לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2006, 12:14
  txtsharki txtsharki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי -FoxyBrain- שמתחילה ב "כן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -FoxyBrain-
אתה יכול להגדיר את ה visible_ של הקונטיינר שלו כ-false וכשה-SWF סיים להטען להגדיר אותו כ true.

יש בעיה עם הרעיון הזה... תראה:

כאשר אני אומר לmc שמחזיק את הקובץ swf שיהיה שקוף, אז כאשר הוא מגיע בערך ל-90% 96% הקובץ swf
עולה אבל אני לא רואה אותו עדיין כי הוא עדיין לא הגיע ל- 100%. אבל כאשר הוא עולה, יש לי שם אנימציה שאני לא יכול לראות אותה בגלל שהוא שקוף! (כי הוא לא הגיע ל-100% אבל הוא פועל).

מה עליי לעשות? איזו פקודה אני צריך לתת לו כדי שיתחיל לפעול רק כאשר הוא מגיע ל-100%?

הרעיון של בן אור נכון, אבל אני לא יודע איך ליישם אותו...
האם תוכלו לעזור לי?

תודה מראש =]

נערך לאחרונה ע"י txtsharki בתאריך 09-08-2006 בשעה 12:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2006, 12:53
  txtsharki txtsharki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.05
זה הקוד...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי -FoxyBrain- שמתחילה ב "האמת שזה אף פעם לא קרה לי, שאנימציה תתחיל לפני שהוא סיים להטען"

קוד:
var mcl:MovieClipLoader = new MovieClipLoader(); var mclL:Object = new Object(); mclL.onLoadProgress = function(target,loaded,total) { loader.percent.text = Math.round((loaded/total) * 100) + "%"; } mclL.onLoadInit = function() { loader._visible = false; loader.percent.text = ""; } mcl.addListener(mclL); mcl.loadClip("welcome.swf",holder); b1.onRelease = function() { loader._visible = true; mcl.loadClip("aboutme.swf",holder); } b2.onRelease = function() { loader._visible = true; mcl.loadClip("myclinic.swf",holder); }

הקבצים שאני טוען הם בערך 145 קילובייט, ורוב המשקל שלהם (כמעט כולו) מתרכז בפריים הראשון.

יכול להיות שהוא טוען לפי סדר הפריימים ואז כאשר הוא מסיים לטעון את הפריים הראשון (שזה כמעט כל המשקל) אז הוא מתחיל לפעול?

ואיך רציתה לעשות את הרעיון עם הstop וה-play.

נגיד שאני שם בפריים הראשון של קובץ הswf הנטען stop();

איפה אני שם את ה play שלו?
ישן 09-08-2006, 12:53
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
אבל לפעמים פריים הוא הפיתרון הכי פשוט.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי -FoxyBrain- שמתחילה ב "האמת שזה אף פעם לא קרה לי, שאנימציה תתחיל לפני שהוא סיים להטען"

כאשר אני עובד בתכנות אני מעדיף להשתמש בפיתרון הכי פשוט (שלרוב הכי יעיל) מבלי לפגום בתוצאה.
אי השימוש בפריים חדש נכון רק כאשר הכול הוא קוד ואז צריך לחפש את הקוד בתוך הפריימים השונים, וברור שזה לא המצב, הוא טוען אנימציה.
ובקשר לישום הרעיון שלי, פשוט באנימציה שאתה טוען תוסיף פריים ראשון ריק

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר