לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2006, 02:13
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
חח בטח מכיר :) אני שיחקתי בזה מלא!(בזמן האחרון פחות קצת..)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Barbos7 שמתחילה ב "בבית של מישהו? אצלנו לרוב זה..."

השקעתי 21$ באיזשהו אתר ואחרי איזה כמה ימים של משחק דיי אינטנסיבי(איזה 3 שעות ביום!) הוצאתי לNETELLER שלי 87 דולר!!

לא מזמן הייתי אצל חבר שיחקנו סנוקר(יש לו שולחן ענקי) ואז היינו צריכים להפסיק אז התלכנו לחדש שלו ולימדתי אותו לשחק טקסס הולד'ם.. אחרי שעה הזמנו עוד אחד וגם אותו לימדתי והוא גם הביא איתו אסימונים כאלה ממשחק קזינו שיש אצלו בבית.. חח היה דיי כיף אבל בגלל שהם מתחילים אז אי אפשר כמעט לתמרן אותם כי הם לא יודעים אסטרטגיות וזה... נפגשנו בשביל לשחק רק עוד פעם אחת ומאז(לפני 3 שבועות) לא שיחקנו יותר ביחד..
אני חשוב שזה יכול להיות ממש מגניב לשחק ביחד פוקר עם עוד איזה 4-5 אנשים!!
אני צריך לנסות לחשוף את המשחק הזה לעוד חברים שלי...

אתם משחקים על כסף?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2006, 02:28
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "חח בטח מכיר :) אני שיחקתי בזה מלא!(בזמן האחרון פחות קצת..)"

ואוו, נחמד (:
אני די טוב במשחק, ועוד הכי קל לטחון כשזה באינטרנט ולא רואים עלייך כלום. אולי אני ינסה.

לשחק עם מתחילים זה בעיקר למשוך אותם בהימורים קטנים, הם אף פעם לא מתקפלים D;
דווקא קל לתמרן אותם, לא הבנתי למה אתה אומר שלא.

תשחקו ביחד, תאמין לי זה חתיכת זמן איכות עם החברים. תביאו איתכם שתייה ואוכל, שבו על שולחן ותתחילו לשחק.

4-5 זה הכי טוב, אבל לפעמים גם יוצא לנו 7-8 שחקנים, ופעם יצא גם יותר, זה מצוין כשאתה משחק עם כאלה שלא יודעים הרבה, אתה יכול לצאת ממש מורווח.

כה אנחנו משחקים על כסף, אנחנו נעים בין חצי שקל ויצא גם פעם אחת שקל לצ'יפ.
זה לא העניין של להרוויח כסף (למרות שאתה ועוד כמה יכולים לצאת עם כמה עשרות שקלים), אלא שצריך כסף בפנים כדי שיהיה ערך למשחק.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

ישן 13-08-2006, 02:41
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Barbos7 שמתחילה ב "ואוו, נחמד (: אני די טוב..."

חח אממ לא יודע בדיוק איך להסביר למה יותר קל לי עם אנשים שמבינים יותר..
כנראה שזה בגלל שהם לא הכי חושבים מה יש לי ביד אלא הם חשובים רק על היד שלהם, ולכן כשאין לי יד טובה כ"כ אבל אני רוצה קצת להפחיד ואני מהמר בערך פי 4 מהביג בליינד, הם בקלות משווים בלי לחשוב יותר מידיי למה הימרתי יחסית הרבה...
אבל אתה צודק! אני צריך ללמוד גם איך לשחק נגד מתחילים...

אני דווקא חשבתי על להציע לההם לשחק בסיגנון טורניר..
כלומר שכל מי שמשחק מפקיד 5 שקל לקופה, אח"כ מחלקים את כל האיסמונים שווה בשווה, ואז ככה משחקים עד שלאט לאט אנשים יצאים ומקום שני מקבל את ה5 שלו בחזרה ומקום רשון מקבל את כל השאר... ניסיתם פעם לשחק ככה? כי הרי מאיפה כל אחד יביא איתו 20 חצאי שקל? :O

איך הגעת לזה שהתחלתם לשחק ביחד כולכם? אתה לימדת מישהו לשחק ואז הזמנתם עוד כמה? כי אני לא בטוח שהחבירםש לי ירצו לשחק :O אבל אולי אני אצליח לשכנע עוד איזה שניים שלושה לבוא לשחק לכיף כדי להעביר קצת את הזמן ביחד.. זה ימשוך אותם לשחק עוד כי כעיקרון זה כיף וזמן איכות...
תודה שאתה מגיב!

ישן 13-08-2006, 03:01
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "חח אממ לא יודע בדיוק איך..."

אה מבין אותך, גם לי זה קרה ;D
אבל לא שיחקתי על כסף, פשוט אי אפשר להפחיד אותם בבלופים כי אין להם מושג מה קורה.

אין צורך ב-20 חצאי שקלים, כבר תבין.
נגיד אנחנו 7-8, משחקים - בסוף מישהו יוצא כי נגמר לו הכסף, מחכים שעוד מישהו ייצא - סופרים רבע שעה עד ליד האחרונה ואז סופרים את הכסף, מי מורווח ומי מופסד.
אחרכך עושים עוד משחקים, ואין צורך בכל החצאי שקלים - פשוט משלמים את זה בכסף רגיל, אנחנו משחקים על צ'יפים רגילים.

חבר שלי הציע לשחק ככה בטורניר, אני העדפתי שלא ושיכנעתי את השאר שלא ישחקו ככה חח
ככה יוצא שיש יותר אנשים מורווחים, אבל ההפסדים גם גדולים יותר.

איך הגענו לזה? אין לי מושג איך הרעיון עלה, אני פשוט זוכר שיום אחד חבר שלי אמר לכולם לבוא אליו היום עם סיום הבצפר בשביל פוקר. אני בקושי ידעתי מה זה פוקר - בקושי ידעתי דירוג של ידיים. בדרך הוא הסביר - אי אפשר להתקשות בהבנה של זה, המשחק די פשוט. רוב החברים ידעו את הפוקר הרגיל והמעאפן, והחבר שהביא אותנו כולו אמריקאי קלאסי כזה עם צ'יפים איכותיים הסביר לנו על hold'hem.

פשוט כולם קפצו לשחק, לא היו בעיות, ומאז התאהבנו במשחק ואנחנו משחקים כל חודש ככה בבית של מישהו.

מאז אותה פעם ששיחקנו, אנחנו בערך אותו הרכב של חברים עם כל מיני חברים שלפעמים כן באים ולפעמים לא, אבל כולם רוצים לבוא ואז אנחנו צריכים לסנן ;p

רוב הסיכויים שהם יהנו מזה, פוקר עם חברים - אין טוב מזה. מחלקים בדיחות, בסוף כל יד צוחקים על משהו, תמיד נהנים מזה.

ואין בעיה, נהנה לעזור בשעות כאלה (:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

ישן 14-08-2006, 13:59
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Barbos7 שמתחילה ב "אה מבין אותך, גם לי זה קרה..."

גם אני לא הבנתי את עניין החצאי שקלים,
אנחנו משחקים 6 אנשים, כל אחד שם 20 שקלים - יש בקופה 120.
מקום שלישי - זוכה ב20(מחזיר את הכסף),
מקום שני - זוכה ב40(מכפיל את הכסף),
ומקום ראשון - זוכה ב60(משלש את הכסף).

הרבה יותר נוח לדעתי.

אגב,
כל שחקן מקבל בהתחלה 1500 נקודות בצ'יפים(הבליינדים מתחיל מ10, 20. אחרי רבע שעה עולה ל20, 40. אחרי רבע שעה ל40 70, אחרי רבע שעה ל70 140, אח"כ מחכים שישארו 3 שחקנים וזה עולה ל100, 200 - ואז זה תלוי בהם, תלוי בכמה הם רוצים ללכת הביתה, הגענו למצב שהסמול וביג זה 800 ו 1600 בגלל שנשארו 2 שחקנים הם הרבה מאוד צ'יפים שרצו ללכת הביתה D= )

בקיצש, פוקר זה כיף.
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר