לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2006, 07:20
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
אוקיי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אדם שפשע והיה בכלא פטור מעונש ונחשב לחופשי?"

דיון בהחלט מעניין.

אדם מבצע פשע, מורשע (שזה לא תמיד מוכיח שהוא באמת אשם. כמו גם אי הרשעה של אדם לא מוכיחה שהוא חף מפשע...), ונידון לככה וככה שנים בכלא.

אם לנהוג ע"פ דעת הרוב כאן, האדם ישתחרר מהכלא לעולם אכזרי כלפיו כפושע משוחרר (למרות שריצה את חובו לחברה!), הוא לא ימצא עבודה, הוא לא יוכל ללמוד שום מקצוע, לא יקבל אף מימון, והחברה תיהיה מנוכרת כלפיו. מה יצא? שהאדם יחזור במהרה לחיי הפשע שהם המפלט היחיד בשבילו, ואולי החיים שתמיד הכיר. מה התועלת שלנו כחברה בכך שפושעים יחזרו לפשע?

לדעתי צריך לנהוג אחרת לגמריי. לבנות מסגרת ממשלתית שתעניק שיקום לכל פושע שיוצא מהכלא. על מנת להפוך אותו ל"מועיל" לחברה, ובכלל להקנות לו נורמות וערכים שכולנו מקבלים כמובן מאליו.

אל תשכחו חבר'ה, שאתם חיים שבעולם יחסית נוח (אני משער). אתם לא יודעים מה הביא אותו אדם לפשוע. כי מידע שלי, הפושעים על פי רוב מגיעים מעולם מאוד קשה גם ככה, לעתים ממשפחות הרוסות ועניות. אני בהחלט מאשים את המדינה בהזנחה שלהם. מה שכמובן חוזר למדינה שלנו כבומרנג לאחר שהם מבצעים פשע זה או אחר. כמובן שהפתרון הקל הוא לזרוק אותם לכלא שוב ושוב ושוב. הרי אנחנו מצטיינים בלהקטין ראש.

זו דעתי בכל אופן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2006, 07:50
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
לתת הזדמנות שנייה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אדם שפשע והיה בכלא פטור מעונש ונחשב לחופשי?"

קודם כל... אני חייבת להגיד שזה נורא מצחיק אותי שכולכם לא הייתם מעסיקים אותם בבית שלכם D:

אבל אם כבר מדברים על להעסיק עובדים בבית שלי, גם על אנג'לינה ג'ולי לא הייתי סומכת שתעשה אבק אצלי בחדר.
אני לא הייתי רוצה להגיע למצב שבו אני עושה משהו ממש רע, משלמת על זה, ושאנשים יסתכלו עליי כעל פושעת לכל החיים.
וגם, תחשבו רגע שמישהו מהמשפחה שלכם, מישהו שאתם מכירים כל החיים, עשה איזשהי טעות ושילם עליה. תשנאו אותו לתמיד לא משנה מה?

כל מה שחפרתי עכשיו זה כמובן מתייחס לאנשים שחזרו למוטב... וזה לא כל כך קשה לראות אם בנאדם חזר למוטב או לא... ואם בנאדם לא חזר למוטב אז סביר להניח שמהר מאוד הוא יחזור לכלא או לרחובות, ולא יבקש עבודה אצלכם בבית

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר