לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2006, 06:55
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
מגעיל עזרה אחרונה בקשר לבחורה - האם זה מתאים ?

תעשו טובה אם אתם קוראים לפחות תגיבו .. אל תקראו ואל תגיבו, זה מבאס לאללה..

צריך לכתוב לה איזה משהו בקשר לרגשות .. ואני צריך איזה מישהו שיעזור לי לנסח ...

טוב כמה דברים .. וואלה עד עכשיו ישבתי וחשבתי .. וחשבתי וחשבתי .. והגעתי למסקנה... יכול להיות שזה ישפר בהרבה את הקטעים ה"נאחסים" שלי של הדיכי בקטנות וכל הדברים הקטנים האלה.. פשוט שזה לא ישב לי על הראש אם במודע או בתת- מודע וברגע שאני "אדע" יהיה הכי טוב .. :]
רק משהו אחד לפני הכל - תדעי משהו אחד.. את הבחורה הראשונה שאשכרה נפתחתי בפניה עד כמה שאפשר לקרוא לזה ככה ועוד שאני יודע את התשובה מראש.. אבל פשוט איתך זה שונה להפתח .. כאילו לא ממש מזיז לי .. ואפילו יותר טוב אם תדעי..
אמממ .. שמעי לא יודע .. אחרי אתמול נראה לי שהגעתי למסקנה שאני מרגיש כלפיך משהו .. ללא קשר אם "קיבלתי רמזים או לא" זה פשוט מה שאני מרגיש בלי קשר לכלום. - ביקשת כנות .. - ולמרות שכבר הבנתי את התשובה שלך הייתי צריך לפחות שתדעי את זה אפילו שהתשובה כזאת..
אחרי שפשוט בטיילת הרגשתי שפשוט בא לי להיות שם לצדך .. אם לא בתור בן זוג אז בתור ידיד טוב ולעזור לך וזאת הרגשה שלא היתה לי עם אף אחת והיו לי מספיק ידידות טובות כדי לזהות את ההבדל.. פשוט כל כך כיף לנו ביחד .. וזה מין קשר מיוחד כזה שבאמת בחיים שלי לא חשבתי שאני אמצא בתור ידידים או כל דבר אחר.
אז הנה על האכזבה שלך .. קבלי עוד דחייה אחת לאוסף והנה גם אני הולך על מה שבאמת אני רוצה ואפילו שאני יודע שאני אקבל דחיה אני הולך על זה.. אין מה לעשות זה החיים - דברים לא מסתדרים תמיד.. ולפעמים יותר מדי פעמים .. אז יאללה אנחנו באותה סירה עכשיו אולי זה ישפר לך קצת את המצב-רוח אולי קצת את האגו .. שלא תחשבי שאני פוסל מראש, פשוט זה הרושם שקיבלתי מהשיחה.. והסיבה שכן נפתחתי ואמרתי לך את זה היא שהבנתי שזה לא יפגע לנו בידידות.. ואם ככה אני לא אאבד אותך .. (בעתיד*) כי את מאוד חשובה לי בתור בן אדם בחיים.
וזהו .. פשוט קראתי את השיחה שלנו שוב.. ופתאום קלטתי שזה פשוט זה.. ותאמיני לי שלפי דעתי היה עדיף שזה לא היה ככה כי כמו שאמרתי לך, מניסיון קודם זה לא תורם ממש במיוחד שזה חד צדדי.. אבל זה המצב ומצטער שאני "מטיל עלייך" את זה כמו פצצה..
הדעה שלי זה פשוט בגלל שאנחנו כל כך מתחברים אחד לשני (מחפשים אותו דבר או יותר נכון זה פשוט ככה) וכל כך דומים וכל כך כיף לנו ביחד אין סיבה שזה לא ילך .. ואפילו ילך טוב מאוד .. אבל עדיין לכל אחד יש רצונות ורגשות .. ושלא תחשבי שאני פוסל .. אני פשוט מדבר על מה שהבנתי מהשיחה שלנו ...
אבל רק בגלל שגם אני הייתי מהצד השני הרבה פעמים אני לא נפגע או משהו אני פשוט מבין שכמו שמישהי באה ואמרה לי את זה ופשוט לא רציתי אז אותו דבר במקרה שלך.. זה לא קשור כמה כיף לך או משהו כזה.. את פשוט לא רוצה וזה הכל ..
חח מצטער שאני פסימי כל כך אבל זה בעצם מה שהבנתי מהשיחה הזאת איתך .. קיצור רק למען "ההגינות" אולי כדאי שאני אבוא ונדבר ב - 4 עיניים שלפחות אני לא ארגיש יצור שדיברתי איתך על זה באייסיקיו - חחח מצידי אפילו סתם ל"היי מה נשמע ? אז שומעת זה המצב.. אמממ וזהו .. אז ביי?"

הסיבה שאני אשכרה פונה לפורום לעצות ועזרה.. זה פשוט כי היא כנראה מספיק חשובה לי בשביל קצת "להוריד מהרמה שלי" ולשמוע דעות של אחרים .. מה אומרים .. ? אני יודע שזה נשמע פסימי ואם להגיד את האמת היא בכלל לא הזכירה אותי בקטע של "לא מתאים" אבל זאת הדרך שלי להתמודד עם זה בקלות .. שידעתי מה הולך לבוא וגם היא ידעה שאני יודע אז "קל לשנינו.."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2006, 19:05
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "למה זה "בלתי אפשרי" להגיד לה..."

למרות שהיו לי חברות וכל מיני סטוצים וקשרים שונים .. את כולם בסופו של דבר סגרתי בגלל שאני לא יודע להפתח .. ואיתה יכול להיות שאני מצליח אולי להפתח (הבחורה הראשונה ולפי דעתי היחידה) וזה בלתי אפשרי כי ניסיתי 10 פעמים ולא הצלחתי.. פשוט לא מצליח להגיד את זה.. אני רומז, אומר מסביב .. הכל אבל "יש לי רגשות" או משהו כזה - פנים מול פנים אני לא מצליח.. תאמין לי שלא סתם אני כותב את זה באייסיקיו כמו איזה בן אדם מסכן :\ אבל אם זאת האפשרות היחידה אז זה מה יש .. אני כבר שבוע ניסיתי הלגיד פנים מול פנים וזה פשוט לא הולך..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר