לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2005, 08:07
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
תיראה.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I.S שמתחילה ב "דילמה בקשר לפעם ראשונה ופוסטינור 2"

העובדה שזאת הייתה הפעם הראשונה שלה יכולה לגרום לכך שהמחזור יאחר.... אפילו אם הוא סדיר 5 שנים!
המחזור יכול לאחר גם בגלל לחץ שהאשה נמצאת בו,בגלל התרגשות מדבר כלשהו וכדו'...
אני לא יודעת כמה זמן עבר מאז ששכבתם,אבל בכל אופן דבר ראשון שהיא צריכה לעשות זה להרגע קצת.....לחכות כמה ימים ואז אם היא עדיין לא מקבלת ללכת לעשות בדיקת הריון (קונים בבית מרקחת שתשאל מה הכי טוב...) בעיקרון בדיקת הריון היא ב 99% אז אם לאחר בדיקת ההריון היא עדיין לא מקבלת תעשו עם זה משהו.....(אם היא קטינה אז הפלה זה חינם.....למרות שהפלה זה דבר מזעזע מרק לחשוב מה עושים לעובר.. )
אבל למה להילחץ ככה ?? חכו קצת,אני בטוחה שזה מהלחץ וההתרגשות של הפעם הראשונה ....

קיצר,שיהיה בהצלחה....
וחוץ מזה,בני כמה אתם??
ואם היא רוצה להתחיל לשכב באופן קבוע עדיף שתלך להתייעץ עם רופאת נשים בקשר לגלולות....
ואתה-תיהיה הכי מבין שאפשר.....

נערך לאחרונה ע"י Light_it בתאריך 09-01-2005 בשעה 08:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2005, 20:58
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I.S שמתחילה ב "דילמה בקשר לפעם ראשונה ופוסטינור 2"

טוב, אז קודם כל תן לי להרגיע אותך ולומר שמחזור לא תמיד סדיר (כן, גם לאחר 5 שנים וגם לאחר 10 שנים) .
לעיתים- בגלל מתח נפשי או מחלה המחלישה את המערכת החיסונית, המחזור עלול לאחר או להקדים (מניסיון..) .
כך שתנשום לרווחה וגם תרגיע את ידידתך, כי יכול להיות שבשל העובדה ששניכם לחוצים מהעניין- המחזור יתאחר .

עוד דבר- אם קיימתם יחסי מין יום לפני המחזור שלה, אז זה נחשב לתקופת "הימים הבטוחים" .
תקופת "הימים הבטוחים" היא תקופה של כ- 5 ימים לפני קבלת המחזור וכ-5 ימים לאחריו (תקנו אותי אם הנני טועה);
בתקופה הזו למעשה 'בטוח' לקיים יחסי מין ללא קונדום, אך ה-כ-ל בערבון מוגבל שכן תמיד יש הפתעות בליגה .
וכששמים דגש על מס' הימים לפני ואחרי המחזור- זה קריטי שכן כ-15 ימים לאחר קבלת המחזור, מתרחש ברחם ביוץ .
כך שלדוגמה בחורה קיבלה מחזור ב-1 לחודש, הביוץ שלה יתרחש ב-15 לחודש וב-1 היא תקבל שוב מחזור .
מיותר לציין שבזמן ביוץ מ-א-ו-ד לא מומלץ לקיים יחסי מין לא מוגנים, נכון ? -שכן הסיכויים שזרע יפגוש בביצית הם אדירים .

ולנושא של הפוסטינור 2 : זוהי גלולה אשר ניתן לקחת אותה עד כ-72 שעות מקיום יחסי המין הלא מוגנים .
לאחר מכן- היא כבר לא אפקטיבית שכן הזרע שורד ברחם 5 ימים עד לכשהוא מתאחד עם הביצית .
עוד מידע מפורט תוכל למצוא באתר של הגלולות האלו : http://www.postinor2.co.il/

ולסיכום : שיטת "הימים הבטוחים" נשמעת טוב על הכתב, אבל תמיד, תמיד ביחסים מזדמנים - יש להשתמש באמצעי הגנה .
איני אמך/אביך ואיני באה להטיף לך, אלא מדברת מתוך דאגה לבריאותך ולעתידך .
הייסורים שבהתענות להשלכות יחסי המין הבלתי מוגנים- אינם משתלמים, לכן צריך לחשוב קצת מראש, אם זה
אומר ברכישת קונדומים טובים (אפילו אחד על השני) או אפילו בשיטת "המשגל הנסוג" (גמירה בחוץ) .

אני מאחלת לך שהעניין יּפתר במהרה וכן גם המחזור המיוחל (תאמין לי שבחורה אף פעם לא מייחלת לכך שהמחזור
יגיע כל- כך מהר פרט למקרים שכאלו... ) ומקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.

מצפה לעדכון ובהצלחה !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר