לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2006, 20:21
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
לא אמרתי שאני מסכים איתו.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי full metal שמתחילה ב "ממה שאמרת..."

רגע אתה רוצה להמתאבדים הם לא מאמינים אדוקים?
בגלל שהם מאמינים הם מתאבדים. אותו דבר ג'ון. ג'ון מאמין בכת השטן (אני לא) אבל הוא מאמין בגלל זה הוא עשה לעצמו את מה שהוא עשה, וגם לפי התורה (אם אני לא טועה) יש משהו נגד הומוסקסואליים שלכן הוא הרג את האלג'ירי.

אם אתה רואה מאמינים כמשוגעים זה לא נכון.
רגע ערבי שמתאבד הוא משוגע? (כי 17% מעולם הם ערבים והם חושבים כמוהו.)
רגע יהודי שכל היום בתפילות וסוגר את עצמו מהחברה הוא משוגע? (לא הוא מאמין.)

אז זה שאתה לא מאמין בכת השטן לא אומר שהם משוגעים, הם פשוט מאמינים בזה תראה את זה כעוד דת. לפי נקודת המבט שלך (יהודי ישראלי) זה נראה לך משוגע, מהנקודת מבט שלו הדברים שאתה עושה משוגעים. לכן אל תשפוט בן אדם לפי הדת שלו ולפי התורה שלו. וזה הדת שלו והתורה שלו.
בתורה שלך כתוב אל תצרח. ובקוראן כתוב תהרוג את הכופרים.

למה אתה צודק והם לא? אז זהו שזה לא נכון להגיד מי צודק ומי לא, כי כל אחד רואה את הדברים לפי נקודת המבט שלו.

אז מנקודת המבט של ג'ון הוא אדם מאמין עם עקרונות. מהנקודת מבט שלך הוא רוצח משוגע.
רואה את ההבדל?

גם מה שאתה עושה בתור יהודי יראה לו כאדם משוגע. אבל זה כמובן לא יפריע לך, ואתה תצחק כאילו אתה יודע שאתה צודק, אבל בתלכס אנחנו לא יודעים מי צודק ומי באמת קיים (אלוהים שטן ישו אללה). אז אין לך טעם ללעוג לדת שלו.

אל תראה אותי כאחד שמגן עליו, כי זה מגן על כל אחד, וזה המציאות בפשוטה. אנשים רואים דברים מהנקודת מבט שלהם בלבד. תרחיב אופקים, תלבש את הנעליים שלו, תחשוב שהנשמה שלך היתה נולדת בגוף הגשמי שלו. ואז תסתכל על הדברים. תחשוב שאתה עברת את זה על בשרך.
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2006, 14:09
  Gal277 Gal277 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "שמעתי את זה לפני שבוע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי StreetBazar
פשוט אין מילים....
יש לי עדיין את הכסף שחסכתי להופעה שהוא היה אמור להופיע בארץ. הבנתי שהוא ירה בעצמו עם שוטגאן, ונרות דולקים סביבו וספר של כת השטן פתוח. כנראה הוא היה מהמאמינים הכבדים.
אח שלו הטמבל הזה מקים לי את deathstars חושב רק על הכסף שילמד מג'ון שמוזיקה עושים מאהבה או שלא עושים בכלל. ג'ון בן אדם אם עקרונות וראו את זה כאשר הוא רצח את ההומוסקסואל האלג'ירי.

נקווה שהוא יסתדר בגיהנום.

וואי כמה שאתה מבלבל במוח
אח שלו או בן דוד שלו לא זוכר מה הם כבר, אולה (המתופף) היה איתו בתחילת דייסקשן, אחר כך הוא עזב ביחד עם ג'ון ואחרי כמה זמן ג'ון חזר לבד לדייסקשן, מי אמר לך שאולה עושה מוזיקה בשביל כסף ? זה ממש לא נכון...אין קשר בין אולה לנושא כרגע..
ישן 28-08-2006, 10:41
  Gal277 Gal277 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "בשירים של Deathstars"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי StreetBazar
לא שמעתי שיש מתופף.

תקשיב הלהקות שאני שומע (רובם) לא עושים את זה בשביל הכסף.
הם נגד מסחור, הם מפיצים כמות מוגבלת של תקליטורים, להופעות שלהם תראה יגיעו רק המעריצים האמיתיים. הם לא מופיעים בMTV והשירים שלהם לא נחפרים ברדיו. לדעתי זה מספיק בשביל לא להיות ממוסחר. הם לא מוכרים פוסטרים, חולצות, חרא ושיט. כמו ש In Flames, CoB. Cradle of Filth ממוסחרים אבל יש להם שירים ישנים טובים וגם החדשים לדעתי לא רע בכלל.

בכל מקרה Deathstars זה דארק פופ. נשמע ממוסחר והוא ממוסחר באמת.

דת'סטארז עושים שילוב של גות' מטאל, דת' מטאל, בלאק מטאל, ואינדסטוריאל רוק ועוד כמה מרכיבים שהם באמת קטנים, וממתי שמים אותם בMTV ? חוץ מבהדבאנגר בול פעם ב... והמון להקות מוציאות חולצות המון.. תן לי להקה שלא הוציאה חולצה ?
וכל להקה חייבת להרוויח כסף אין כזה דבר לעשות את זה רק בגלל המוזיקה, גם בשביל עצמם בשביל שיהיה להם כסף לחיות אין מה לעשות..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:33

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר