לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2006, 01:56
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
מזל טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "יומולדת שמח לדוד D:"

עד 120, שילך טוב בלימודים, שתעבור במעבר חצייה, שלא תקבל שפעת, תאכל הרבה בננות, שיהיו לך בחורות מכל עבר שאתה פשוט לא תדע מה לעשות, הן ישפכו לך מהכיסים, יצאו מהמגירות, כשתפתח את התיק יקפצו לך כמה לפנים, אפילו כשתנקה אוזניים תשלוף אחת או שניים. תפיץ זרעך בכל העולם ותמלא אחר יעודך הביולוגי, וזכור(!!!) לא היית יכול לרשום את המספר גוגולפלקס גם אם היית רוצה (אני רציני), ככה שתדע את מקומך בעולם.. ולמה כדאי לך שיקפצו בחורות מהאוזניים שלך כשתנקה אותן עם מקלות אוזניים כאלה (אלו שיש צמר גפן מלופף על הקצה ובדרך יוצא מלא צהוב, רק שהפעם יצאו בחורות) כמו שאמרתי קודם לכן..

תראה דוד.. אתה כבר לא ילד, אתה בחור, אתה יכול להתגלח ולומר "אני מגולח למשעי", את יכול לנסות להכנס לפאבים ולומר להם שאתה בן 15 והם לא יתנו לך להכנס, אלא אם כן אתה בחורה, כי פאבים עושים אפליות .. תחייך אל החיים והם יחייכו חזרה (למרות שזה בולשיט, כולם היפוקריטים מנייאקים, אל תקשיב לאפחד חוץ ממני)..

ודוד.. תזהר...

תזהר.. זה שאתה מתעלם מזה לא יעזור לך, תמיד!! אבל תמיד תשים קרם שיזוף!!! ואם אתה לא מאמין לי אז תקשיב לשיר המגניב של באז לורמאן.

רואים! תמיד יש עוד מה לכתוב
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר