לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2006, 19:53
  p7m13 p7m13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TISAN123 שמתחילה ב "פנס על הנשק"

פנסים אופציונליים ומומלצים :

פנס דגם G2 של חברת "שורפייר", ארה"ב. מחיר סביב 440 ש"ח כולל מע"מ.

פנס לד משופר דגם TC3 של חברת "וורטקס" ארה"ב (תאורה שוות ערך ומעבר לכך) לפנס הנ"ל. מחיר סביב 575 ש"ח כולל מע"מ.

לשני הפנסים : הפעלה רגעית ע"י לחצן בחלק האחורי או הפעלה קבועה ע"י סיבוב (שורפייר G2) או לחיצה בחלקו האחורי (TC3) שני הפנסים מופעלים על ידי זוג סוללות CR123 ליתיום. השורפייר מחזיק כשעה וקצת של הפעלה רציפה, הלד מחזיק המון זמן.

מתאמים נדרשים :

מתאם למסילת פיקטיני דגם BK2 של חברת TDI . מחיר 90 ש"ח כולל מע"מ.

מסילת אביזרים - מתאם פיקטיני לכוונת קידמית M16, דגם TPR15X של חברת TDI , מחיר 330 ש"ח כולל מע"מ.

אופציה ב' :

פנס "סטינגר" של חברת "סטרימלייט" ארה"ב. מוכר ביחידות משטרת ישראל ומג"ב.

מתאמים : מתאם אחיזה ולפנס OFEK1 של TDI + מסילת פיקטיני למתפס M16. עלות משוערת - מעל 1000 ש"ח. פנס הסטינגר הינו פנס נטען.

אני ממליץ על שתי האופציות הראשונות, הפנס יכול לשמש למגוון הזדמנויות אחרות ולא רק ללחימה אלא גם לטיולים, כשתפסק הלחימה..

אני לא ממליץ על פנסי מגלייט ללחימה כאשר הם מותקנים ע"ג נשק - הסיבה היחידה היא שהנורה שלהם איננה סובלת את זעזועי הירי ותישרף מהר מאוד. מעבר לכך, אלו פנסים מעולים.

אם תהיה מעוניין, צור עימי קשר בפרטי.

בהצלחה.

לכל החיילים שנמצאים אי שם, דרישת שלום וחיבוק אוהב מהבית. אנא חיזרו בשלום, מחכים לכם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2006, 15:52
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
אז סוף סוף הגעת למסקנה איך עובד צה"ל?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי assaf tolko שמתחילה ב "יש מקומות בהם צריך פנס אך הנשקיה לא מספקת אותו"

בקומבינות!

עצוב לראות שיש מאות אם לא אלפי לוחמים שהולכים עם פלטופ שטוח בלי כוונת,בגלל שאין הקצאות לקניית כוונות לאותה חטיבה,בעוד שלחטיבה אחרת יש יותר מדיי הקצאות עד שהם אפילו מביאים את אותן כוונות לצעירים מתים שרק התגייסו{ועם כל העצב שמים להם את הכוונת על מתאם למקוצר או אפילו על המתפס בארוך}
אז אוקיי אני לא בא ואומר שכל לוחם בצה"ל צריך טריג'קון רד פוינט{סיב אופטי}אבל מה הבעיות לקנות מפרוליטים?
הרי צה"ל משיג אותם במחיר נמוך מאוד{מפרולייט היא חברה ישראל,בשונה מטריג'קון...}
המפרוליט הזה יכול להציל חיים,ועצוב לראות חיילים הולכים ללבנון עם פלטופ וכוונת ברזל,בעוד אי שם במרכז הארץ יש טירונים צעירים מתים עם כוונות חדשות דנדשות.

על עניין המילאומניקים אני אפילו לא רוצה לדבר,זה שערוריה מה שהולך איתם!
שהם מסכימים להכנס ללבנון עם חגור קסדת פלדה ושכפ"ץ משנות ה60,ושלא נדבר על ארוך חלוד שהביאו מאיזה נשקייה חשוכה.
פשוט בושה לצה"ל שככה הוא מתייחס לחיילי המילואים,יש שפע של אפודים בבסיסי הטירונות בארץ וכנ"ל במקוצרים ומוסבים ושאר תנאי בסיס.

אני לא אומר שאי אפשר להלחם עם הציוד הנ"ל אבל בטוח שמבחינה מבצעית זה פוגע מאוד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר