לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2006, 17:20
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
אני מניח שאתה מתכוון אלי בעיקר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פיקצייה שמתחילה ב "האם מנהלים יכולים לערוך כותרת של משתמשים?"

ככה; אני לא יכול לערוך כותרות משתמשים, לא בגלל סיבות טכניות, זה פשוט לא אחד מתפקידי כמנהל פורום, ולכן אני לא יכול לעשות זאת.

שנית, כמו שכבר אמרו, אני לא גננת, וזה לא תפקידי לתקן למשתמשים כותרות. (למרות שלפעמים מתחשק לי, כי תוכן האשכול די מעניין. לעיתים אני משאיר אשכולות כאלה פתוחים, אבל לא בדרך קבע)

שלישית, אם אעשה זאת, איך ילמדו הגולשים לכתוב כותרות נורמליות? הרי במו ידי אני אהרוס את תרבות הכתיבה בפרומים! הגולש יתרגל לכתוב "עזרהההה דחוףףף!!!!11" ושמישהו כבר יערוך את זה. זה לא הגיוני ולא מוסרי.

רביעית, אתה, שעונה לגולשים כאלה, בעצם מחבל ברמת הפורום ותרבות הדיון שעליה אני מנסה לשמור. תחשוב; אם הפורום היה מלא בכותרות בסגנון "עזרה/כנסו/אחים-שלי" היית טורח בכלל להכנס לכאן?

עצם ההשקעה שלי בכתיבת תגובה לאשכול, ונעילה שלו, זה רק כדי לחנך את הגולש שבפעם הבאה יכתוב כותרת הגיונית. ותאמין לי, זה עובד. נכון, הרבה יותר קל לערוך כותרת אבל זו עבודה לכל החיים... אני אצטרך לערוך לאותו אחד את כל הכותרות שלו מכאן ועד עולם. הצעת סתם לנזוף? נזיפה בלי נעילה לא מועילה. מניסיון. חוץ מזה, משתמש שאשכולו ננעל, יכול בלי שום בעייה לפתוח אשכול חדש עם כותרת נורמלית. אין לי בעייה עם זה, להפך. ואם הוא יבקש יפה, אני גם אמחוק את האשכול הקודם.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 25-08-2006 בשעה 17:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2006, 00:56
צלמית המשתמש של פיקצייה
  פיקצייה פיקצייה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אני מניח שאתה מתכוון אלי בעיקר..."

אתה לא יכול להגיד שאתה לא גננת כי אתה באבו אבוה גננת, וגם מדי פעם "שורת המחץ" שלך לפני הנעילה מראה עד כמה אתה רואה עצמך כגננת

הצחקת אותי עם הזה שאני מחבל ברמת הפורום בזה שאני עוזר לאיזה מישהו חדש שלא טרח לקרוא את החוקים הקדושים... אם אתה רוצה בפעם הבאה אני אכתוב דבר ראשון "הצעה לתיקון כותרת" באשכולים כאלה

ולי זה לא משנה הרבה מה הכותרת אומרת כל עוד זה מיעוט קטן שלא עומד בתקנון... מזיזים קצת את העכבר על הכותרת ברבע שנייה ומייד רואים מה בדיוק היה כל-כך לחוץ לאותו ניובי.

אם זה כל-כך מטריד אני יכול לפתוח אשכול חדש ולקרוא לו "פתרון לניובי-איקס לגבי תיאור-חוקי-של-הבעייה". זה יעשה את כולכם שמחים? או שגם זה נוגד איזה תקנון?
ישן 28-08-2006, 16:12
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
לא מקובל עלי שמכנים אותי בכינויים מעל דפי הפורום
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי פיקצייה שמתחילה ב "חחחחח מה קרה, נעלבת מתוק? ;) ..."

כך לא מנהלים ויכוח.

ומה שכן, הסברתי לך יפה מה הכללים, לפחות בפורום תוכנה. אתה רוצה מדיניות "מלמעלה"? בבקשה. המדיניות בפרש היא שלא עורכים לאף אחד שום אשכול בשום מצב. אפילו אם כותב האשכול ביקש זאת.

בנוסף, מדיניות הכותרות והנעילות מוכתבות ע"י מנהלי כל פורום בחוקי הפורום הספציפי. בפורום תוכנה זהו "דבר המנהל". כל מלה שבאותו "דבר מנהל" נכתבה בדם יזע ודמעות. אני לא אתן שהפורום כאן יראה כמו איזה קהילה בהיידפארק, או אתה יודע מה? אפילו לא כמו פורום תוכנה בנענע, וואלה או MSN. הפורום כאן חייב לשמור על רמה מעל זה, ואת זה עושים רק בשיטה הזו, דיקטטורה.

ישן 28-08-2006, 17:02
צלמית המשתמש של פיקצייה
  פיקצייה פיקצייה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לא מקובל עלי שמכנים אותי בכינויים מעל דפי הפורום"

"גננת" זה ביטוי לגיטימי לחלוטין בדיון שלנו ולאחר שאתה בכלל זה שהשתמש בו קודם. אם הייתי קורא לך במקום "זיו" בכל מקום בפורום תוכנה בתור "הגננת" או משהו בסגנון אפשר היה לדבר על "העלבה"... בקיצור אני מציע לא להוציא דברים מפרופורצייה.

ואין שום מקום להשוואה עם שום פורום אחר. אין רק דרך אחת לניהול לדעתי, והדרך שאתה/אתם בוחרים בה היא לא מעל אפשרות לביקורת ובדיקת אופציות אחרות... ויש פתגם מאוד חכם באנגלית: you can get more with honey than with vinegar

בוא נגיד שזו לא בעייה ברומו של עולם כך שזה לא כזה משנה שתמשיכו בנוהל הנוכחי. זה סתם לא נעים להיות עד לזה, זה הכל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר