לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2006, 23:28
  בן לביא בן לביא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.06
למה אנשים אומרים שלא טוב לשלב בין כמה אומנויות?

הרי לכל אומנות יש את הייתרונות והחסרונות שלה, אין אומנות מושלמת...
אז למה צריך להיות עיוור וללכת עם הראש בקיר, להגביל את עצמך ולהגיד זה לא טוב ולא לנסות?
לדעתי צריך להתנסות בכמה דברים, לשאוב מכל אומנות את הייתרונות שלה ולשלב אותם עם החסרונות של השנייה,
וככה להגיע למצב שאתה מחפה על החסרונות...
אני למשל מתאמן באגרוף תאילנדי, ולדעתי החסרון שלה זה שאין קרקע בכלל ואין מצבים של האבקות בכללי שזה דבר שמגיעים אליו הרבה ברחוב,
מבחינת לחימה בעמידה היא מצויינת אבל אם מגיעים לקרקע לא מכינים אותך לכלום,
ובגלל זה אני מתכוון כשאני יהיה ממש טוב באגרוף תאילנדי ללמוד עוד אומנות שמחפה על החסרון הזה של הקרקע,
ככה אני יוכל להשתמש באגרוף תאילנדי ובמקרה שאני יגיע למצב של קרקע אני יהיה מוכן...
כי כמו שאמרתי בקרב בעמידה לפי דעתי היא אחת המצויינות זאת אומנות ממש אגרסיבית וחזקה, אבל פשוט אין בכלל קרקע, ולכן אני מתכוון לחפות על זה...
אני יתן עוד דוגמא -
יש פה הרבה מתאמנים בטאקוואנדו בפורום,
אצליכם בכלל אין עבודת ידיים,
מה תעשו במקרה שתלחמו במישהו ברחוב?
תשתמשו ברגליים מטווח 0?
אז למה לא ללמוד טאקוואנדו, ולשלב עם זה למשל אגרוף כדי לחפות על החסרון בטאקוואנדו שאין ידיים?
בעקרון אני אומר ש לדעתי הכי טוב זה ללמוד אומנות אחת שאתה ממש מתחבר אליה, עד שתגיע למצב שאתה טוב מאוד בה, ואחרי זה להתחיל לשלב אימונים של אומנות אחרת שמחפה על הפערים והחסרונות בשיטה שלך...
אחרי שקראתם הכל לא חושבים כמוני?

נערך לאחרונה ע"י בן לביא בתאריך 25-03-2006 בשעה 23:30.
חזרה לפורום
ישן 26-03-2006, 13:41
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בן לביא שמתחילה ב "למה אנשים אומרים שלא טוב לשלב בין כמה אומנויות?"

קודם כל בטאקוונדו יש הרבה התקפות עם הידיים ויש גם הטלות ובריחים(תלוי כמה המאמן מלמד את זה) אבל מה שמייחד את הטאקוונדו זה הבעיטות שהם עיקר האומנות....
עכשיו לנושא - אם משלבים אומנות לחימה צריך קודם לבדוק אם הם לא מתנגשות ונוגדות את העקרונות אחת של השנייה למשל הצורה שבועטים בעיטה רגילה לצלעות באגרוף תאילנדי שונה לגמרי מהבעיטה הזאת בטקאקוונדו(בנדל צ'אגי) או קראטה ואם אתה משלב אתה צריך להחליט באיזה להשתמש ויתכן שזה לא ישתלב עם הסגנון השני שאתה לומד וככה יש מלא דוגמאות .... לפני שמשלבים שני אומנויות לחימה צריך לחשוב טוב ולבדוק את זה.
הנה דוגמה של אומנויות לחימה שהרבה משלבים אותן ביחד: טאקוונדו והפקידו \ קוק סול וון - שני אומנויות לחימה קוריאניות שמשתלבות טוב בייחד גם בגלל שהם מאותו מקור(קוריאה) אז אין התנגשויות, כמו שהרבה יודעים לומדים גם בטאקוונדו קצת הפקידו(גם תלוי במאמן).

חזרה לפורום
ישן 26-03-2006, 22:14
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
אם אתם רוצים להיות mma מצוקמקים אז סבבה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בן לביא שמתחילה ב "למה אנשים אומרים שלא טוב לשלב בין כמה אומנויות?"

תלמדו איגרוף תאילנדי ג'ו ג'יטסו איגרוף האבקות וכו'... ואז נראה מה ישאר לכם בסוף... כלום!
עזבו אותכם להשלים את מה שעוד אין לכם.. כולם פה מתאמנים אולי שלוש שנים באומנות שלהם... אז אין אפילו מה לדבר על להשלים.
קודם כל תהיו טובים במה שאתם עושים תצברו פז"מ ואז נראה אם בכלל תצטרכו או תרצו "להשלים" את האומנות שלכם.
בקיצור חברים תתמקדו במה שאתם עושים עכשיו ושכולם יקפצו לכם!!!

חזרה לפורום
ישן 26-03-2006, 22:38
  בן לביא בן לביא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.06
ולמה אתה מזלזל ב MMA?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "אם אתם רוצים להיות mma מצוקמקים אז סבבה..."

אני לא מתאמן בזה, אני לא אוהב את זה בכלל, לא יודע למה אני מגיל קטן נגד כל דבר שמכיל קראטה חח , אבל בכל זאת אל תזלזל בשום אומנות, גם אם תביא אומן לחימה מנוסה לא משנה מאיזה אומנות, יהיה לו יותר נסיון ממך והוא יתעלה עליך,
בכלל - MMA זאת לא אומנות שיש לזלזל בה כל כך בקלות תראה קרבות של ליגת UFC ותראה איזה אלימות הולכת שם, אמנם זאת לא אומנות עתיקה כמו כל השאר, אבל אל תשכח שלא קם מישהו סתם בבוקר והמציא אותה היא מבוססת על אומנויות טובות וישנות כמו אגרוף תאילנדי, קראטה ועוד...
בכל מקרה -
מה הקשר ללא ישאר לכם כלום? שכולם יקפצו לכם ? ולא מדובר פה על לתקן אומנויות אלא לשפצר אותם...
לפני 2000 שנה כשהמציאו את המואי תאי הקרבות היו נטו בעמידה לא היו מתאבקים בקרקע, ולכן נכון לאז זאת הייתה האומנות לחימה האולטימטיבית בתאילנד...
היום - 2006 - ישראל - מכות רחוב,
יוצא המווון פעמים למצב שנאבקים בקרקע, מה יעזור לי אם אני הלוחים מואי תאי הכי טוב אבל כשאני יגיע לקרקע לא יהיה לי מושג מה לעשות חוץ מלתת מכות חסרות טעם?
למה לא להרחיב אופקים וללמוד מהצד קצת ג'יוג'יטסו, אייקידו או האבקות כדי להשלים את החסר בקטע של קרקע?
מה זה יזיק לי?
זה יכול לעשות רק טוב...
ומה זה קשור לאם תרצו?
גם אם אני יהיה הלוחם הכי טוב בעולם באגרוף תאילנדי, אני עדיין לא יודע להילחם בקרקע...
לא משנה כמה אני ילמד אגרוף תאילנדי וכמה אני יתאמן זה לא ישנה תעובדה ש אין עבודת קרקע באומנות הזאת, ולכן כשאני יהיה טוב בה אני יתחיל לשלב אומנות שמתמקדת בקרקע למשל ג'יוג'יטסו ברזילאי...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר