לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2006, 13:13
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
דרושים - אנשי מילואים שגויסו בצו 8.

דרושות עדויות מהשטח של לוחמים שגויסו בצו 8 - הציוד, האימון, היחס וכו'. מי שיהיה מוכן להתראיין בגלוי בנושא, מתבקש לפנות אלי בפרטי. יש כבר בקשות מצד גורמי תקשורת.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2006, 21:52
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שם משתמש תפוס שמתחילה ב "ביטיס, הגעתי לפני מס' שעות..."

ליל מנוחה, וצור קשר כשתהיה מוכן. שיהיה בהצלחה ושמור על עצמך.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 15-08-2006, 11:46
צלמית המשתמש של גראדיאנט
  גראדיאנט גראדיאנט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "ליל מנוחה, וצור קשר כשתהיה..."

אני גוייסתי בצו שמונה, אולם שוחררתי לאחר שלושה ימים (הגיעו הרבה יותר אנשים צאשר גדוד המילואים שלי צריך ויכול להחזיק, ולכן שיחררו את כל החבר'ה שהשתחררו בשנה האחרונה ועוד לא התאמנו עם הגדוד).

חוויותי מהימ"ח- המצב היה מעולה. הציוד שקיבלנו והכנו ללחימה, היה טוב יותר מהציוד שקיבלתי בסדיר. הרק"מים היו מוכנים ברמה גבוהה מאד (תודות לחימושניקים הסדירים שהוציאו אותם מהימ"ח והכשירו אותם לפעולה), הקיטבגים היו ארוזים ומלאים, ואפילו הגיעה משאית נעליים להחלפות בלאי. בקיצור, חוץ מהעובדה שהקפיצו פי שניים אנשים ממה שהיה צריך, הגדוד שלי מקבל את הציון עשר במוכנות למלחמה (ולא רק בזכות הלוחמים, אלא בזכות הציוד והמוכנות של הימ"ח וכל גורמי הלוגיסטיקה).

ישן 15-08-2006, 23:11
צלמית המשתמש של stealth
  stealth stealth אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
אמנם לא בצו 8
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "דרושים - אנשי מילואים שגויסו בצו 8."

אבל אני נמצא כרגע מחופשה במילואים בדרום, במוצב גילוי קטן של חיל הים שמאויש ע"י מספר קטן של חיילי מילואים. זה לא המקום לפרט את הטענות שיש לי כלפי היחס המזלזל של החטיבה שתחת פיקודה אנו נמצאים, אבל יש משהו שמאוד חורה לי- כל מי שגויס במחזור המילואים הזה קיבל ציוד ברמה לא רעה בכלל- קסדות מדוגמות, אפודים, שכפ"צים וגולת הכותרת- M 16 מושחם ומקוצר עם קת מחורצת מפלסטיק. כבוד!!!
כמובן שכל אנשי המנהלה בבסיס גם דאגו לדגם את עצמם בציוד דומה. בנוסף, במטווח שעשינו לפני המילואים השתתפו טירונים של תובלה, כולם עם נשקים מקוצררים.

כל זה בזמן ששני חברים טובים שלי שעדיין נמצאים בצפון צריכים להסתדר עם נשקים ארוכים ושבורים וציוד בלאי.

בנוסף אנחנו מקבלים הקצאות עצומות של אוכל, חלק גדול ממנו אנחנו צריכים לזרוק כי המקרר פשוט קטן מדי, בימים האחרונים במקום לזרוק נתנו את האוכל המיותר לעובדים חביבים של קיוסק שנמצא ליד, בתמורה הם מפנקים אותנו בקפה וסיגריות.

זה בזמן שאותם חברים מהצפון נשארו רעבים במשך ימים ארוכים.

כל הפניות שלנו לחטיבה ולחיל הים נפלו על אוזניים אטומות, אני לא יודע כמה זה כבר ישנה בשלב הזה, אבל כל מי שחושב שיכול לעשות משהו בנושא מוזמן לפנות אליי בפרטי, אני אהיה בחופשה עד תחילת השבוע הבא.
So be it
Settle the score
Touch me again for the words that you'll hear evermore

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר