לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2005, 11:43
  grandioza grandioza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.04
אני - טיפש.

הודעה מפי אח שלי שעוד מעט בן 13. כיתה ז':

הכל התחיל לפני שבוע, שאני הפכתי להיות ידיד טוב מאוד של ילדה מהכתה שלי שנקרא לה: ט.
אנחנו הסתובבנו בהפסקות כל הזמן ודיברנו טונות.
הסילבסטר התקרב והלכנו למסיבה של הכתה.
של היה ממש כיף למרות שנכנסתי לעצבים בגלל ילד אחד והיא באה וניחמה אותי ואז זה פרץ, אני כל כך אהבתי אותה שיכולתי להתאבד בשבילה (קודם הייתי סתם דלוק עליה).
קיצר אחרי דיבורים מרובים שלי עם ידידות אחרות שלי, החלטתי שאני הולך ואומר לה את זה.
30 דקות לפני חצות הבאתי אותה למסדרון של הבית של החבר שאירח (שהיה ריק באותו זמן).
ואמרתי לה את זה, היא הסמיקה ואמרה רציני ? אמרתי לה כן והיא שאלה עוד פעם רציני רציני ? לא עובד עלי ?
אז אמרתי לה שלא. (בלי קשר: היה לה מסטיק בפה).
היא הסתכלה עלי עם העינים החמודות והקטנות שלה חצי צוחקת חצי מחייכת.
ואז היא הוציאה את המסטיק, הלכה לזרוק אותו וחזרה אלי..
היא עדיין הסתכלה לי בעניים, ידעתי שאני צריך להנתשק איתה עכשיו אבל פחדתי, שהיא תתחרק או משהו ויהיה לי פדיחות :\
קיצר היינו ככה איזה דקה הרגשתי שאנחנו כל הזמן מתקרבים אחד לשני ואז סתם הקרבתי אליה וחיבקתי אותה, היינו ככה איזה דקה, היא עזבה אותי, והלכה לסלון.......
נכון אני טיפש ?!!!?!?!?!?!?!
זה היה יכולה להיות נשיקת המאה ואני סתם מפגר עמדתי שם וחיבקתי אותה.
למה למה למה למה למה למה למה ?
אבל כשהיא עדיין לא ידעה את זה קבעתי איתה שאני בא אליה ביום חמישי, אולי שם יקרה משהו.
קיצר, נכון אני טיפשששששששששש ?!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2005, 12:31
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
טיפש??? - ממש אבל ממש לא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי grandioza שמתחילה ב "אני - טיפש."

תראה כיתה ז' זה גיל צעיר יחסית אני לא אומר שאין אהבה בגיל הזה יש אהבה ועוד איך, אבל אל תתרגש נשיקה זה דבר שפשוט קורה לבד, ויהיו עוד הרבה הזדמנויות, תסמוך עליי שהן לא פחות טובות מה"סילבסטר", החיים כמה שהם נראים כמו סרט לפעמים הם עדיין חיים ולא סרט, ולא תמיד ישר אחרי שהבחור אומר לבחורה שהוא אוהב אותה הם מתנשקים והעולם נהיה ורוד, כיתה ז' זה גיל יחסית צעיר הכל נורא רגיש תן לזה קצת זמן וממש שאין לך סיבה להרגיש רע עם עצמך תהיה גאה בעצמך על האומץ לבוא ולשפוך את הלב על הרגשות האמיתיים שלך כלפייה, תתעודד עוד יש את יום חמישי לפנייך ויכול להיות שיקרה משהו וגם אם לא יקרה זה לא סוף העולם, בנות מתבגרות מבחינה רגשית לפני הבנים ומהתגובה שלה שהיא שאלה אם אתה באמת מתכוון לזה אפשר להבין שאולי גם היא מעוניינת אבל פשוט חוששת מהפן הילדותי של הנים בקטע, תן לכם עוד קצת זמן תבלה איתה תדברו תתקרבו עוד ואל תדאג הנשיקה תגיע... לכל דבר יש זמן שהוא צריך לקרות בו, וחוץ מזה יש משהו קסום בלעמוד מחובקים חיבוק הוא דבר שמראה על אהבה וחום נשיקה היא יותר קטע של תשוקה, אפשר גם שנייהם ביחד אבל זה כבר התפלספות שלא לעניין, תןלעצמכם עוד זמן תהנה מהזמן שאתם עוד צעירים ובלי כל הבלאגנים של הגדולים תן לזמן לעשות את שלו ואל תהיה קשה עם עצמך...

שיהיה המון בהצלחה!
בברכה,

רועי
ישן 01-01-2005, 21:26
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
לא, אתה לא טיפש !

אתה עם מודעות גבוהה לתחושות שלך, עשית מה שהרגשת לנכון (אפילו אם זה נבע רק מביישנות/חוסר בטחון) .
יקירי, בחיים- אסור להתחרט על החלטות שבאותו רגע נראו לנו נכונות !
הרגע שתיארת נשמע לי קסום ומקסים, גם רק בשביל חיבוק .
חרטות מכאן ואילך לא יועילו בכלום (מניסיון), אלא אתה צריך לחשוב קדימה : איך לפתח את מה שנוצר אמש עם הבחורה ?
-היא יודעת על הרגשות שלך ואתה צריך ליזום צעד כלשהו שיגרום לה להבין שלמרות שלא נישקת אותה- אתה רוצה אותה .
אני בעד לגשת אליה מחר, לחייך ולשאול מה שלומה; ומתוך שיחת חולין, להציע לה לצאת או להזמין אותה אליך הביתה .
ותאמין לי שהנשיקה שלכם (בכל שלב שתקרה) היא תהיה קסומה .
אז אל נא יפלו פניך, התעודד וצעד לעבר השגת המטרה (הבחורה ) .

בהצלחה רבה ואשמח לשמוע עדכון !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-01-2005, 14:35
  grandioza grandioza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.04
עדכון - ילד מניאק.

כנראה אחרי המסיבה, הוא אמר לה משהו, ומאז אנחנו לא מדברים.. כאילו אנחנו לא ידידים טובים כאלה כמו שהיינו לפני כמה ימים.
כנראה שהכל נבע מזה שילד אחר - ילד שאוהב אותה גם, רצה לסכסך בינינו.
היום ב-12 , כשנגמר לנו איזה שיעור הוא אמר לי ללכת לכיתה עכשיו ! יש איזה מכתב שהוא נתן לה שאנחנו צריכים לקרוא אותו ביחד..
הלכתי לכיתה (זה היה החצי השני של הכתה) הם היו בשיעור חשבון.. סתם עזרתי לילדים.. כשהגעתי אליה שאלתי אותה ב. (הילד ההוא) הביא איזה מכתב לנו ?
אז היא אמרה כן ! והוא אמר לי לקרוא אותו רק ביחד איתך !
אז היא הוציאה את המכתב, וקראנו:
לת. (אני) וט.(הילדה)
אוקיי, מאוד קשה לכתוב את המכתב הזה,
רק שתדעו שאני מאוד מצטער על זה שניסיתי לסכסך ביניכם !
אני הייתי סתם טמבל וחשבתי רק על עצמי..
(היה רשום עוד שטויות, ואז היה רשום):
אני ממש ממש מצטער, ואתם ממש ממש מתאימים.

ואז היה מכתבון לכל אחד.
היה שם רשום לכל אחד אני ממש מצטער ושטויות.

קיצר, יש ילדים מפגרים בעולם.
ואחרי שקראנו את זה ביחד, היא לא אמרה לי כלום, אפילו לא שלום.
מחר בבוקר אני הולך לדבר איתה.
ישן 03-01-2005, 15:21
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
ממ...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי grandioza שמתחילה ב "היום היינו כמו פעם"

אם הוא לא מבין רמזים, תקומו ותלכו. אתם ביחד, הוא נדחף. תגיד לה "בא לך ללכת ל...?" היא בטוח תגיד "וואלה סבבה" או משו, וטתברחו ממנו, עד שהוא יבין את הרמז. ואם הוא עוקב אחריכם, תמיד אפשר להכנס לאיזה כיתה ריקה ולהתחמק וילדים כאלה לרוב לא אוהבים להגיע לספרייה, אם יש לכם ספרייה בביצפר, תמיד אפשר לברוח לשם. זה גם יתן לכם יותר פרטיות ממה שיש לכם.
נשמע שאתם ממש חמודים ביחד, עושה לה מסאג', עושים תפזורת... אני חושבת שאתה ממש חמוד, גם החיבוק שנתת לה חמוד
מממ... אני חושבת שמעבר לביצפר תזמין אותה אליך או לצאת לאנשו או לבוא אלייה.. ככה לא יהיו נדחפים ותוכלו באמת לבלות זמן איכותי ביחד.
בהצלחה.
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-01-2005, 16:14
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הצעה נוספת

כיוון שאמרת שגם לבחורה/ נערה זה מציק הילד שנדחף לכם אז אולי כדאי שהיא תגיד לו שאתם מעדיפים להיות לבד ואז אם הוא שם כדי למצוא חן בעיניה ולהתחרות בך הוא יבין שהיא לא מעונינת בו וכביכול הפסיד בתחרות וילך
ואם הוא שם כי הוא מחפש חברה אז תגידו שניכם שאתם רוצים להיות לבד או באמת תלכו לאן שהוא ואם הוא עדיין לא מבין אפשר להיות קצת יותר בוטים וקשוחים כך שאם הוא לא מבין במילים יפות אפשר להגיד לו אתה מוכן ללכת מפה אנחנו לא רוצים להיות איתך או משהו כזה ואם הוא לא סתום לגמרי הוא יבין

בכל מקרה כמו שאמרה תותית מכות לא יעזרו ורק יסבכו אז תעזוב את הרעיון הזה
ותתמקד בחברה שלך ושיהיה לכם בהצלחה ורק טוב

ואכן אל תתבאס מזה שלא נישקת אותה בסילבסטר תמיד יש את שנה הבאה ובשאיפה אתם עוד תהיו ביחד ואז אני מניח כבר לא תתביש או תחשוש לנשק אותה ואז תוכל לעשות את "נשיקת המאה" כמו שקראת לזה

שיהיה בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר