לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2006, 20:45
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
רגע לפני שנת הלימודים החדשה, קראו על השנה שעברה עליי.

אממממ את שנת 2005-2006 בבצפר אפשר לסכם במילה אחת- חרא!
כל השנה הייתה מלאה בריבים עם חברים, ידידות, התנתקויות מאנשים שאהבתי והמון דיכאונות.
5 חברים שאני בכלל לא מדבר איתם, 4 ידידות הכי טובות שהקשר איתם התנתק, המון אנשים שפגעתי בהם, ו2 ניסיונות התאבדות.
נסו להבין מה עבר עליי, במיוחד שהמצב בבית גם לא משהו (לא מבחינה כלכלית או משהו)
איבדתי את הידידה הכי טובה שלי, ילדה שאהבתי מאוד, וכללללללל זה רק בגללי ובגלל הטמטום שלי! נשארתי עכשיו רב החופש בלי חבר אחד! אין לי אחד שאני באמת יכול לדבר איתו!
וכל זה בגלל תכונה אחת שלי- עקשנות! התעקשתי על דברים שחשובים לי, וברב הפעמים לא צדקתי! וגם ששמתי לב שטעיתי לא הלכתי והודתי בטעויות שעשיתי, וככה מצאתי את עצמי לבד! אבל ל-ב-ד!
כל השנה רבתי עם אנשים, רבתי עם 2 דידיות טובות בשביל להגן על חברים טובים שבסוף אותם חברים דפקו אותי! הם המשיכו לדבר עם הידידות האלו ואני זה שיצאתי מניאק מכל הסיפור!
אני לא אתחיל לספר כל מה שעברתי בשנה הזאתי כי זה לא יגמר...

מה שאני מנסה להגיד בכל זה, אנשים- אל תהיו אטומים, תעריכו את החברים ומה שהם עושים בשבילכם, תסלחו למי שפגע בכם אם הוא באמת מצטער על זה, אל תוציאו את העצבים שלכם על אנשים אחרים בלי סיבה. אם אתם טועים, תתנצלו! כל אחד טועה! אל תשקיעו אנרגיות בריבים, זה מיותר, זה מתיש ובסופו של דבר זה רק פוגע גם באנשים שאתםן רבים איתם אבל בעיקר בכם!
באמת כאילו תראו בנ'אדם עם ניסיון, שניסיתי לעשות טוב תמיד לכולם ובסוף נשארתי לבד בגלל שהייתי מוכן אפילו לריב עם אנשים אחרים בשביל החברים שלי..!
אדם לא מעריך משהו עד שהוא מאבד את זה וזה נכון! אני לא הערכתי ת'חברים שלי שהם היו לי, ועכשיו שנשארתי לבד אני מצטער על כל השנה המגעילה הזאת!

מקווה לשנה יותר טובה, כבר מצאתי כמה חברים חדשים, אבל השנה מה שבטוח, אני לא רב יותר, אין כח... שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה, אני למדתי משנה שעברה!

יאללה אנשים שבת שלום ורק מעשים טובים!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2006, 17:06
  TinkerBell1 TinkerBell1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
אני מבינה את זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "רגע לפני שנת הלימודים החדשה, קראו על השנה שעברה עליי."

גם אני פגעתי בכמה חברות שלי והקשר איתן התנתק...
כמובן שהיו לי עוד מלא חברות אחרות אבל עדיין הייתי בריב איתן.
בהתחלה חשבתי שאי אפשר לתקן את זה ומה שהיה היה אבל לפני שבועיים בערך עבר כמה זמן מאז וכולנו נרגענו קצת והפצעים קצת הגלידו וכבר שכחנו כמה מהדברים הרעים.
בקיצור לא חזרנו להיות חברות אבל סלחנו אחת לשנייה ואני מדברת איתן לפעמיים.
אז מה שאני מנסה להגיד שהכל אפשר לתקן ואנשים בסופו של דבר שוכחים את הדברים הרעים וזוכרים רק את הטובים.
אני מקווה שתהיה לך (ולכולנו) שנה הרבה יותר טובה מזאת שחלפה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר