לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2006, 20:26
  sod name sod name אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
דיכאוןןןן

תאמינוו לי כבר נמאסס ליי מהכל..!!
אני בת 15 אני לא מפותחת (אני עם חזיה מרופדת) ואני נמוכה(שזה פחות נורא)...
אני רוצה להכיר ילדים חדשים ואני לא יודעת איך לא יודעת!! אני קצת מתביישת ומפחדת מדחיות..
עכשיו אני בקורס קיץ כבר יומיים ואני לא יודעת איך להכיר ילדים... אני כבר מיואשתת אני לא מכירה הרבה ילדים!!
בבקשה איך אפשר להכיר ילדים..??
וחשוב לציין שאני לא מתלבשת או דומה איך שהוא לבנות האלה איך לקרוא להן "הפרחות" לא יודעת אם זה פרחות אבל נוו אתם יודעים למה אני מתכוונת... ואיך אפשר לשפר את הביטחון העצמי שכל ירידה אני לא אקח ללב?
תחזירו לי תשובה ואם יש לכם משהו אישי להגיד או משהו כזה שלחו לי הושעה ואשלח לכם את האייסיקיו
ת-צ-י-ל-ו אותי!!!
אפילו בנים לא מסתכליםם עליי... בבקשהה אני צריכה שתתנו עצות בשיפור עצמי מבחינת יופי.. לא יודעת הבנות היפות שבינכן..

נערך לאחרונה ע"י sod name בתאריך 16-08-2006 בשעה 20:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2006, 21:02
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
טוב אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "דיכאוןןןן"

קודם כל אני חושבת שהיית צריכה לפנות לפורום אופנה יופי ואסתטיקה לניסיון לשיפור מראה.

לרוב אנשים אינם מרוצים מהמראה שלכם וזה מדכא את הביטחון העצמי שלהם, אני חושבת שאם יש בך את המוטיבציה לשנות ולהתקדם את צריכה ללכת על זה.
לפעמים התשובה היא בשינוי דרך חיים, כרגע יש לך חופש עד שנה הבאה, תעשי בערבים - סביבות 8 וחצי בערב יחד עם חברה הליכות באזור בו את גרה, חצי שעה הליכה, זה ישפר את הכושר שלך (לא למטרת הרזייה) וזה יגרום לך יותר מרץ. מה גם שהקשר עם החברה יתחזק.

לפעמים דרושה תספורת קטנה או עיצוב שיער חדש בכדי לגרום לאנשים לשים לב אלייך יותר, לכי למעצב שיער ותבקשי הנחייה, שינוי בתסרוקת יעלה לך מעט את הביטחון העצמי. תדעי לך שגם לעשות כושר מעלה את רמת האדרנלין בגם, זה כמו לאכול משהו מתוק רק בלי להשמין וגורם להרגשת שימחה.

תנסי לחייך יותר, אנשים אוהבים אנשים אופטימיים ושמחים, לצחוק משפר כל אדם באשר הוא, גישה חיובית זה מאוד חשוב וכרגע הדיכאון שלך נובע משעמום.

בקשר לאנשים - זו לא בעייה להכיר אנשים, אמרת שאת במחנה קיץ או משהו סגנון, לכי למישהי שיושבת לבד, גם אם היא רק 5 דקות לבד - לכי אלייה ותדברי איתה, תשאלי אותה איפה היא גרה, בת כמה היא, לאיזה כיתה היא עולה, איזה מוזיקה היא אוהבת, לאט לאט תחפשי אחר מכנה משותף ביניכן ותכירו. אם היא תחבב אותך סביר להניח שתמשיכו לשבת יחד מעט ואז חברות אחרות שלה יצטרפו ומשם תכירי לאט את כל החבורה.

בנוסף - את כרגע בחופש גדול, חם במשך היום - למה לא בריכה? קצת להצטנן וגם להראות בחברת אנשים, אני בטוחה שאת לא לגמרי לבד, תבקשי מחברה או אפילו אחות ללכת איתך לבריכה, ותיהיי בטוחה שתכירי שם אנשים חדשים, לכי לקפיטריה בבריכה באמצע הבריכות ותקני ארטיק, תדברי עם מישהו שנמצא לידך ותכירו. ככה גם מכירים בנים

חוץ מזה, את יכולה תמיד להכיר באינטרנט אם את ביישנית.

קחי בחשבון שהטיפים שקיבלת לשינוי המראה הן ניסיון לשיפור הביטחון העצמי. מעבר לזה שזה דבר חדש ומאתגר, זה גם יתן לך ביטחון מהאדרנלין החדש שיזורם לך בדם

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-08-2006, 11:28
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
קודם

על תטרידי את עצמך בשטיות תני לעצמך לזרום תנסי להעבוד על עצמך בהיתידדות אם אנשים
איך עושים את זה ?
-פשוט תהיא נחמדה
-תחפשי אנשים שמתאימים לך וכיף לך בחברתם
-חיוך תמיד טוב
-תנסי למצוא שיחה לא חשוב על מה תמצאי מה מעניין את הבחורה
נגיד מעניין אותה: מצב החרגוליים בעולם תדברי על זה .
אם את רואה שאין קשר ואין התחברות לא נורא לא קרה כלום תמשיכי האלה

עוד משהו קטן אף פעם לא היה כאן מישהי שהייתה בדכאוון וכתבה על נושא השדיים שלה חחח...
בואי אני יגיד לך משהו ראית את אנג'לינה ג'ולי אם מתאר לעצמי שכן
שאלה: האם יש לה שדיים גדוליים ?
תשובה: לא ובכול זאת היא נבחרה לאחת הנשים הסקסיות בעולם
רוצה עוד דוגמה ?
מכירה את קיירה נייטלי היא משחקת בשודדי הקריבים
שאלה: האם יש לה שדיים גדולים ?
תשובה: לא ובכול זאת היא זכתה למקום רביעי ברשימת הנשים הסקסיות בעולם
על תתעסקי איתי בדברים האלה אני מומחה יש לי תואר בנושא
יש לי עוד 1000 דוגמאות אבל אני חושב שנסתפק בנתיים באלה
טוב אז יום טוב ומקווה שעזרתי
ישן 17-08-2006, 11:57
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שאלה לי אלייך

שלום לך וברוכה הבאה (כי לדעתי זה ההודעה הראשונה שלך פה לא?)
רציתי לדעת האם את חושבת שאת יפה נאה או לא? איך היית מגדירה את עצמך כי אני חושב שזה חלק מהביטחון העצמי, אדם שחושב שהוא מכוער (סליחה על הבוטות) ולא מוצלח גם משדר את זה החוצה וכך אנשים קולטים את זה ולהיפך אנשים שמשדרים שהם מצליחים ויפים גם אם בפועל הם לא אנשים קולטים אותם בתור מצליחים ובקשר ליופי זה הרי טעם אישי
ולכן עצתי היא שבמידה ואת לא מעריכה את עצמך כל כך נסי לעשות גם שיפור חיצוני כמו תסרוקת שונה או איפור (אפשר להתייעץ עם חברה או מישהי שמכירה את התחום) והכי חשוב שאת תסתכלי במראה את תתלהבי מעצמך ברגע שזה יהיה אני מאמין שאת גם תשדרי החוצה את היופי שלך שאני בטוח שהוא נמצא שם
מלבד זאת בקשר פחד מדחיות אז טוב לשמוע (זה לא אומר שטוב שאת במצב הזה אלא טוב לשמוע לשם שינוי שזה קורה אצל בנות כי לרוב ההודעות האלו נכתבים על ידי בנים) שזה קורה אצל שני המינים וכמו שנכתב פה לא פעם אין מה לפחד מדחיה ואין מה לקחת אותה אישית, התסכול שמגיע אחרי זה והתהיה של מה היה קורה אם כן הייתי שואלת / מעיזה הרבה יותר גדול ומתסכל, לכן כמה שתנסי יותר כך הפחד והרתיעה מהתשובה לא יקטן
אני מאמין שאם את בקורס קיץ בטח יש נושאים משותפים לכם ותמיד קיים טריק של הבקשת עזרה כאילו כדי להתקרב למישהו
שיהיה בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 17-08-2006, 12:10
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
אממ כמה תשובות כן זאת כותרת טובה...

נמאס מהכל דווקא עכשיו בתקופה שצריך להתחיל להבין שאם לא עושים דברים אז כלום לא זז?

תראי את רוב הדברים אמרו פה לפני, אבל את צריכה להבין כמה דברים בסיסים...
יופי, כמו הרבה דברים בחיים, אם לא כל דבר, זה דבר שמתחיל מבפנים, ברגע שתרגישי שאת יפה ושטוב לך עם איך שאת נראית גם העולם ירגיש ככה, אני לא אומר שכל המפגרים האלה שאין להם דבר יותר טוב לעשות בחיים מאשר לחפש פגמים וקשיים אצל אנשים, בעוד שהם שוכחים שהם לוקים בפגם הכי גדול שקיים, יעלמו פתאום, הם תמיד היו שם וכנראה גם תמיד יהיו, אבל את צריכה ללמוד לקבל את עצמך כמו שאת, ולא משנה איך את נראית, ולא חייבים ללכת לדוגמאות של נשים "מושלמות" כביכול כמו אנג'לינה ג'ולי, קיירה נטלי, קירסטין דאנסט, ג'ניפר גרנר והרשימה יכולה להמשיך ולהמשיך, את יכולה לראות דוגמאות מהיום יום, אם מורות מסויימות מהבצפר שלמדתי בו הצליחו למצוא את אהבת חייהן להתחתן ולהביא אפילו כמה ילדים לעולם הכל אפשרי, כי המורות האלה היו בלשון המעטה לא מושכות,
אבל כאן נכנסת הקלישאות הידועות: "יופי זה עניין של אופי", "על טעם וריח אין להתווכח" ו"היופי הוא בעיניו של המתבונן",

בקטע של ההתפתחות אין מה להלחץ באמת זו סתם דאגה מיותרת, כל דבר קורה בעיתו ואם זה ממש ממש ממש מפריע לך יש הליכים רפואיים שיכולים לפתור את הבעיות האלה (אני מדבר על הורמונים לא על סיליקון...), תראי אני אישית התחלתי להתפתח בגיל מאוחר יחסית ועד גיל מסויים הייתי מאוד נמוך עד שפתאום בבת אחת הכל התחיל לקרות, לא שהיום אני שחקן כדורסל אבל טוב לי עם המימדים שלי שהם לא כאלה עצומים... חוץ מזה קטן זה טוב, הדברים הקטנים הם שמחזיקים את העולם, ברגים קטנים הם אלה שבזכותם פועלת מכונה ענקית, זה פשוט עניין של זמן כל דבר קורה בעיתו, יש את המשל הזה על הפרפר (http://www.alternativit.co.il/15.11.04/Parpar.pps) שמלמד בדיוק על הדברים האלה..

תני לזמן לעשות את שלו תקבלי את עצמך כמו שאת ותני לעולם לקבל אותך,
בנוגע לביטחון עצמי ולהכיר אנשים, תני לאנשים להכיר אותך תאזרי קצת אומץ ותנצחי את מחסום הביישנות והנה מתכון להצלחה, אם לא הרווחת להכיר איש חדש לפחות למדת איך להתגבר על מכשול נוסף בחיים.

משפט שהפך לאחד ממשמפטים לחיים שאני סוחב איתי זה "לכל איש יש סיפור שהוא משתוקק לספר, הוא רק צריך את האדם הנכון שירצה להקשיב לו" אנשים אוהבים לדבר, לא משנה על מה אוהבים לדבר ורק מחכים לשותף לשיחה. פשוט תושיטי את היד ותתפסי אחד מהנושאים הרבים שמרחפים להם באויר ותזרקי עליו משפט, כמובן שחיוך וברכת שלום קטנה אף פעם לא יזיקו, תתענייני בהם והם יתעניינו בך, תספרי להם סיפור והם יספרו לך, זה המפתח הבסיסי לאסרטיביות.

קחי את החיים בקלות הזמן יעבור לא משנה מה יקרה, מה שתעשי עם הזמן הזה זו כבר הבחירה שלך...

רועי
ישן 17-08-2006, 19:07
  sod name sod name אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
ווואיי תודה תודה תודה!!

תודה על כל העצות המעולות שלכםם שדרך אגב הביאו לי מוטיבציה חח
יש לי בעיה שכל ירידה שמביאים לי.. אני אומרת אל תתיחסי.. אל תתיחסי הם סתם אומרים אבל בכל זאת אני ממשיכה לחשוב על זה-->דבר שמוריד לי את הביטחון..
ניסיתי לשאול מישהי בקורס קיץ איזה שאלה בקשר לתרגיל.. ולא נראה לי שהיא רוצה להתחבר איתי..
ויש איזה ילדה שנראית לי נחמדה.. וכל פעם שהמורה עושה דברים מצחיקים או משהו כזה אנחנו צוחקים ולפעמים היא מסתכלת עליי.. זה עושה רושם שהיא רוצה להתחבר איתי אבל אף פעם לא תמצאו אותה לבד אז לא אוכל לגשת אליה...ואני לא מבינה עד היום למה היא לא ניגשת אליי [אם הרושם שהיא יצרה בעייני באמת נכון]
ושוב ת-ו-ד-ה
ישן 21-08-2006, 01:52
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
דבר ראשון-נמוכות זה יפהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה ההההההההההההההה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "הלכתי.. וההורים שלי לא ממש גבוהים אבל גם לא כל כך"

(אם היה לי בכותרת עוד מקום הייתי ממשיך)

אני אישית אוהב נמוכות ואני מכיר עוד פוווללללללללללללללללללללל

אני גם בן 15 ואני מבין די טיפה כי גם אני הייתי ככה

ליפיני כל צעד שלי הייתי מחשב מה יגידו כמה יגידו איך יגידו ולאט לאט הבנתי שצריך לשים בולבול(הציפו כמובן...בשביל רחלי וארז..) אחד גדול על כווווווווווווווווווווללללללללללללללללםםםםםםםםםםם ולא לחשוב מה יהיה לזרום עם הזרם כל הזמן כן יאללה בואו כן וכן
ואני חושב שזו שיטה טובה והרבה אנשים שאני מכיר אמרו לי ששהם היו רוצים לחיות ככה

דבר שני
אני אישית לא הכי כוסון אבל בכל זאת אני מדבר עם בנות ומכיר פוווווווולללללל וזה מ 2 סיבות

1-אני שם בולבול(שוב...הציפור..)על כולםםםםם

2- יש לי פה זתומרת אני יודע מה להגיד ומתי בצורה טובה שיתאים למי שאני מדבר איתו...
לדוגמא יש לי חבר טוב מאוד שהוא כוסוןןןןן אחושרמוטההההההה אבל אין לו פה..ידידה שלי באה אומרת לי הוא כוסון אבל הוא דפוקק הוא לא יודע לדבר..
שלא תבינו לא נכון אני לא שוויצר או משהו אני רק אומר שזה תלוי בדיבור שלך...

אז יש לי משהו בקשר לזה לההגיד לך...תעשי כמוני ושימי בולבול על כולםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!11תנסייייי ותיראי שזה יעזוררר

ובקשר ליופי שלךךך....את צריכה ליהיות שלמה אם היופי שלך ולא ליהיות כמו שאחרים רוצים..לדוגמא..אני מכיר הרבה ילדים חסרי חיים שבגלל שבנות אוהבות "סטייליסטים" הלכו וניהיו סטייליסטים שעל זה צריך לשרוף אותם..!!כאילו מה אין לך חיים???אתה הולך וניהיה משהו אחר בגלל שבנות אוהבות את זה?!?!?!?!??!!!!????אז לך תאכל גם מה שהם אוהבות ותשתה מה שהם אוהבות ותעשה את כל מה שהן אוהבות...תיחייה בשבילה.. בשתי מילים??סמרטוט הומו!

אני מאוד לא ממליץ לך ליהיות כזאת כי זו חרא של דרך חיים חיים פעם אחת וצריך לעשות מה שאוהביםםם גם אם אתה אוהב לאכול חרא אז תאכל חראאאא וז*ן על כולםם

זהו כעיקרון אם יש עוד משהו חופשי חופשי אני פה בפרטיאו באיסי וכולם פהה רעבים לעזור לאנשיםםם(אחלה פורום תאמיני לי..)

שיהיה לכם יומטוב אנשיםםם
סאלמתק

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר