לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2005, 14:57
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
מה לעשות?בעיה עם "חברים"מניאקים

אז ככה,לפני בערך חודש וחצי-חודשיים הגשתי עבודה על איזה ספר שהייתי צריך לקרוא,נתתי לחבר שלי שידפיס לי אותה,והמניאק הזה בלי להגיד לי,העתיק אותה ממני והגיש,היום לא הלכתי לבצפר,אבל בצהריים הוא אומר לי שקיבלנו שנינו 0.
חשוב לציין שאני נתתי לו אותה למטרת הדפסה והוא העתיק אותה ממני בכלל בלי שידעתי,עד עכשיו לא ידעתי מזה בכלל.
מה צריך לעשות?אם הוא יגיד למורה שהוא העתיק ממני בלי שאני ידעתי היא תיתן לי את הציון שמגיע לי?
בבקשה תגובות קצת רציניות ולא "לך תפוצץ אותו מכות"
גם ככה במקצוע הזה(ספרות )אין לי ציונים גבוהים אז אני לא צריך את ה0הזה ועוד בעבודה
תודה מראש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2005, 20:49
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
המממ אוקיי תקשיב....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "מה לעשות?בעיה עם "חברים"מניאקים"

אוקיי תראה. הפסיכולוגית האישית שלך הגיעה
תראה, החבר הזה עשה דבר מאוד לא יפה ואני לא חושבת שיהיה בכבוד שלו ללכת למורה ולהשפיל את עצמו עוד יותר ממה שהוא כבר.
אני יאמר לך מה אני הייתי עושה ותאמר לי מה אתה חושב לנכון לעשות.
אני הייתי הולכת למורה ומבקשת ממנה לדבר איתה בפרטיות ולקבוע איתה שעה שהיא תוכל לדבר איתי בה, לא לדבר איתה 5 דקות אלא באמת - לדבר רציני.
תבוא אלייה בשעה שקבעתם ותגיד לה "תראי, אני לא רוצה לדפוק פה אף אחד. אני לא רוצה לצאת זבל אבל אני באמת השקעתי ואני חושב שמגיע לי ציון. אני אספר לך מה קרה אבל בבקשה ממך - אל תעבירי את זה להנהלה, ואל תגידי בכלל ל'חבר' שלי שדיברתי איתך על זה - כי למרות שהוא יצא מנייאק אני לא בנאדם שדופק אנשים. .......... תראי, {פה את הסיפור בקצרה} - אני חושב שכן מגיע לי ציון, השקעתי בעבודה הזו מאוד ואני מוכן לומר לך אפילו בקצרה תשובות לכל מיני שאלות שתתני לי בעל פה ככה שתראי שאני כן יודע את החומר ולא משקר לך - אבל אני לא חושב שזה יהיה צודק אם אני לא אקבל ציון בגלל שמישהו העתיק ממני בלי שידעתי בכלל כשבכלל ביקשתי ממנו טובה..."

עכשיו, הרוב היו אומרים לך תשכנע אותו לדבר איתה או... תעזוב כולה ציון אחד -חפיף... אז פעם אחת תציל חבר ותקבל את הציון בשקט... ולא יודעת מה עוד. אבל אני חושבת שצדק יכול להעשות ככה שזה גם לא דופק אותך וגם מסדר את העניינים וגם לא דופק לגמרי את חבר שלך אבל כן דופק מצד אחד כי המורה תחשוד בו יותר. בכל מקרה כך הוא יקבל את הנכשל ואתה תעבור כמו שמגיע לך.
מה דעתך?

בהצלחה, תעדכן! תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-01-2005, 21:33

אז ככה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "המממ אוקיי תקשיב...."

דיברתי עם החבר שלי,סיכמנו שהוא מתקשר אליה,ואומר לה שנתתי לו את העבודה שידפיס לי,ובלי שאני ידעתי הוא העתיק אותה ממני,ושאני יקבל את הציון שמגיע לי ושתכשיל אותו(הוא מוכן לעשות את זה).
הלכתי אליו מקודם כדי להתקשר למורה,רציתי גם להיות שהוא עושה את זה,אך יצא ביש מזל,היא לא הייתה בבית,ומחר היא לא מגיעה לבצפר,ראיתי את העבודה שלו,והוא היה אידיוט כמו שלא ראיתי אף פעם,הוא כמעט ולא שינה כלום,ועוד יותר גרוע הוא השאיר את אותו העיצוב.
היא רשמה לו על העבודה ככה
70/2=35
את הערותי תקרא בעבודתי של פיני,בגלל שעשיתם אותה ביחד הציון מתחלק ל2 ובגלל שהעתקת ציונך 0.משהו כזה,אני לא זוכר בדיוק.
ותודה לכולם,אני יעדכן

ישן 26-01-2005, 12:26

עדכון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "מה לעשות?בעיה עם "חברים"מניאקים"

היום בבצפר אני והחבר שלי הלכנו אליה,עד שמצאנו אותה לקח המון זמן,היא לא רצתה להקשיב לנו,היו שם צעקות,היא נכנסה לאיזה חדר,החבר שלי נכנס גם והם צעקו אחד על השני והיא אמרה שאם הוא לא יוצא משם היא תביא עליו את השומר שיוציא אותו,הלכנו למחנכת שלי,סיפרנו לה הכל,ובדיוק אני,החבר שלי,המחנכת שלי והמורה הזו היינו בכניסה לחדר מורים,גם שם היה ויכוח סוער עם הרבה צעקות,היא אמרה שהיא לא קונה את הסיפור הזה,ושזה מעשה נבזה.
בסוף בזכות המחנכת המקסימה שלי היא הקשיבה ואמרה שהיא תחשוב על זה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר