לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2006, 05:00
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
הממ היא באמת כואבת נורא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי a_pilot שמתחילה ב "מכונה להסרת שיער."

אבל קחי בחשבון שאני כל החיים שלי גילחתי אז מלגלח למכונה הזו זה מאוד כואב - אם את עושה קבוע רק שעווה יכול להיות שזה יהיה לך טוב ולא יכאב. לאחותי למשל ממש לא כואב ממנה ואני מתפתלת מכאבים. את השם של המכונה אני אתן לך בבוקר כי אני באמת לא זוכרת כרגע והיא במקלחת חח=]

בכל מקרה, אני ממליצה לך ללכת לחברה שיש לה ולנסות על העור להוריד 2-3 שיערות, אם זה יכאב לך את תדעי. חוץ מזה, את יכולה לקנות ג'ל (שגם את שמו אני יוסיף בבוקר כי ברח לי..וואו אני סנילית היום) ששמים כחצי שעה-שעה לפני טיפולי ליזר בד"כ, הוא מרדים את העור ועושה כמו הרגשה של הרדמה של טיפול שיניים במקום, ככה למרוח שכבה דקה לשים ניילון נצמד על הקרם ללכת לשכב לאיזה שעה עם הג'ל עלייך ואחר כך למרוט עם המכונה וזה פחות כואב.

בכל מקרה אני פעם אחרונה שהורדתי היה בשעווה, אז מחר אני גם אנסה את המכונה שוב ואם לא יכאב לי או יכאב פחות בגלל שהשיערה נחלשה אני יאמר לך

-הייתרון של המכונה היא שהיא ממש תולשת את השיערה, והתלישה המהירה שלה תולשת ממש מתוך השורש... לפעמים השעווה לא מצליחה לגמרי ונשארות שיערות בודדות -עם המכונה את פשוט עוברת עליהן בשנייה והן נעלמות... זה גם חוסך לך המון כסף של שעווה כי זה רק להכניס לתקע ולעבוד עם זה.

החסרונות זה שבשעווה את עובדת על משטחיםפ גדולים יותר כך שב16 תלישות (בערך) את מורידה את הכל וכך את חווה את הכאב רק 16 פעם, ובמכונה את חווה כל שיערה ושיערה, ושוב, זה תלוי אם העור שלך רגיש, ואם השיערה חזקה -יכול להיות שבכלל לא יכאב לך.

בהצלחה,
תות (אני אעדכן יותר מאוחר בפרטים שהבטחתי)

עריכה: שכחתי לציין, אבל אני חושבת שאת צריכה לשאול את המוכרת איזה לקחת אם יש לך עור רגיש -יש כל מיני סוגים, אני זוכרת שהיא נתנה לי את המכונה הכחולה, אבל יש ורודה ויש ירוקה. צריך לברר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר