לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2006, 03:20
צלמית המשתמש של נחש מורעל
  משתמש זכר נחש מורעל נחש מורעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נחש מורעל שלח הודעה דרך MSN אל נחש מורעל Facebook profile
על המלחמה....

"ואני,האמת,באופן אישי,מאמין שנחזור.לא יהיה שם מלון על ההר,תהיה מפקדה של החיזבאללה לכבוש.מה,לא נחזור?לא יהיה שוב פיגוע במשגב עם?,ופיגוע מעלות סיבוב שני,לא יהיה?לא תהיה קריית שמונה תחת מטחים?,לא ישחטו אותנו על הדרך?זו דעתי,שהכול יחזור,ואם שקט שם,בינתיים,זה רק בגלל שהמחבלים מתעצמים וצוברים אמל"ח.סבלנות לא חסרה להם,זאת טקטיקה שכזו,אנחנו עוד נאכל אותה.יחטפו לנו חייל,יקטפו איזה ג'יפ על הגדר הטובה,ישגרו פצמ"רים על יישוב,לאט לאט,ישחררו רסן.כשזה יגיע כל מי שחושב שלהק מטוסי קרב מסוגל לעשות את העבודה מהאוויר,עוד יגלה שאין תחליף לחי"רניקים.נצעד שם אנחנו,נטהר,מבית לבית נעבור,אבן אבן נהפוך.כי בינתיים הפסדנו,במלחמה ההיא.הפסדנו עם סימן קריאה אין ספק..."

מתוך "אם יש גן עדן"-רון לשם 2005 (הועתק מחתימתו של "humbug")

הקטע המודגש מוקדש להצלחת כוחות החי"ר בפרט שמסכנים את חייהם בשטח האוייב ולהצלחת כל שאר חיילי זרועות צה"ל האחרות המסכנים חייהם בהגנה עלינו האזרחים בעורף. היו חזקים!

אני אישית קראתי את הספר לפני כ- 3 חודשים כשעוד לא חשבתי בחלומות הכי פרועים שלי שנחזור למצב הזה בלבנון. והנה אנחנו עומדים שוב במצב הזה...

נקודה למחשבה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר