לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2006, 22:47
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
דבר ראשון- תרגעי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ענבלולה שמתחילה ב "אני משתגעת :("

תנשמי, ספרי עד 10...
עכשיו שנרגענו... שלום, מה שלומך?

ערך עצמי- למה את לא מעריכה את עצמך? אני בטוח שיש בך משהו שאת יכולה לאהוב! תסתכלי על התכונות החיוביות שלך ותראי שאת בסך הכל בת אדם, אין דבר כזה שלמות! משני הצדדים! אין דבר כזה רק טוב ואין דבר כזה רק רע! אבל גם אם יש רע, תנסי להסתכל יותר על הדברים הטובים!

ביטחון עצמי- הביטחון בא בעיקר מהערך העצמי, איש שאוהב את עצמו ושלם עם עצמו יהיה לו ביטחון עצמי. אז ברגע שתעבדי על הערך העצמי שלך את תקבלי גם ביטחון.

עצבים- מי לא מכיר את התופעה הזאת... תשאלי את כל מי שמכיר אותי כולם יגידו לך איזה עצבני הייתי, אני עדיין קצת עצבני... הייתי מתעצבן על כל דבר!!! אח שלי היה מבקש משהו שהוא השאיר בחדר שלי הייתי צועק עליו עד שהיה בוכה! אבל בסדר, את בתקופה לא תובה, כמו שאני הייתי, זה עובר תסמכי עליי.
חכי עוד מעט תחזרי לבית הספר, לחברים, לחברות את תראי שכבר הכל יהיה טיפה יותר טוב. את תמצאי עיסוק שיעסיק אותך, ככה לא יהיה לך את כל היום להתעצבן על שטויות, אולי תכירי גם בנים חדשים שזה דבר שמאוד מעסיק את המוח הנשי...

תעשי לי טובה אישית, אל תתנתקי מאף אחד! נאי אומר לך מניסיון אני גם כל תקופה רעה שעברתי התנתקתי מכל העולם! והיו הרבה תקופות כאלה... ובסוף מצאתי את עצמי לבד! כי הייתי מוציא את כל העצבים שלי על אנשים אחרים ולהם נשבר מזה... אז פשוט תנסי להחזיק את עצמך שאת ליד אנשים...

=]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2006, 13:37
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
גמאני ככה בתקופה האחרונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ענבלולה שמתחילה ב "אני משתגעת :("

רבתי עם 5 ידידות שלי...

רק שאני לא חושב שזה חוסר ביטחון...

מרגיש שבא לי להתנתק מכוללללללללללללםםםםםםםםםםםם ללכת לאזה אי רחוק רחוק ולא לראות אפאחד יותר לאיזה שבוע ולחזור(יש לציין שאני ממש ממש ממש לא אחד כזה)

וזה לא תמיד שאני מתעצבן ואני צריך ללמוד לשלוט על עצמי...זה רק בתקופה האחרונה..שבוע וחצי ככה...

אני חושב שאני יילך לי לאנשהו..לא יודע לאן...אולי תבואי איתי ענבל? נעשה שבוע "המוחרמים שמתעצבנים בקלות בזמן האחרון"(שם ארוך בשביל חופשה..)

בכל אופן..שמרי על מצב רוח טובב תמיד תשמחי ותיהי בסטלהה(תנסי לפחות) וזה יעבור..שבוע שבועיים 3 4 5 אבל זה יעבור מתישהו....

צ'אוווווווווו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר