לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2005, 10:48
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
זה משהו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tAlmAn שמתחילה ב "להגיד לה מה אני מרגיש או מהו אחר?"

דבר ראשון....לא! אל תנסה לנשק אותה על הפגישה הראשונה שלכם(כשהיא תיהיה בע")
דבר שני-אני מציעה לך באמת להיתקרב אליה כל פעם קצת יותר, ואז אם אתה רואה שבאמת היא גם מראה שהיא מעוניינת (אבל לא כל שלום עם נשיקה שהיא תגיד לך מחייב את זה שהיא מעוניינת....יש דברים שלא צריך לפרש יותר מידי.....)
אז אתה יכול להציע לה אם בא לה ללכת לסרט או משהו בסיגנון,או שתתכנן איזה יציאה קבוצתית עם עוד כמה חברים וחברות ותנסה להתקרב אליה .....
אבל תעשה טובה,אל תנסה לנשק אותה על הפגישה הראשונה....אין לך מושג אם היא מעוניינת בכלל ואתה גם לא תיגרום לזה עי"י נשיקה....
שיהיה בהצלחה ואני מחכה לעידכונים.....

ובקשר למה כדאי יותר-לא כדאי גם לקחת אותה ולהגיד שאתה דלוק עליה...
מניסיון אישי כשאמרו לי דבר כזה-זה לא עזר במיוחד....וגם לבחור עצמו כמעט ירדו דמעות מרוב שהוא היה נבוך......

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2005, 22:00
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.03
הייתי בהרבה מצבים דומים,ואני יצאתי ט'מבל שלא עשיתי כלום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tAlmAn שמתחילה ב "להגיד לה מה אני מרגיש או מהו אחר?"

וזה אוכל אותי מבפנים כל הזמן.
גם שאני נדלקתי על מישהי אני לא ידעתי ממש מה לעשות,בבצפר ללכת לדבר איתה או לא לדבר איתה וכל מיני דברים כאלה.
אם אחת היו לי שיחות רק בICQ ואם אחת בקושי באיסיקיו ובקושי בבצפר(מהעניין שאין לי פשוט על מה לדבר איתה)ידידה שלי אמרה לי שהיא חושבת שיש לה קשר עם מישהו אבל היא לא בטוחה בזה,ואני עדיין אהבתי אותה(ועדיין אוהב).
אני החלטתי שאני אספר לה הכל באיסיקיו,אבל משום מה היא החליטה שלא לענות לי יותר,אחרי כמה פעמים שהיא לא ענתה לי אני פשוט מחקתי אותה ואני מנסה כמה שיותר להתעלם ממנה בבצפר(אני לא יודע אם זה טוב מה שאני עושה אבל רק ככה אני יוכל לשכוח אותה,למרות שאני עושה את זה נגד המצפון שלי ומרגיש רע עם זה שאני מתעלם ממנה).
אז מה שאני אומר,תפוס אותה לשיחה באיסיקיו,ופשוט תספר לה,אין לך מה להפסיד,אני למדתי שבשביל לקבל מה שרוצים חיבים לקחת צ'אנסים,ואני פיספסתי אותו כלכך הרבה פעמים,לפעמים שמשעמם לי אז אני מסתכל בהיסטורית הודעות שלי בICQ עם אותה אחת ואומר לעצמי איזה ט'מבל אני למה לא עשיתי משהו הרבה לפני,אל תגיע למצב כמו שלי,לטובתך

ישן 03-01-2005, 23:27
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.03
אם אתה מרגיש מספיק מוכן ועם מספיק ביטחון ללכת לדבר
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי tAlmAn שמתחילה ב "אמממ"

איתה על זה פנים מול פנים,מה טוב.אם אתה מרגיש שאתה יכול להציע לה לצאת,עוד יותר טוב.
אני פשוט סובל מביטחון עצמי נמוך(שהשתפר בהרבה בזמן האחרון,אבל לא יותר מידי)אז קשה לי לעשות דברים כאלה,בשבילי האיסיקיו זה המקום הכי טוב לעשות את זה,מה גם שקשה לי לדבר עם אותה אחת פנים מול פנים על סתם דברים,אז בטח שיהיה קשה ואפילו מאוד לבוא לספר לה שאני אוהב אותה או להציע לה לצאת,אבל תעשה איך שאתה מרגיש,אם נוח לך פנים מול פנים,זה גם טוב,אם נוח לך תוך כדי יציאה,עוד יותר טוב.
ודבר אחרון
בהצלחה

ישן 03-01-2005, 23:25
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
לעולם לא!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "הייתי בהרבה מצבים דומים,ואני יצאתי ט'מבל שלא עשיתי כלום"

דברים כאלה לעולם לא אומרים לא באיי סי קיו לא במסנג'ר לא בפתקים אפילו לא בטלפון! דברים כאלה אומרים ר-ק פנים מול פנים! אחרת זה מעבד את המשמעות של זה.

ולמה דווקא פנים מול פנים?

כמו שאתה רואה כל הזמן בפורום הזה כדיי לומר דברים כאלה פנים מול פנים צריך אומץ (והרבה) לעמוד מול הבנאדם, להרגיש את הנוחחות שלו, להסתקל לו בעיניים, לשמוע את הקול שלו, לומר דברים כאלה רק ככה זה מקבל את המשמעות הראויה.

אם תגיד לה את זה באיי סי קיו מה זה שווה? לומר דברים כאלה באיי סי קיו ופנים מול פנים יש הבדל ע-צ-ו-ם גם במשמעות שאתה אומר כל מילה וגם בהרגשות. כשאתה אומר למישהי את זה פנים מול פנים היא מרגישה בקול שלך שזה נכון היא רואה עליך שזה נכון ולכן לפעמים גם היא מתחילה להראות את הרגשות שלה אלייך באיי סי קיו היא לא ולכן גם רוב הפעמים היא לא תאמין לזה.

ועוד טריק קטן שבדרך כלל עובד: כשאתה אומר לה את זה פנים מול פנים אין לה זמן לחשוב ובדרך כלל היא אומרת לך את התגובה המיידית שלה שבדרך כלל היא אמת לטוב ולרע באיי סי קיו יש לה זמן לחשוב מה היא אומרת לך ואז היא אומרת מה שבא לה אלה אם כן היא ממש ישרה (לא שאני חושב שלא, אבל זאת גם נקודת רעיה)

לכן: אהבה-רק פנים מול פנים, לא בשום דרך אחרת.

בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר