לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2006, 09:24
  lioravr4 lioravr4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.06
שאלה..תותחנים...

שלום התגייסתי לפני שלוש שבועות לתותחנים כלוחם.. התחלתי את הטירונות 03 ונתקלתי בבעיות בריאותיות יש לי פרופיל 72 עקב בעיה שיש לי באף ואני גם אלרגי לאבק.. על זה לא הורידו (על האלרגיה) בכל מקרה אני ממש נחנק שם כל יום ביליתי את החופל"ת.. (חובש) ואצל הרופא יחידה..מביאים לי פטורים פה ושם.. הבאתי להם מסמכים שאסור לי להיות ליד אבק ("הפחתת הקרבה לאבק) החופלת לא שווה כלום לא עשה כלום חוץ מלהביא פטוןרים מועפנים ולחייך בפנים של החולה והרופא יחידה הביא לי תור לאף אוזן גרון (לא לרופא אלרגיה למה שנאי צריך!!) והביא לי גם תרופות..אתם יודעים מה הביא לי!?? תרופה לגודש באוזניים! עכשיו לכו תבינו זה בכלל יש לי בעיה באף שעברתי גם ניתוח משהו עם קונכיות אבל אוקי לא לקחתי את התרופות ואז הגיע התור לרופא "מומחה" שלהם במרפאה בבאר שבע הגעתי אמר שאני צריך ניתוח באף והביא לי כדורים אני מסתכל על הכדורים שאני בא לבית וזה כדורים נגד גירוד!! הרפואה על הפנים! לא נותנים מענה ומושכים אותי ! אז אני מבין שמשבטה הדרך הרפואית לא תעזור למרות שבגללה אני אמור וחייב לצאת כי זה הורס לי ממש את הבריאות...בכל מקרה היה לנו כל אחד ואחד שיחות עם המפקד ויומיים אחרי היה שיחה עם המפלג ... דיברתי עם שניהם שאני לא רוצה להיות פה ולהיות כלוחם (הולך בדרך הזאת כי הרפואה לא מקשיבה לי) המפקד נראה עצבני כזה ואמר לי במילים יפות שנאי יהיה תקוע שם אם ארצה או לא ארצה...ושדיברתי עם המפל":ג אמרתי לו שאני רוצה להיות תום קל.. יעני תומך לחימה אתם יודעים נו עבודות קשות אמנם אבל לא לוחם ולא כמות אבק של זה בכל מקרה הסברתי לו גם שכל המוטיבציה לשרת כלוחם ירדה ואני רוצה תום קל .. אז הוא אמר שהוא יבדוק לי... הוא נראה בחור אחלה ורציני אבל לגביי זה הוא לא נראה לי רציני כי עדיין הם מתים שאהיה קרבי..בכל מקרה באתי אל המפלג כמה ימים אחרי שאלתי אותו לגביי זה הוא אמר שזה דבר שלוקח זמן וכו' וכו' ... בכל מקרה מה עושים!?!?? אני משתגע אני מרגיש שאף אחד לא מקשיב לי ולא אכפת להם אם אמות בגלל האבק! ובכלל עכשיו אין לי רצון בכלל בכלל לשרת כלוחם לא רוצה את זה עכשיו בכלל... מה עושים איך יוצאים משיבטה אהה אגב היו שתי מסעות ולא עשיתי אותן ו3 מדסים שלא עשיית גם.. המסעות זה השתיים היחידים שהיו ולא עשיתי..בקיצר מה עושיםםם איך יוצאיםםם משיבטה או לפחות מהלוחמה... פליזתעזרו לי..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר