לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2006, 14:18
  talshi1 talshi1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.04
כתבה שמאלנים מתוקים, עורו: 97% מהפלשתינים תומכים בחיזבאללה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www1.idf.il/SIP_STORAGE/DOVER/files/3/54653.jpg]

סקרי דעת הקהל ברשות הפלשתינית מצביעים על מגמה עקבית אימוץ עמדות קיצוניות יותר ויותר של הציבור הפלשתיני. הסקר האחרון שנערך באוגוסט ע"י מכון Near East Consulting מאשש מגמה זו כפי שמתברר מתוצאות הסקר:

97% מהפלשתינים תומכים בארגון חיזבאללה. שיעור התומכים בארגון הטרור הלבנוני מקרב האוכלוסיה הנוצרית גבוה אף הוא ומסתכם ב- 95%.

55% הביעו תמיכה בחמאס ובשאיפתה להביא לחיסולה של מדינת ישראל. זו עליה של 11% לעומת סקר קודם שנערך בחודש יוני.

51% בלבד תמכו בהגעה להסכם מדיני עם ישראל. זו ירידה של 25% לעומת הסקר הקודם.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/153558

נערך לאחרונה ע"י talshi1 בתאריך 08-08-2006 בשעה 14:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2006, 21:35
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
לא שאני מצפה ליותר מסדיסט עלוב נפש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי talshi1 שמתחילה ב "שמאלנים מתוקים, עורו: 97% מהפלשתינים תומכים בחיזבאללה"

שחוכך ידיו בהנאה חולנית ו"מחייך" למראה תמונות זוועה של גופות ילדים חרוכות בלבנון, אבל צרות המוחין שלך ושל אפסים שכמותך שלא חסרים כאן, לצערנו, זועקת לשמיים.

לפי ראייתך הפלסטינאים צריכים אולי להעריץ אותנו, בתמורה לחורבן בתיהם ועשרות שנות כיבוש משפיל.
שלא תטעה לרגע - אני לא נוטה לסימפתיה עם הצד הפלסטינאי, ואף לא מאמץ גישה "מאוזנת". אני ישראלי ולכן מצדד באינטרס הישראלי, מבלי להצטער על כך. עם זאת, לא צריך להיות פסיכולוג או סוציולוג מומחה ע"מ להבין למה הפלסטינאים שונאים אותנו.

יש כאלו שיאמרו שגזלנו את אדמתם ויש כאלו שיאמרו שהשבנו לנו את אדמתנו. הטרמינולוגיה היא עניין של נקודת מבט. צדק, מוסר ואמת היסטורית הם דברים שמוכתבים תמיד ע"י הצד המנצח.
אם היינו חיים בעידן פחות מודרני סביר להניח שלא היינו מסתפקים ב"חנטריש" של הברחת\גירוש הפלסטינאים למחנות פליטים, אלא היינו מסיימים את העבודה (כמו בתקופת התנ"ך, למשל). אז, מן הסתם, לא היו מתאגדים הפליטים למסגרת לאום שכל תכליתו להיות האנטי-תיזה לציונות.

אבל אנו נמצאים במצב ביניים - נכון לעכשיו הלאום הפלסטינאי המשול לאישה אנוסה צורח ובועט לכל הכיוונים, לאחר שביצענו בו את "זממנו". יש שכמותך הסוברים שצריך, איך לומר את זה במילים עדינות? להלום בכלבה מכות רצח עד שתבין את מקומה. הם בכלל הקורבן. מצד שני, יש כאלו המבינים שכל הסיטואציה הזו היא עניין מסריח מבחינה אסטית-מוסרית.

או במילים אחרות, אני מבין את הצרכים הביטחוניים שלנו עד תום, אבל גם מבין שכל המאבק הזה אינו שקול ומסריח מבחינה מוסרית. החברה שלנו היא חברה מיליטריסטית, שובניסטית, אגרסיבית ואגואיסטית באופן חסר תקדים. זו תוצאה ישירה של המצב הבטחוני שלנו. אמנם בכל מקום יש זבל אנושי, אבל הזבל שלנו מצחין במיוחד.

אם מוסר איננו מטרה, שכן אין לו בסיס אובייקטיבי במציאות, הוא לכל הפחות אמצעי או כורח לקיום של חברה. "המוסר היהודי" שספק אם היה לחברה לישראלית אי פעם, קרס מזמן. בקרב "המחנה הכתום" והאספסוף הלאומני הגאה המוסר הזה אף הומר בפאשיזם לשמו. גם אם לא היו לדבר השלכות בינלאומיות קשות, לא הייתי רוצה לחיות בחברה שמבצעת רצח עם\טרנספר. חברה כזו היא חברה מושחתת ורקובה מהיסוד, כלפי פנים (ומנודה כלפי חוץ).
ישן 08-08-2006, 23:24

אה! זו בדיוק הסיבה למה האנלוגיה הזו מוצלחת
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "אם אתה רוצה לקחת דימויים של אונס"

אנחנו? אנחנו בכלל הקורבן...
בכל דור ודור קמו עלינו לכלותינו! ואנחנו עדיין פה!
מפרעה דרך היטלר ועד נסראללה ואחמדיניג'אד, הרשימה לא נגמרת.
זה ה-א' ב' של הזהות הישראלית\ציונית.
היינו הקורבן האולטימטיבי לאורך כל ההיסטוריה ועכשיו אנחנו גדולים וחזקים. עכשיו לא נצא פראיירים!

את מוטיב הקורבן אני מוכן לקבל כצידוק להכל עד לנקודה בה נעשינו למדינה החזקה ביותר באזור, ולמעשה איום קיומי צבאי קנוונציונלי הוסר סופית מעל ראשנו (ובתוך זה אני כולל את הטרנספר של 48').

אנחנו כבר לא קורבן קטן וחסר ישע. אנחנו הביריון השכונתי שסבל בעבר מאלימות במשפחה ומכה היום את ילדי השכונה.

היום אנחנו התוקפן שמשוכנע שהוא עדיין הקורבן. זו אולי רמיזה לא תמימה, אבל הקונספט של חיל האוויר ותורת הלחימה הצה"לית של מלחמת בזק, אומצו דווקא מתוך הזדהות עם תוקפן מאוד ספיציפי.

יש איזו קונספציה בציבור, כאילו יש איזה מחדל הסברתי.
ראבק. אנטישמים!
איך הם לא רואים שאנחנו הקורבן?
אז מה אם ביירות נראית כיום כמו שטח הפנים של הירח...
אז מה אם יש אלף אזרחים לבנונים הרוגים...
אז מה אם יש מיליון פליטים...
זה נסראללה אשם! אנחנו רק הקורבן!
ישן 09-08-2006, 00:38

אנחנו טוחנים את לבנון ואפילו לא מצטערים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "למה נראה לי שאתה רוצה לראותנו בתור הקורבן"

יש להגיב ויש לאבד-תמיכה-בינ"ל-למרות-גיבוי-אמריקאי-מאסיבי-להגיב.
חלקנו גם מחייכים למראה תמונות הזוועה...

אני לא בא חלילה לשלול את הלגיטימציה של התגובה שלנו. ברור שהפעולה מוצדקת. הנקודה היא שהסתערו על ההצדקה הזו וניצלו אותה עד תום כמו שתייר ישראלי "טוב" בחו"ל יודע לנצל עד תום את השהות שלו במלון...

הפעולה הישראלית היא מכת מוות ללבנון. הכלכלה קרסה לחלוטין, מאות אזרחים הרוגים, מיליון פליטים...
אי אפשר לשווק את מה שרואים בעולם בצורה מוצלחת.

בצד הפלסטינאי אכן שונאים אותנו שנאת מוות וסביר שכך המצב ישאר פחות או יותר לנצח (שוב רמיזה לא תמימה - אנחנו שומרים טינה לעם אחר בצורה דומה...).
אפשר להגיע עם הפלסטינאים להסכם על בסיס ראלי - מתוך הבנה שהתנגדות צבאית לא תביא אותם לשום מקום.
כל פעולה צבאית, כל השפלה במחסום ושאר מסכות התעללות בלתי פוסקות רק מרחיקות מוסיפות אש למדורה ומרחיקות את הנקודה בה ניתן יהיה להגיע להסדר.
באופן אישי שמעתי ממכר ששירת במג"ב סיפורי התעללות קשים שהוא ביצע בפלסטינאים. רמת הגזענות, השנאה והטמטום של אותו שוטר מגב מביאות אותי לעוד השוואה לא תמימה...
ישן 09-08-2006, 01:04
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
אין התמונות של ההרס בלבנון מסבות לי עונג, נהפוך הוא
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "אנחנו טוחנים את לבנון ואפילו לא מצטערים"

הכתובת שלנו היתה צריכה להיות סוריה ולא לבנון.

אם בתגובה לפגיעה של החיזבלה ההתניה היתה שסורייה הפגעת הינו משיגים הרבה יותר, במצב הנוכחי אין לחיזבלה שום סיכוי להפסיד, שלא ע"י ניצחון של צה"ל בתנאי מלחמת גרילה.

המצב שנוצר כל הרס בלבנון מקרב אותם לחיזבלה,למרות שחכם היה לפעול בדמשק אני סבור שזכותנו המלאה לפעול בבירות או בכל מקום אחר בו מצוי הטרור.

צה"ל מפציץ מטרות טרור, ואין מה להלין על התגובה שכן דרום ביירות הפך למעוז החיזבללה.

איזה קנה מידה של מבצע כן היה ראוי בעינך??

כשנסוגנו מלבנון, ברק הזהיר שאם..... אז לבנון תבער.
מאז חטפו לנו שלשה חיילים, והבלגנו, צלפו בחיילנו,והבלגנו,אפילו שיחררנו אלפי אסירים לטובת סוחר סמים, ומה?? כרגיל אצל האיסלאם- פשרה = חולשה.

בעבר התווכחתי בפורום לאחר שצידדתי בהתנתקות, היום אני מפוכח לחלוטין.

רק כאב עצום (בקנה מידה שלנו) לאוייב, עוצר טרור.
"מינוי חאפז אל אסד לנשיא סוריה ב-1971 קוממה את האחים המוסלמים משום שהם לא החשיבו את העלאווים, שאסד היה אחד מהם, למוסלמים. אסד ניסה בתחילה לרצותם, אולם נסיונות אלה נחלו הצלחה מזערית בלבד. תמיכתו של אסד במרונים במלחמת האזרחים בלבנון גרמה לאחים המוסלמים להכריז מחדש על ג'יהאד. הם החלו במסע של התקפות ופעולות טרור. ב-1979, הם הרגו 83 צוערים עלאווים בבית-הספר לארטילריה בחלב. נסיונותיו של אסד להרגיעם על-ידי החלפת בעלי-תפקידים בממשל ושחרור אסירים פוליטיים לא עזרו. בסופו של דבר אסד השליט סדר בכוח, בעזרת צבאו."
ההתקוממות הגיעה לשיא במהומות אלימות בעיר אל-חמה, אשר נמשכה שבועות מספר ודיכוין, בטבח חמא, גבה בין 3,000 (המספר שמסרה הממשלה הסורית) ל-20,000 (לפי הערכת מקורות אובייקטיביים) קורבנות אזרחיים. הרבעים העתיקים בעיר נחרבו עד היסוד, ומשפחות שלמות נהרגו על לא עוול בכפן. לאחר דיכוי זה, לא הייתה עוד תקומה להתנגדות למשטרו של אסד למשך כל ימי חייו.

רק ככה זה עובד.(לרוע המזל)
ישן 09-08-2006, 20:29

טבע המוסר
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "אין התמונות של ההרס בלבנון מסבות לי עונג, נהפוך הוא"

אם נחסל 20,000 לבנונים סביר להניח שנשמע כבר למחרת על חיסול נסראללה ע"י גורמים פנימיים ועל השתלטות וחיסול מצבורי הקטיושות ע"י צבא לבנון\גורמים עממיים (למרות שכבר באותו יום יבודדו אותנו מבחינה בינלאומית, אבל זה סיפור אחר).

כח ברוטאלי יכול לפתור כל בעיה, אם אתה בוחר ללכת בכיוון הזה. גרוזיני אחד יישם את הכיוון הזה בהצלחה ונשאר שליט יחיד עד יום מותו.
מבחינה אובייקטיבית אי אפשר לאמר ששימוש בכח ברוטאלי "פחות צודק" משימוש בכלים אחרים, כי "צודק" זה עניין של הגדרה.

אתה לא יכול להיות בהמי וברברי כלפי חוץ ובו בזמן אנושי ונאור כלפי פנים. אם אתה רוצח במתכוון אזרחים חפים מפשע בביירות, אל תתפלא אם תקבל אח"כ אזרחים "פחות בררנים" מבחינה מוסרית כלפי פנים. אל תתפלא אם יותר ויותר אזרחים ישראלים קוראים קריאות "מוות לערבים" ללא בושה, אל תתפלא אם האלימות פושה ברחובות ובני נוער רוצחים אחד את השני לכיף ומזדיינים בשירותים של מועדון.

מעבר מברבריות למוסריות עובד בכיוון אחד. אי אפשר "לעשות פּוּס" (pause), לחסל 20,000 חפים מפשע ולהמשיך אח"כ לנהל חיי חברה תקינים כאילו לא קרה שום דבר.
אם אתה רוצה שחוק מוסרי יהיה תקף כלפי פנים, יהיה טאבו, כמו "לא תרצח", אתה חייב לקיים אותו בכל מקום ובכל תנאי. אחרת החוסן המוסרי של החברה מתפורר.

מבלי להכנס לפרטים אופרטיביים של מה צריך היה לעשות בלבנון, אם בישראל הייתה הסכמה ציבורית רחבה על כך שהרג חפים מפשע בלבנון הוא אולי בלתי נמנע, אבל מסריח, הייתי אומר שניצחנו את המלחמה. במקום זה יש לנו בהמות אדם, כמו פותח האשכול, שמחייך למראה תמונות זוועה מלבנון. עם אפס כזה אני לא רוצה לחיות בחיים הציבוריים. הסטנדרטים המוסריים שלו שואפים לאפס.
ישן 09-08-2006, 21:00
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
גם אוצר מלים נאה לא יסתיר את הבורות וחוסר ההבנה את האיסלם הרדיקאלי.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "אני מכיר את ה"רמה" שלך, כך שלא ממש אכפת לי מה אתה חושב"

ציטוט:
אצל קנאים איסלמים ההגיון פועל אחרת, חיי האדם באיסלם הרדיקלי שווים פחות מזוג נעלי הבית שעל רגלי...
צריך להבין את הראש המוסלמי בכדי להלחם כנגדו- האיסלם הקיצוני על פי השקפתו עדיין מצוי אי שם במאה ה12(המלחמות בין האיסלם לצלבנים...)
הדרך היחידה להלחם באיסלם הקיצוני היא לא התרפסות(השקפה ארופית) אלה דרך שונה מהיסוד, גם אנשים שמוכנים למות בשמחה מעדיפים לא לעשות את זה אם זה לא משרת את מטרתם. אם אתה יכול לגרום לאיסלאמי פנאט להבין שלא רק שהוא ימות, הוא לא יצליח לפגוע בך, המוטיבציה שלו למות כנראה תרד קצת.

הנה אשה מוסלמית שבנגוד אילך יודעת היטב מה היא מהות האיסלם הקיצוני.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

כנס לכאן- תשכיל ותבין עם מי יש לך עסק- חלאות אדם אוהבי דם.

http://www.news.faithfreedom.org/
http://www.rawa.org

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 09-08-2006 בשעה 21:05.
ישן 08-08-2006, 23:50
  בונגולים בונגולים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "אה! זו בדיוק הסיבה למה האנלוגיה הזו מוצלחת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי asafn88
אנחנו? אנחנו בכלל הקורבן...
בכל דור ודור קמו עלינו לכלותינו! ואנחנו עדיין פה!
מפרעה דרך היטלר ועד נסראללה ואחמדיניג'אד, הרשימה לא נגמרת.
זה ה-א' ב' של הזהות הישראלית\ציונית.
היינו הקורבן האולטימטיבי לאורך כל ההיסטוריה ועכשיו אנחנו גדולים וחזקים. עכשיו לא נצא פראיירים!

את מוטיב הקורבן אני מוכן לקבל כצידוק להכל עד לנקודה בה נעשינו למדינה החזקה ביותר באזור

כלומר המלחמות של פעם היו מוצדקות, אבל עכשיו כשאנחנו חזקים אסור לנו לנצח.

אנחנו גם חזקים וגם צודקים, אבל מתעקשים להפסיד.

ישן 09-08-2006, 05:19
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אכן, הלאום הפלסטינאי המשול לאישה אנוסה ע"י קרובי משפחתה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "לא שאני מצפה ליותר מסדיסט עלוב נפש"

למרות שאני מסכים עם מירב הניתוח שלך מדוע הפלסטינאים אינם אוהבים אותנו בלשון המעטה - הדוגמא שלך בהקשר לאונס היא חסרת כל פרופורציה.

האונס האמיתי של הפלסטינאים הן אחיותיהן מדינות ערב השונות, שהחלו באונס כאשר נסו למנוע את הקמת המדינה ופגעו בעיקר בפלסטינאים; כאשר לאחר מכן עודדו את ה"פליטות" שלהם במקום לסייע בישובם; לאחר מכן הפעלתם כטרוריסטים הפועלים משטחי מדינות חסות כמו: מצרים, ירדן, סוריה ולבנון; סיוע ועידוד של מדינות איסלמיות רחוקות יותר (לאחר השלום עם מצרים וירדן) לקיומו של הטרור בשטחי הגדה והרצועה; עד עצם היום הזה של סיוע לחאמאס (בל נשכח אותו) ולחיזבאללה.

ליבי ליבי לפלסטינאים האומללים (אלו שאינם שותפים פעילים בטרור), שנקלעו בין הפטיש לסדן ומוכים על לא עוול בכפם. ליבי ליבי על צאצאיהם הרכים והבוגרים ה"מואבסים" בטונות של שנאה - מה שמקשה ביותר על פתרון הבעיה ויצובה של מדינת ישראל בגבולותיה, תוך מתן אפשרות ליציאה הפלסטינאים מהמצב העגום אליו נקלעו.
ישן 09-08-2006, 10:44
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

גילוי תובנות כאלו מצדך -
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אכן, הלאום הפלסטינאי המשול לאישה אנוסה ע"י קרובי משפחתה"

אמור היה להובילך למסקנה שונה בתחום הפתרונות האפשריים, שחורגים מהכיוון האוטופי שאליו אתה מטיף בהתמדה ושנראה בלתי ישים, לפחות בטווח הנראה לעין...
יש גם אבסורד כלשהו בטבעיות שאתה מקבל את כל הלאומים הערביים, שברובם הם תוצר מלאכותי של האיפריאליזם/קולוניאליזם האירופאי, בעוד שאת הלאום היהודי, ששרד במבחן ההסטוריה יותר מכל לאום אחר, אתה מבקש להמיר בלאום "ישראלי" חדש...
ועדיין מגיע לך ח"ח על התבטאותך זו!

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 09-08-2006, 21:00
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אתה מגוחך, כמו תמיד, יש להוסיף.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "לא שאני מצפה ליותר מסדיסט עלוב נפש"

נעזוב לרגע את "הירידות" שלך והמנטרה הקבועה והאנפנטילית שלך לגבי הימין, הפאשיזם
הלאומני ו"הפטריאכלים".

לעניין...

צביעות יש לשמאל זה ידוע, אצלך זה פשוט חרפה. אתה כותב שאתה מבין שהפלסטינים שונאים
אותנו אז לכן זה מצדיק את התמיכה שלהם בטרור ? נושא האשכול מוכיח, כמו כל פעם מחדש,
שהפלסטינים הם תומכי טרור, בין אם חמא"ס, ג'יהאד, פת"ח או חזבאללה. ע"ע ארה"ב ויחסיה
עם ארגוני טרור. כך היא פועלת ואין סיבה שישראל תפעל אחרת.

"הלאום הפלסטיני משול לאישה אנוסה" - חרפה או בורות מזוויעה, קשה לומר. הפלסטינים הם
קורבן ? בהחלט קורבן. החל מהתקופות קודם הקמת המדינה, וכלה במלחמות העצמאות, ששת
הימים וכיפור. הם בכל סיטואציה, מלחמה, תקרית או פולמוס עשו לנו נזק וחיפשו לפגוע בישראל,
לפני "הכיבוש" ואחריו. לומר שהם הקורבן מוכיח שאתה או פלסטיני או כפי שאפשר לנחש, ילד
של אימאל'ה שחוזר על מנטרות כמו תוכי צייצן (כן כן, שמענו שההורים שלך ימניים עאלק).

אפרופו צחנה בחברה שלנו. אנשים כמוך וכמו אלו שמפגינים בת"א נגד מלחמה שכלל לא באה
מכיווננו הם הסיבה לצחנה האיומה. אם הייתה אנטיביוטיקה או אולי אקונומיקה מיוחדת נגדך,
תאמין לי שכל בית בישראל היה לוקח אותה. אתה אמנם פחות מזיק, לא עושה הפגנות כי עדיין
לא יודע להגיע לת"א לבד אבל גם דרך המחשב אפשר להסריח.

בקשר לרצח עם - אני לא אפרט. עשית את הנזק לעצמך בעצמך. זה מה שיפה, אתה לבד גורם
לאנטאגוניזם נגדך, הרי אתה יודע שאתה חרטטן קטנטן.

ישן 09-08-2006, 07:02
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי talshi1 שמתחילה ב "שמאלנים מתוקים, עורו: 97% מהפלשתינים תומכים בחיזבאללה"

אתם מוכנים לדבר קצת על העבר?

ב19 השנים שבין 48' ו67 חדרו אלפי לוחמי פידאיון שוב ושוב לשטחי ישראל וביצעו פעולות טרור................עד 87',הייתה שנאה.....................רק בגלל שמשאית התנגשה במכונית של פלסטינים התחילה המלחמה הארורה הזאת......והיא הייתה מתחילה לאחר מכן......כי הם שנאו אותנו מהרגע שהגענו לכאן.......איך אתה מצפה שישראל תגיב? עוד מעט תקרא למבצע חומת מגן מבצע לא אנושי...ישראל צריכה לעשות הכל בכדי להגן על אזרחיה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:27

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר