לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2006, 10:01
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
עזרה איך נפרדים אחרי שנה וחצי ביחד ?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמשת זו בשם אנונימית בת 20 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

שלום לכולם !
הייתי רוצה ייעוץ מכם בעניין כלשהו.
יש לי חבר כבר שנה וחצי כמעט, ואני מאוד אוהבת אותו, אבל בזמן האחרון התחלתי להרגיש פחות זקוקה לו, פחות רוצה להיות בחברתו, פחות רוצה לראות אותו.. כאילו כל זה הפך כבר לא חשוב. מיותר לציין שעם כל אלו נעלמה לה כמעט לגמרי המשיכה הפיזית ואפילו הרצון להתנשק...
הוא מאוד אוהב אותי ואין לו מושג שככה אני מרגישה, אלה הוא רק יודע שיש כל מיני דברים שמפריעים לי... רציתי להפרד ממנו לפני כמה ימים כדי לא למתוח את המערכת יחסים ולא להשלות אותו בנוגע למצב, אבל החלטתי לתת לו עוד הזדמנות אחרי שדיברתי איתו. היום אני יודעת שאין טעם להתווכח עם הלב, וזה גם לא עוזר כשמתחילים להרגיש משהו למישהו אחר.
רציתי לשאול איך לדעתכם אפשר להקטין את הפגיעה בו, איך אפשר לבשר לו בעדינות שאין שם אהבה יותר, אחרי שכמה פעמים כבר אמרתי לו שבחיים לא אהבתי מישהו כמו שאני אוהבת אותו? הוא קיבל ממני כל כך הרבה פידבקים חיוביים על הקשר ונראה לי שהוא ממש יהיה בהלם כשאגיד לו את זה...
הוא שם לב להתנהגות הקצת קרירה שלי, ונורא קשה לי להגיד לו שאני אוהבת אותו בחזרה כי אני לא רוצה שהוא ירגיש שהכל לא בסדר כשזה בעצם רחוק מזה...

מה עושים?...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2006, 12:01
  דורון דורון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
פשוט... אומרים לו?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "איך נפרדים אחרי שנה וחצי ביחד ?"

בניגוד לאנשים אחרים, אני לא חושב שיש משהו רע בלהפרד בשיחת טלפון או SMS (שלאחריו מן הסתם תבוא שיחת טלפון).
לא הכל חייב להעשות פנים אל פנים.

מה שכן, את חייבת להיות נחרצת. להפרד ממנו ולהגיד לו הכל. לא משהו בסגנון "זה לא אתה, זו
אני". תגידי לו שזה לא הולך. שנגמרה האהבה. אל תסתירי דבר, אחרת הוא ירגיש שיש סיכוי לחדש
את זה, ועשוי להטריד אותך.

פרידה לא חייבת להיות טקס. זה כואב. גם לפוגע וגם לנפגע. זה משהו טבעי ושיהיה לך בהצלחה בהמשך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי משתמשת אנונימית
הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמשת זו בשם אנונימית בת 20 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

שלום לכולם !
הייתי רוצה ייעוץ מכם בעניין כלשהו.
יש לי חבר כבר שנה וחצי כמעט, ואני מאוד אוהבת אותו, אבל בזמן האחרון התחלתי להרגיש פחות זקוקה לו, פחות רוצה להיות בחברתו, פחות רוצה לראות אותו.. כאילו כל זה הפך כבר לא חשוב. מיותר לציין שעם כל אלו נעלמה לה כמעט לגמרי המשיכה הפיזית ואפילו הרצון להתנשק...
הוא מאוד אוהב אותי ואין לו מושג שככה אני מרגישה, אלה הוא רק יודע שיש כל מיני דברים שמפריעים לי... רציתי להפרד ממנו לפני כמה ימים כדי לא למתוח את המערכת יחסים ולא להשלות אותו בנוגע למצב, אבל החלטתי לתת לו עוד הזדמנות אחרי שדיברתי איתו. היום אני יודעת שאין טעם להתווכח עם הלב, וזה גם לא עוזר כשמתחילים להרגיש משהו למישהו אחר.
רציתי לשאול איך לדעתכם אפשר להקטין את הפגיעה בו, איך אפשר לבשר לו בעדינות שאין שם אהבה יותר, אחרי שכמה פעמים כבר אמרתי לו שבחיים לא אהבתי מישהו כמו שאני אוהבת אותו? הוא קיבל ממני כל כך הרבה פידבקים חיוביים על הקשר ונראה לי שהוא ממש יהיה בהלם כשאגיד לו את זה...
הוא שם לב להתנהגות הקצת קרירה שלי, ונורא קשה לי להגיד לו שאני אוהבת אותו בחזרה כי אני לא רוצה שהוא ירגיש שהכל לא בסדר כשזה בעצם רחוק מזה...

מה עושים?...

ישן 26-08-2006, 15:38
  דורון דורון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
הדרך הקלה מתבררת בסופו של דבר כקשה.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "תגובה"

תהליך כמו שהצעת, אע"פ שהוא חכם ובאמת נראה כ"נקי כפיים", עשוי להיות קטלני.
אף אחד מאיתנו לא טיפש. כולנו מבינים שמסננים אותנו. כולנו מבינים שמשהו קרה... התגובות שלנו לזה
מעט שונות. יהיו את אלו שישברו את הכלים ויפרדו, ואז אכן היא "הרוויחה" את מה שרצתה.
מאידך, מדובר כאן על קשר ארוך, והחבר שלה עשוי לחשוב שזה סתם ירידה בריתמיקה של הקשר והוא
עשוי לנסות לפצות על זה. במידה ופותחת השרשור חושבת שיש סיכוי שהם יחזרו - יכול להיות שזה יעבוד.
במידה ולא - זה לא הוגן לעשות לו את זה.

ההבדל בין קשר ילדותי לזוגיות, זו היכולת לתקשר ולעבור את קו ה"לא נעים לי". טאקט - כן. להסתיר - לא.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jadakiss
פשוט תסנני שיחות שלו (לא בהגזמה)
כשהוא שולח הודעות אל תעני ואם את כבר עונה אז תעני בחצי תשובות באדישות כזה..
כשאתם ניפגשים אל תסתכלי לו בעיניים (פה ושם מידי פעם..) וכשהוא מנשק אותך כאות "להתראות"
כשאתם הולכים הביתה תביאי לו נשיקה רגילה וזהו לא צריך חיבוק אבל שזה לא יראה שקוף
ככה תמשיכי כל הזמן עד שהוא ישים לב לכל זה וידבר איתך על מה שקורה ומכאן זה כבר יזרום..

ישן 26-08-2006, 16:34
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "איך נפרדים אחרי שנה וחצי ביחד ?"

תראי, הדרך היחידה והראויה להיפרד אחרי תקופה כ"כ ארוכה, היא בלשתף אותו במה שאת מרגישה .
אפשר לומר שהייתי פחות או יותר במקום שאת נמצאת בו, לאחר שנה וחודשיים ביחד הרגשתי שכבר אין טעם להמשיך בהעדר דברים מסויימים והתחושה הזו ליוותה אותי זמן מה עד שהייתי שלמה לחתוך (והיה קשה, כי הוא מצידו רצה להמשיך ואהב...)

לגבי המישהו ה"אחר" - תוודאי שהוא לא הסיבה היחידה שבגללה הכל השתנה בקשר כי הוא בהחלט יכול להיות זמני .
ולסיכום הנושא - לפני שאת עושה צעד, כלשהו, חשוב שבאמת תהיי שלמה עם כך שאת מוכנה לסיים את הקשר הזה .

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 26-08-2006 בשעה 16:39.
ישן 01-09-2006, 03:56
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho

טוב אז ככה...
אולי האהבה נגמרת אבל תמיד יש ערכים אל אותו בן אדם .. אם אתם לא ילדים קטנים וחשבתם כבר על העתיד אז תחשבי טוב מה ההמשך של החיים שלך !!
כי עוד פעם תתאהבי במישהו ועוד פעם ייגמר האהבה שלו אליך וההמשך ידוע..
תחשבי מה את עושה עכשיו .. הכי קל להיפרד ולהרוס למישהו את הלב..
תחשבי על השנה וחצי שעברת איתו ואיפה אפשר להוסיף דברים חדשים ומיוחדים שיקרבו אותך חזרה אליו ... אם היה לך בפעם הראשונה איתו ניצוץ בעיניים אסור לוותר על זה ...
ותמיד תרגישי אליו משהו והוא יהיה חלק מהחיים שלך .. תנסו תעשו דברים חדשים סופשבוע
כל דבר שיחזיר בכם את ההרגשה של הביחד אבל במקום אחר !!
ואם זה לא עוזר ממשיכים הלאה ... אבל הכל תלוי בגיל כמובן
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר