ארה"ב?
אלוהים יודע שבמלחמת ההסברה אנחנו צריכים אנשים כישרוניים. הרבה יותר מלוחמים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-08-2006, 23:02

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "[font=Verdana]יפה - אולי תנסה..."

אם יורשה לי, מספר התייחסויות בנוגע ליחסי הציבור של ישראל בארה"ב:
- דוברים בישראל : כל קציני דו"צ עד כה הם רהוטים ומדברים באסרטביות, בכבוד ולעניין. מקצוענים.
- דוברת הממשלה, מירי אייזן, אנגלית מצויינת, רהוטה ולעניין. - הדוברת ירון - בסדר גמור.
הדוברים איילון, קונסול ניו-יורק, מקל , ודובר השגרירות בוושינטון - מצויינים.
-- בהרבה כלי תקשורת שואלים היכן בנימין נתניהו. לא רואים אותו כמעט בטלויזיה פה. וחבל מאוד שזהו המצב כי אנחנו מחמיצים זמן מסך חיוני.
- וידאו תיעוד לחימה של צה"ל הוא מצרך מבוקש ודו"צ צריך לעשות כל מאמץ אפשרי לפרסם חומר זה עם כיתוב באנגלית ובהתאם למגבלות, בתחנות חדשות הכבלים העיקריות בדגש על CNN, NBC, ABC, CBS, FoxNews .
הערה/הארה אחת - להפסיק את התנצלויות על הרג אזרחים בלבנון באופן שמצביע על אחריות בלעדית של ישראל ולשים לב לשימוש במילים. אין להשתמש במילים כגון sorry = סליחה אלה במילה sad -עצב/צער.
הרבה אנשי חדשות באירופה נוקטים בעמדה מאשימה כלפי דוברים ישראלים. ניכר כי הדוברים הללו נראים מעט מאוימים ומוצאים את עצמם מתנצלים בעת שההפך הוא הדרוש. נדרשת אסרטיביות ונחישות ללא סייג במצבים אלו. להלן

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

אשמח לענות אם יש שאלות

ישן 06-08-2006, 23:12
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ColMonty שמתחילה ב "אם יורשה לי, מספר התייחסויות..."

זה תמיד טוב לשמוע. כששהיתי בשבוע שעבר בסקוטלנד, אם לא הייתי מכיר ת'מצב, הייתי חושב שישראל זה מינימום יד ימינו של השטן....

בקיצור - אני מציע שתרים טלפון לקצין עיר כלשהו ותבדוק את האופציות לפני שאתה פוגע בפרנסתך... צה"ל גרוע מאוד בקליטת מתנדבים....

ישן 07-08-2006, 08:01

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי avishon שמתחילה ב "[QUOTE=ColMonty] ...בהרבה כלי..."

ההחלטה לשלוח את נתניהו לבריטניה חכמה מאוד!
המצב בו שדרני חדשות אירופאים משתלחים בדוברים הישראלים חייב להפסק, ותשובתו של נתניהו היא דרך מצויינת להשגת מטרה זו. ההסברה הישראלית יכולה להעזר במשרדי יח"צ ופרסום וכל דולר שזה עולה שווה את ההוצאה. הרבה אנשים בישראל חשים ובצדק שלא נעשה דיי במישור ההסברתי. אמנם תמיד ניתן לעשות יותר אבל ישראל מתמודדת עם מליוניי מוסלמים וערבים שמשתמשים בטריקים מלוכלכים ובהרבה כסף.

אם הייתי יכול לתת עצה אחת למקבלי ההחלטות: לשלול לאלתר את תעודת העיתונאי של ה BBC ואל-ג'זירה. כמו כן, הייתי דורש מאותם ארגונים לחדול משידור חומר וידאו שמצולם ונערך על ידי חזבללה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר