לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2006, 23:21
  talshi1 talshi1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.04
פיגוע הותר לפרסום: יום שחור: 15 חיילי מילואים נהרגו היום ו-38 נפצעו

יום שחור בלבנון:
15 הרוגים ו-38 פצועים

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://radar.smh.com.au/archives/candle.gif]

סדרת תקריות שהקשה בהן התמוטטות בניין שבו נלכדו 9 חיילים וטנק שנפגע ואנשי צוותו נהרגו.

15 חיילי מילואים נהרגו ביום קרבות בלבנון

טיל שירו מחבלי חיזבאללה לעבר מבנה בו שהו הכוחות גרם לנפגעים ולקריסה חלקית של המבנה. בתקרית נהרגו תשעה חברי יחידה מובחרת ונפצעו למעלה מ-20 חיילים. הכוחות בשטח דיווח על קשיים בחילוץ הנפגעים. בתקריות אחרות נהרגו 6 חיילים נוספים

תשעה חיילי מילואים ביחידה מובחרת של צה"ל נהרגו בצהריים (יום ד') בתקרית קשה בכפר דבל, שבגזרה המרכזית בדרום לבנון, לאחר שמחבלי חיזבאללה ירו טילים לעבר המבנה בו שהו הכוחות. בתקריות נוספות נהרגו שישה חיילים נוספים

אחד הטילים שנורה לעבר המבנה בו היו ממוקמים החיילים בכפר דבל פגע ישירות במבנה וגרם למספר נפגעים, בין היתר בשל פיצוץ תחמושת שהייתה במקום. זמן קצר לאחר מכן קרס המבנה באופן חלקי וחיילים נוספים נפגעו ונלכדו תחת ההריסות.

נוסף להרוגים, נפצעו באירוע למעלה מ-20 חיילים. הכוחות בשטח דיווחו על קושי בחילוץ הנפגעים, ויחידות פיקוד העורף שנמצאות בצפון הארץ כחלק ממערך הכוננות למקרה של פגיעת קטיושות במבנים אזרחיים, הועמדו בכוננות לאפשרות של כניסה ללבנון על מנת לסייע בפעולות החילוץ.

עניין מרכזי, YNET

פירוט המאורעות:

בכפר א-טייבה, הרוג מדו"צ. פצוע קשה, פצוע בינוני ושמונה קל.

טנק של צה"ל נפגע מנ.ט בכפר עיתה א-שעב, 4 הרוגים.

צנחנים במילואים בדבל, נהרגו 9 ונפצעו 4 קשה ו-12 קל מהתמוטטות מבנה לאחר פגיעת נ.ט. טרם חולצו כל הגופות.

אכזרית נפגעה מטיל בבינת-ג'ביל. 2 חיילי גולני נפצעו קשה.

פצמ"ר בכפר קליעה. הרוג ו-3 פצועים קל. סה"כ 15 הרוגים, לפחות 30 פצועים באירועים הללו+קל מאוד במהלך האירועים.

(רוטר)

נערך לאחרונה ע"י talshi1 בתאריך 09-08-2006 בשעה 23:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2006, 00:01
  מוטי2006 מוטי2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
הערבים והתקשורת יעשו מזה מנוף נגד המלחמה.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "צודק."

יהי זכרם ברוך לנצח.

והחלמה שלמה ומהירה לכל הפצועים.

השמאלנים למעשה,הם כבר התחילו...כבר הלילה < ועוד קודם> אבל מהלילה הם יחפשו כותרות ודימוי מלאכי ונאור על חשבון האסון היום בלבנון.

השמאל המטורף ההזוי חסר האחריות הבוגדני והמרושע צריך לתת את הדין!

כפי שציין המגיב למעלה,תהליך זה החל מאחר מלחמת יום כיפור,ותפס תאוצה בשנות השמונים,ונקבע כאסכולת הראציונליות והצדק אחר מלחמת לבנון.

באותם שנים ארורות בהם השמאל השתלט על המערכת המשפטית,התקשורת ומסדרונות החוץ והביטחון,הוקבע המוסר הנוצרי-מזוכיסטי,כדוקטרינת הלחימה הצהלי"ת.

את המחיר על הבוגדנות רבת השנים בעם ישראל,בארץ ישראל ובמסורת ישראל < כן כן זה חשוב מאד> אנחנו משלמים בחיי בנינו ובנותינו,אחינו ואחיותינו,אזרחים וחיילים.

לפני שחושבים על ועדות חקירה וכדומה,צריך לחשוב על הרס התקשורת התעמולתית האנטי יהודית, בישראל.

אנחנו תמימים,אבל יושבים בחלונות הגבוהים שכל קשר בינם לבין עם ישראל,הוא לא יותר ממטען גנטי בעל כרחם.

לא עוד ועדות חקירה.אלא אקטיביזים יהודי נגד השתלטות גורמים העויינים ליהודים בצמרת השלטון,המשפט והתקשורת,במדינת ישראל.

שינוי ערכים טוטאלי.

לא עוד אתיקה ופילוסופיות ותפיסות מערביות אירופאית צבועה ומקוללת,שעמדה מנגד בעוד מליוני
יהודים נטבחו מול עיניהם כצאן לטבח.

רק משפט יהודי לעם ישראל!
ישן 10-08-2006, 00:08
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "המוסריות כלפי האויב גוועת קורבנות בצד שלנו."

די עם המנטרה המטופשת הזו, היא לחלוטין לא נכונה במלחמה הנוכחית.
יתכן והיו מקרים בודדים ברמה הטקטקית של "טוהר הנשק", אבל ברמה הכללית נלחמים בדרום לבנון בהנחה שאין שם אזרחים וללא מגבלות מוסריות.
נקודה מענינת בארועים הקשים הנ"ל: בהחלט יתכן שיש חיילי מילואים שיוצאים ללבנון לאחר גלישה בפורום התבוסתן שלנו (שמתחקר ארועים לפני שבכלל שיודעים מה קורה שם, ושלא משנה מה קורה- כולם מטומטמים ולצה"ל אין סיכוי לנצח במצב הנוכחי..) ולכן יצאו אל הקרבות בתחושה מורבידית (המגשימה את עצמה כידוע, מי שלא מאמין שהוא ינצח- אין סיכוי שינצח..).
בהחלט יתכן שיש כאן תרומה של גולשים קטנים ואפסים למות של חיילים שלנו (אין אני טוען שמישהו כאן "הרג" חיילים חס וחלילה אבל בהחלט יכול להיות שהתבוסתנים תורמים..).
לגלגל אחריות (מוצדקת בהחלט בפעמים רבות..) על המנהיגים זה קל מאוד, לקחת אחריות ולהתנהג באחריות זה מאוד קשה בפורום שלנו...
אפסים.
אמיל.

ישן 10-08-2006, 00:47
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
שאלה חשובה מאוד
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "די עם המנטרה המטופשת הזו, היא..."

מה מקומו של הפורום בהוויה הצבאית / הישראלית?

האם הוא משפיע, איך ועל מי? - גבולות האחריות יכולות להיגזר מהתשובות (שבטח אין כאן לאף אחד בשליפה).

הפורום תבוסתן? מה עם העם?
מה עם האנשים ברחוב?

ואת מי הפורום מייצג?
את עצמו? את העם? את האנשים שיודעים להפעיל מחשב וגם יש להם עניין לכתוב את אשר על ליבם בנושאי פוליטיקה ואקטואליה?

לגלגל אחריות על המנהיגים זה אכן קל מאוד, במיוחד שהם לא אחראים.

לא אחראי מי שאיפשר לחיזבאללה להתחמש שש שנים.
לא אחראי מי שבחר לראשות הממשלה מי שעייף ממלחמות ומנצחונות עוד לפני שנבחר.
לא אחראי ______________________________________________ (Fill in the blanks)

ישן 10-08-2006, 01:20

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא ייאמן. ואחרי זה אתה מתלונן על אלה שכותבים על בשארה ושות' כגיס חמישי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
מתנגד לתיקון מפגעים במערכת - ועוד מעז להאשים את מי שתומך בתבוסתנות. לא, אמיל, מי שאשם
במות חיילים, הוא מי שזועק "הכל בסדר", ומאשים את אלה שאומרים שלא הכל בסדר, בתבוסתנות.
הרבה יותר סבסיר שחיילים נהרגו בגלל השתקת פאקים בתוך הצבא (מהסוג שאתה מנסה לעשות פה),
מאשר בגלל ש"גלשו בפורום התבוסתן"...
מדהים לראות איך בשארה הוא בסדר בעיניך, אבל אלה שרוצים הגנה נורמאלית לחיילי צה"ל, הם
התבוסתנים.

לא יאמן שאינטיליגנט לכאורה כמוך מעוות את דברי או מתעלם מהם.
אני אסביר שוב למקרה שלא הבהרתי זאת מספיק טוב.
שוב להסביר: כשאתה מבין מה אתה כותב ורואה שהציוד של המילואימניקים פגום, חובה לבוא בביקורת בדיוק כפי שאתה כותב!! אין בעיה עם זה וזה חובה! איך עד כאן? בוא נמשיך:
כשמישהו שאין לו מושג כותב שצריך יותר CARPET BOMBING (דבר שאין אפשרות לבצע בישראל, פיזית..) ובגלל שלא עושים נהרגים חיילים וחלוץ אידיוט וכו' זוהי ביקורת תבוסתנית ולא רצינית, וזה מה שקורה כאן בפורום. מבין?
תקציר:
כשמישהו שמבין כותב ביקורת שמתבססת על מידע אמין (רצוי ממקור ראשון במקרה של מלחמה כזו) זה בסדר, ואין לי אישית וודאי בעיה עם עיקרון הביקורת גם בשעת מלחמה.
אני לא מתלונן על העיקרון אלא על מה שקורה בפועל בפורום! מטומטמים שלא מבינים כלום ואין להם מידע מפרסמים תחזיות קודרות ומטופשות רק בגלל שנאתם להנהגה והיותם אנשים קטנים.
אפשר לראות את ההבדל בין "השתיקה" היחסית של המנהלים (שמגלים אחריות) בתקופה זו, לבין המטומטמים התבוסתנים המעבירים ביקורת שנאה שאינן אוביקטיביות ואינן קרובות למציאות או למקצועית.
מקוה שהבהרתי את הנקודה.
אמיל.

ישן 10-08-2006, 01:24
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
האם לדעתך, אדם מן הישוב(גם כשלא נמצא במערכה עצמה) אינו יכול לראות
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=ori]מתנגד לתיקון..."

שישנה כאן בעייה?
ציטוט:
אולי הבעיה העיקרית באופן הפעלת הכח... שיטת "נחילי הצרעות" מבית מידרשו של גל הירש
הרעיון להציף את השטח בהרבה צוותים קטנים שיחפשו "חיזבאלונרים"
אני מרשה לעצמי להתייחס לזה כאן כי תא"ל גל הירש כבר הירשה לעצמו לבתראיין בנושא זה בעיתונות.

כשלצוות של מספר לוחמים קטן יש פצוע - כל הצוות מנוטרל.
כשלצוות כזה יש שלושה פצועים - הוא כבר הופך לבעיה אוגדתית בניהול קרב חילוץ קשה.
וכשיש שלושה-ארבעה ארועים כאלה בגיזרה - האוגדה משותקת.

לעניות דעתי, לוחמה זעירה היא לא הפתרון בזירת לבנון(לדעתי הדרג הצבאי גם מתחיל להפנים זאת).

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 10-08-2006 בשעה 01:27.
ישן 10-08-2006, 01:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
שיהיה לכאורה...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=ori]מתנגד לתיקון..."

אני טוען שמרגע שהגדרת את מבסקרי הצבא כ"תבוסתנים וגיס חמישי" הרי שכל מה שלא תכתוב
בהקשר הזה, הופך לרעשי רקע חסרי תוחלת. אין לי מושג למה החלטת שאללה הטיל עליך חובה קדושה
"לזעוק את זעקת הגנרלים עשוקים", אבל עובדתית המערכה מתנהלת רע, גם אם אתה לא מבסוט מכך
שיש מי שמעז לטעון זאת.
הסיבות הראשיות להתנהלות הגרועה, הן בדיוק מה שאתה עושה פה: ניסיונות להשתקת המבקרים
כ"לא מבינים" (אצלך זה כמובן בא לידי ביטוי בהתגוללות גרועה בהרבה, מהסוג שאתה מזדעק עליה,
כשהיא מכוונת למי שאשכרה תומך בחזבאללה, דהיינו, הח"כים הערביים...).

ח-ו-ב-ה לבקר מחדלים של המערכת, רצוי לפני לחימה, אבל גם במהלכה, אם אין ברירה. תיקון מחדלים
הוא דבר שמציל חיים. חילופי גנרלים במלה"ע השנייה הצילו את בעלות הברית בלא מקרים. כאן התחילו
בכך, למרות שאני יכול להניח בשקט שהבעייה לא מתחילה או נגמרת באודי אדם (היא גם מתחתיו,
ומי שראה את הימ"חים, יודע על מה אני כותב - וגם נמצאת מעליו).
ישן 10-08-2006, 02:01

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שיהיה לכאורה..."

לא אמרתי ואני לא חושב בערך חצי ממה שאתה ממציא עלי כאן בסגנון קורא המחשבות הרגיל שלך...
הסכמתי בהחלט שצריך לבוא בביקורת על הצבא ואתה בעצמך קראת זאת בהודעתי הקודמת. זהו שיא חדש שממשיך את השפל של הפורום:
מעולם לא היה הפרש בין העולם הוירטואלי של "מבקרים אינרטנטים" שיושבים בבית וניזונים מהתקשורת (שבה פתאום הם מאמינים..היא כבר לא "התקשורת השמאלנית.."), לבין העולם האמיתי של אלפי חיילים על הקרקע וכמה באויר שנכנסים יום יום ללבנון ויודעים היטב שבעולם הוירטואלי אתם כולכם גאונים גדולים אבל בעולם האמיתי אתם בסך הכל אנשים קטנים....(ויסלחו לי הגולשים הנוהגים בזהירות ובאחריות ,אין דברי מכוונים אליכם..)
אמיל.

ישן 10-08-2006, 02:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

"תבוסתנים" ו"גיס חמישי" זה מלים שלך...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "לא אמרתי ואני לא חושב בערך..."

אתה "תומך" בביקורת על הצבא, ובלבד שהיא תהלום את הקודים לביקורת שאתה מגדיר. זה אבסורדי
עוד יותר מאשר סתם לסתום את פיות המבקרים, כי בסתימת פיות רגילה, לפחות ברור שמונעים
ביקורת, בעוד שאצלך ישנה התעטפות באצטלא של "אני מקבל ביקורת, אבל רק מדגם איקס"...

ובכן, אתה יודע על המתרחש על הקרקע בלבנון, בדיוק כמו מי שרואה טלוויזיה (למעשה, אתה יודע פחות
ממי שגם מבין ערבית, ורואה את שידוריו של הצד השני, שלא מוצגים פה...). המרחק בין המתרחש
באוויר לבין מה שמתרחש על הקרקע - הוא שמיים וארץ (שוב, תרתי משמע...).

כ-ל מי שמשרת ביחידת מילואים, בין אם גוייסה ובין אם לא גוייסה - יודע יותר ממך על המתרחש בצבא
היבשה, ונאמנותו לישראל גדולה לפחות כמו זו שלך. ביקורתו מיועדת להצלת חיים, וכשם שאני לא
חושב שאתה גיס חמישי, רק בגלל שאתה כל הזמן מגן על בשארה, כך נראה לי אבסורדי שאתה מזהה
כגיס חמישי, מי שכבר חודש מנסה לזעוק כנגד הדרך האיומה שבה מנוהלת המלחמה הזו.

אגב, משחקי ה"תהיו תחת אש ואז תדברו", לא יעבדו - במלחמה הזו כל ילד בן חמש בעכו, היה יותר
תחת אש, מאשר טייס הקרב הממוצע...
ישן 10-08-2006, 02:46

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""תבוסתנים" ו"גיס חמישי" זה מלים שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori

אגב, משחקי ה"תהיו תחת אש ואז תדברו", לא יעבדו - במלחמה הזו כל ילד בן חמש בעכו, היה יותר
תחת אש, מאשר טייס הקרב הממוצע...

דמגוג וירטואלי,
מעולם לא כתבתי זאת ולא רמזתי כל כך.. אבל לא מפתיע שאתה כותב זאת..
יש זכות לכל מי שרוצה לדבר ולכתוב, אבל: זה שלקחתי אקמול אתמול לא אומר שהביקורת שלי לגבי ניתוח שבוצע באיכילוב ושבסיומה החולה מת, היא רלוונטית...
וזה בדיוק מה שאתה עושה, במשפט המפתח שלך "כל אחד יכול לראות"... כל אחד יכול לראות שהחולה בניתוח מת, ולכן ברור שהרופאים מטומטמים...או שאולי העולם קצת יותר מסובך?

ע-ו-ל-ם ו-י-ר-ט-ו-א-ל-י ולא יעזור....
אמיל.

ישן 10-08-2006, 03:01

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "נו באמת, "עולם ורטואלי"- רבים מהאלה שאתה מכנה "אנשי עולם ורטואלי""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
עשו שרות קרבי וראו את הדברים מקרוב, יותר מדי מקרוב.
מה אתה חושב שכל מי שבקורתי כאן בפורום הם ילדים בחופשת הקיץ, או שקמסטים לשעבר?
האם עלה בדעתך שחלק מהמבקרים אלו אנשים שחזרו זה עתה משדה הקרב? בזמן שחלק מהביקורת שלך היא כנגד "פשוט המציאות"- אתה מפשט אותה גם.

אין לי שום בעיה עם זה,
בוא הראה לי ביקורת אחת כאן משדה הקרב, הפנה אותי ללוחם שחזר עכשיו וכותב ביקורת רלווטית עם הסבר (חלוץ ופרץ מטומטמים לא עומד בקטוגריה הנ"ל).
אם תפנה אותי לכזו, (יש אחת בערך, והיא דנה בציוד המילואמניקים..) תראה מיד שאין לי דבר נגד ביקורת שכזו. (הגם שאפשר לדון בשאלה האם הפורום הוא המקום הנכון לפרסם זאת בזמן הקרבותף במקום לפנות לגורני הביטחון ישירות, אבל לא ניכנס לזה עכשיו כי זו שאלה לא פשוטה..).
שוב אני כותב, אין לי דבר נגד ביקורת בתאוריה, אני מתנגד רק לביקורת בפועל בפורום שלנו, הפורום מלא באנשים שאין להם מושב מה קורה וגם אילו ידעו לא היו להם הידע המקצועי לנתח זאת, ולמרות זאת הם מעבירים ביקורת תבוסתנית וקשה רק בגלל שנאת ההנהגה.
שורה תחתונה- הפורום מצוקמק, וכותבים בו בימים אלה בעיקר טיפשים מתלהמים שלא מבינים מהחיים שלהם.
הלוחמים שחזרו הרגע מהקו, הבוגרים והרציניים שאין לי ספק שישנם כאלה, קולם לא נשמע בינתיים, אולי בצדק.. ואם ישמע אני לא בוודאי לא אתלונן בעניין.
אמיל.

ישן 10-08-2006, 03:42
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בלה בלה בלה וירטואלי. אמיל, הפנם, עובדתית, אתה וירטואלי בדיוק ככל האחרים פה...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=ori] אגב, משחקי..."

אתה נמצא כאן עלק על תקן "הלוחם למען צה"ל והדמוקרטיה", אבל בפועל אתה מנסה לסתום את פיו
של כל מי שמבקר את המערכת (תוך שימוש בכינויים אבסורדיים כמו "תבוסתנים" ו"גיס וחמישי"), ולהגן
דווקא על מי שאשכרה חפצים בתבוסתו של צה"ל (דהיינו, הח"כים הערביים - שלא מסתירים, גם בדבריהם בעברית, את תמיכתם באוייב - וזה עוד לפני שהתייחסנו למה שהם אומרים בראיונות
בערבית...).
לכל אחד יש זכות לכתוב, וזה שאתה מתיימר להכיר את כל צה"ל טוב יותר, רק מפני שאתה משתייך
ליחידה אחת בתוכו, זה בדיוק המקבילה לילד שלקח אקמול ומנסה להסביר לנו מהו ניתוח לב...
הבן, כ-ל אחד ששירת כאן ביחידת מילואים ירוקה (אפילו אם לא נקרא למילואים מאז 1973...), מכיר את
המתרחש בלבנון טוב ממך. יודע למה? כי אין מינימום של הפקת לקחים במערכת הזו, וזוועת הימ"חים של
73' היא בדיוק אותו הדבר. לגבי התקדמות הצבא הירוק, תעיד העובדה שהטקטיקה שלו הוחלפה בדיוק
שלוש פעמים מאז שהחלה הלחימה, והמפקד הישיר שלו הוחלף פעם אחת - כדי ללמד שאפילו בתוך
המערכת הזו, יש אנשים (שאני מניח שגם הם תבוסתנים וגיס חמישי...) שמבינים שנעשו המון שגיאות...

ח-ו-ב-ה לבקר מערכת כושלת, כי תיקון כשלים מציל חיים. לו המערכת הזו הייתה מסוגלת לביקורת
עצמית, סביר שמצבנו היה טוב בהרבה כרגע. מכיוון שאינה מסוגלת - חובה לבקרה מבחוץ.
ישן 10-08-2006, 02:41
צלמית המשתמש של Leopad
  Leopad Leopad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.06
חלוקת המשאבים של תקציב הביטחון
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שיהיה לכאורה..."

היתה שגויה לאורך שנים.
הרבה מאוד משאבים הושקעו בחייל האוויר, בעוד ששכחו שכוחות החי"ר והשריון במילואים
הם עמוד השידרה של לוחמה בעצימות גבוהה.
מה חשבו להם תקציבאי ומתכנני מערכת הביטחון, שבעיות הביטחון שלנו מתחילות ומסתיימות
בסמטאות עזה והקאסבה של שכם?
מתחת לאף ובידיעה, נתנו לזרוע של התמנון האירני להתבצר ולהתחמש באין מפריע,
לא נתנו את הדעת ולא תקציבים לעניין מיגון משמעותי של העורף (מעבר למסכות האב"כ המגוכחות),
מתוך ידיעה ברורה שהחימוש המרכזי בצבאות העוינים אותנו הוא נשק רקטי ובליסטי מהסוג הגרוע.
כיצד יעמדו כוחות צה"ל בחזית בידיעה שערינו נחרבות ונשיהם ילדיהם והוריהם חשופים כצאן לטבח,
כתוצאה מהזנחה הזאת.
מאזן אימה וכוח הרתעה אינו עובד נגד אויב אובדני, איני רואה חייל המסוגל להלחם כראוי ביעדים
מבוצרים בידיעה שאין מי שדואג לבטחונם ורווחתם של בני משפחתו בעורף.
הפגיעה בעורף הפעם, הגדולה ביותר מאז קום המדינה, היא כאין ואפס למה שמלחמה בעצימות גבוהה
עלולה לגרום לעורף. כפי שהטיפול בעורף נראה כרגע, יש לכולנו מקום לדאגה גדולה.
אלו דברים שצריכים לעלות דחוף על סדר היום הציבורי, לא מחר, היום.

נערך לאחרונה ע"י Leopad בתאריך 10-08-2006 בשעה 02:44.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:46

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר