לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2006, 22:15
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
קונספציה שגויה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "הוא לא עישן דבר, הוא מנסה להעיר את השמאל משנתו..."

שהשמאל יתעורר.

אז זהו, אני מתחיל לחשוב שזו קונספציה שגויה.

השמאל (whatever it's definition may be) לא יתעורר אם הוא לא ישן.
הוא ער וחושב כמו שחשב מאז ומתמיד. הציפיה שהוא "יתעורר" היא נאיבית לדעתי. חוצמזה, יכול להיות שהיא גם מתנשאת.

"אתם ישנים, אנחנו ערים ומחכים שגם אתם תתעוררו..."

אולי הם פשוט ערים לדברים שאנחנו ישנים אליהם?

כמו למשל, בכל מקום שנסוגנו ממנו יש שקט והאויב לא פוגע בנו שם.

גוש קטיף לדוגמא: כמה פצמ"רים / קסאמים נחתו שם בזמן שהמקום עדיין היה כבוש?
וכמה היום?

דרום לבנון: כמה חיילים נפגעו שם בזמן שהמקום היה תחת הכיבוש?
וכמה עד לפני חודש?

נסיגה מחיפה והצפון תבטיח שיישובים אלו לא יהיו תחת איום או יהוו מטרה למדינה ערבית כלשהיא.
יש ספק?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2006, 09:55
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בין אם זה בציניות או בין אם לאו
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "אדרבה ואדרבה!"

עד כמה שאני זוכר, אונס הוא בדרך כלל מצב שבו לאנס ישנה יכולת להכניע את קורבנו. עכשיו היה כבר מקרה שאנס ביצע זממו במדריכת חי"ר חמושה בלי שהרחיק ממנה את הנשק שלה. היה פתח נרחב לספקולציות, אלמלא הסתבר שאחרי שהוא סיים לבצע את זממו, היא הבריחה אותו באמצעות יריות באוויר.

בלפחות שני מקרים הייתי עד לכך שחיילים חמושים לא ירו באוייב "מופלל" משום שיתוק רגעי וחוסר יכולת "לראות לו את הלבן בעיניים ולירות". למזלם זה לא הסתיים במוות עבורם, אלא אחרת (במקרה אחד הערבי נורה בידי מישהו אחר, ובשני הוא ברח ונורה אחר כך). המסקנה היא שבהרבה מקרים אין לאנס יתרון משוקלל על קורבנו אלא יתרון פסיכולוגי. מי שמקבל עליו מראש את תפקיד ה"ניצוד" יכול להיות מהיר כאיילה ובעל עורף עבה כשל חזיר בר, אפילו חתול רחוב נחוש יכניע אותו לבסוף.

ישן 10-08-2006, 10:21

גם זה לא ידוע לי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "אסביר"

60 שנה של לדאוג לעצמינו זה הרבה זמן. לבנון, סוריה וירדן קיימות מבחינה היסטורית לא הרבה יותר זמן מזה. סין באותו זמן עוד היתה שטח גאוגרפי עצום עם מאות מליוני סינים שהולכים בו ונלחמים אחד בשני עם רובים וחרבות. גרמניה היתה 4 אזורי שלטון צבאי ופקיסטן חגגה יומולדת עם שתי נרות (אחד לשנה הבאה...). אני מסתכל על העבר שניתן לחוש אותו, לא על זה שמסופר עליו בהגדה של פסח. מבחינה מעשית "אנחנו" יכולים להכתיב לאוייב לא מעט - זו שאלה של רצון, כדאיות ומחיר. במקרה הנוכחי המחיר והכדאיות אינם עומדים לדיון בכלל. אם נמשיך לפמפם לעצמינו שאנחנו עם של מסכנים בפוטנציה, אז באמת התהפך שעון החול שלנו.

ישן 10-08-2006, 10:28
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
יפה כתבת
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "גם זה לא ידוע לי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
מבחינה מעשית "אנחנו" יכולים להכתיב לאוייב לא מעט - זו שאלה של רצון, כדאיות ומחיר. במקרה הנוכחי המחיר והכדאיות אינם עומדים לדיון בכלל. אם נמשיך לפמפם לעצמינו שאנחנו עם של מסכנים בפוטנציה, אז באמת התהפך שעון החול שלנו.
המחיר, לצערי, עומד לדיון. זה חלק משיקולים של המדינאים עד כמה שהצלחתי לקלוט.

אני מסכים גם למה שאמרת על אם נמשיך לפמפם, שכן בין המסכנים האולטימטיביים נמצאים אלו ממזרח לירושלים ומדרום לשדרות.

אולם, האין המסכנות התחילה לתפוס לעצמה שטח במחשבה המדינית של המדינאים?

ומה הקשר בין התחושות ש "קשרו את ידי צה"ל או הגבילו אותו" ובין המציאות? אם התחושות נכונות, אזי האין זו התגלמות של מסכנות?

ישן 10-08-2006, 10:39

בשום מדינה אחרת אנשים לא רואים עצמם מסכנים מסיבות אלה
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "יפה כתבת"

כשבארה"ב מסתבר בפעם המליון שממשל בוש לא ממלא את חובתו האלמנטרית כלפי התושבים, אנשים מקללים את בוש והאוליגרכים שלו, ולא את המדינה. לצערינו בממשל הדמוקרטי המודרני, פשטו מחלות כרוניות של ניוון ופוליטיזציה מוחלטת של כל דרגי השלטון, כולל הצבא. זה נכון בישראל, נכון בארה"ב ונכון בבריטניה. יום אחד איזה זיני בא לכאן לתווך, מחר הוא כבר מספר בראיון מיוחד שהמלחמה בעיראק היא למען ישראל.

אני חושב שהבעיה של הממשלה הזאת היא שהיא מורכבת מיותר מדי מהחומר הרופס הרגיל שאנו רגילים מימים ימימה. הבעיה עצמה היא שחסרים אותם 2-3 דמויות משיכמן ומעלה שהתרגלנו למציאותן בממשלה ואשר דואגות לראיה ברמה יותר מאשר "עד לפריימריז הבאים". האדם היחידי שעדיין פעיל ועונה לחלק מהדרישות הללו, הוא פרס ולטעמי או שהוא אכן סנילי, או שהוא מריח בחושיו החדים את המחדל העצום ומרחיק את עצמו מהסירחון.

כמו אמריקאי ממוצע, גם אני אומר משהו כמו "שרוף על המדינה, בז לממשלה". מה שכן בניגוד לארה"ב, לנו את העורף לסגת אליו ללקק את הפצעים אחרי עוד ויאטנם - לנו אין את הפריווילגיה לעלות על מסוקים ולנחות על איזו נושאת מטוסים בלב ים ואחר כך לעשות על זה סרטים הוליודיים. אנחנו חייבים לנצח בבוץ הזה. מה שמפתיע אותי הוא שיש עוד אנשים שמופתעים מכך שאנחנו מוקפים בבוץ טובעני.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר