לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2006, 08:50
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[QUOTE=rgrg] [i][b]תמצית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אהבה זו אשליה פסיכולוגית נרכשת.

מאיפה הבאת את זה ?
לא מסכים איתך לחלוטין ! איך תוכל להסביר אהבה של תינוק לאם ואהבה של אם לתינוקה?
איך תוכל להסביר את האהבה שלך לניקיטה ?

אהבה אינה נרכשת, היא "Built-in" (!) היא צורך יסודי.. בדיוק כמו מים או אוויר.

היא מופיעהבצורות שונות ומגוונות.
אין הכוונה רק לאהבה רומנטית. והעובדה כי אינך מאמין באהבה רומנטית מקובל עליי - אבל לא תוכל לשלול לחלוטין אהבה -
כי אני משוכנע שאתה אוהב את המשפחה שלך, החתולה שלך, החברים שלך, המצלמה שלך, הסביבה שלך, הקיבוץ שלך, בגדים מסויימים בארון שלך, צבע מסויים.... ועוד ועוד.

אהבה אינה אופיינית, אגב, רק למין האנושי - היא מאפיינת כל יצור חי ולעתים אנו קוראים לה בשם אחר (למשל "נאמנות", כשאנו מדברים על חיות-בית). היא גם קיימת בטבע על ייתרונותיה וחסרונותיה.

כך שבהחלט בהחלט לא ניתן לומר שהיא נרכשת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2006, 13:34
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שובבה שמתחילה ב ""

רבים ניסו לתאר את התחושה הזאת...להעביר אותה במילים...לנסות לחלק כל שבריר שלה ללוגיקה...ומי כמוני יודע מה היא הלוגיקה שקשורה לזה...אבל כמה שלא נחשוב על זה...הלוגיקה לא מתקרבת בגרוש לרגש הזה...כמעין סופה שמשתוללת בגוף שלך כשאתה רואה את אותו בן אדם... אדרנלין עצום שמשתחרר, במכה, ישירות אל תוך זרם הדם שלך ברגע שאתה רק חושב על אותו בן אדם... דפיקות הלב שמתחילות לרוץ אחרי משהו...ולהאיץ ...יותר ויותר...דבר שגורם רק לרצות לראות אותו....להיות איתו...להחזיק אותו קרוב אלייך כמה שיותר ובצורה אירונית למדי גורם לך לחשוב עליו יותר... ויותר...ויותר...עכשיו... ברמות שאי אפשר לתאר במילים.. מעין רגש טהור של משיכה עזה למישהו שכשאתה נמצא איתו, בבועה הזאת, הכל מסביב נעלם אט אט...ומה שנשאר הוא למעשה את והוא... וכשמישהו מנסה להיכנס לבועה הזאת הוא אט אט הופך להיות דרדס קטן וחסר משמעות..בעולם המטופח, הנקי, הירוק והמושלם של שניכם.... כשכל ההוויה שלכם מתרכזת אחד בשני.... משולבת זה בזה...משלימה זה את זה... והמגע שלו? המגע האלוהי המושלם של עורו שרק מהמחשבה שלו עושה לך טוב בלב....כשאת יכולה להרגיש אותו גם כשהוא לא לידך....את הליטוף הקל שלו על הפנים שלך...שרק גורם לך לצמרמורת בכל הגוף.... עכשיו.... המבט החודר שלו בעיניים שלך... זה שמפשיט אותך... ואת מרגישה כל כך נוח עם זה...כשבעצם...את יודעת מה הוא עושה וכל מה שאת רוצה לעשות זה לקפוץ עליו בזה הרגע... להתפשט...עבורו...בשבילו.... ואירוני למדי את שמה לב איך את עושה לו למעשה את אותו הדבר....

אני לא אמשיך... (למרות שאפשר...)

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 01-09-2006 בשעה 13:37.
ישן 06-09-2006, 01:41
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תיקון - חארטה. אני יודע שזה..."

קרא לזה קשקוש, קרא לזה חארטה, קרא לזה אשלייה נרכשת, אבל בסופו של דבר, ברגע שמאמינים בזה זה מקבל תוקף.
בדיוק כמו אמונה, ואתה כאתאיסט יודע על מה אני מדבר, אמונה בקיומה של ישות עליונה נותנת לה תוקף, כנ"ל לגבי אהבה. זה לא באמת משנה אם יש דבר כזה (ואולי ביום מן הימים יגלו שאהבה זה רצף של אותות חשמליים בין נוירונים מס' 35645677 ל-245626553), אבל אתה לא יכול לשלול את זה כי אתה חושב שזה לא קיים כלל.
אגב, אוף טופיק, יש אנשים שיגדירו גם אתאיזם כדת, יש באתאיזם אמונות שמאפיינות כל דת.

וחזרה לאהבה, אני אפילו לא מתיימר לנסות ולהסביר מה זה, גם לא בעיניי.

ישן 06-09-2006, 01:58
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "קרא לזה קשקוש, קרא לזה חארטה,..."

אמרת את זה בעצמך - אהבה לא קיימת, אלא בדמיון שלנו.
ממש כמו כיפה אדומה או פינוקיו.
ברור שפינוקיו קיים ברמה הפילוסופית כי אנחנו מדברים עליו, וכשאנחנו אומרים את השם, כולנו יודעים שמדובר בבובת עץ אשר הונפחה בה נשמה של ילד אנושי, והיא מסתבכת בצרות בכל פעם ששמשון ויובב מעודדים אותה לעשות דברים רעים.

היא קיימת במימד שלא נתפס בשלושה המוחשיים לנו.
כמו אלוהים.

אתאיזם זה לא סוג של דת, כמו שדולפין זה לא סוג של דג, אפילו שיש לו הרבה מאפיינים דומים (לא במובן ההגדרתי בכל מקרה). לא כל דבר בעל דמיון הוא חלק מקבוצה, וההיפך, יש דברים לא דומים בכלל השייכים לקבוצה מסויימת בגלל מרכיב בודד - כמו הדוגמא של הדולפין וקבוצת היונקים.

אהבה, זו בדיוק תנועת הנוירונים 22325235 ל 124312312 בשטף X.
לפחות, כשמדובר בשלושת המימדים האמיתיים, ולא המימדים הדמיוניים.

ישן 06-09-2006, 02:09
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אמרת את זה בעצמך - אהבה לא..."

יש הבדל מהותי בין פינוקיו לאהבה, בעוד שפינוקיו הוא המצאה מוחלטת, אין לך מספיק נתונים כדי לטעון שאהבה היא בדיה גמורה.
יותר נכון יהיה להשוות אהבה לדת, או נניח לספר הספרים שלנו, נטען שהוא אותנטי, נטען שהכל נכון, אבל מי באמת יודע? אפשר להאמין שכן, אפשר להאמין שלא, בסופו של דבר יש לו מספיק מעריצים (לו ולדת עצמה, וכמובן לאל הגדול והנורא ששולט בכל - כן בטח).
בכל אופן, אם כבר נכנסו לסוגיה הזו, לא מן הנמנע שאהבה היא משהו הרבה יותר מוחשי משנדמה, אולי רצף תגובות נוירוניות, אולי תגובות מותנות שקשורות בכלל בקוונטים, אולי הרבה דברים אחרים.
אני לא מבין מספיק בנושא, ויהיה מעניין לשמוע מה יש לנוירולוגים ופסיכו-נוירולוגים להגיד בנושא, כי איכשהו נראה לי שזה הרבה יותר מורכב מההפשטה שאתה עושה, ובטח מהקביעה שאין דבר כזה.

מה שכן, אני נוטה להסכים שמייחסים לזה חשיבות גדולה מדי, כאילו שזה דבר מוחשי וקיים, אני גם מוכן לפשרה שרוב רובו של ה"דבר" הזה הוא במחשבה ובדמיון.
ישן 06-09-2006, 08:09
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
מעניין אותי.
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "..."

כשאתה עם מישהי שאתה מאוהב בה... כשאתה מסתכל לה עמוק לתוך העיניים... שניכם שותקים... ואז בלי לומר מילה אתה מרגיש התגברות של הדופק, תחושת חום בכל הגוף, עקצוצים בכפות הרגליים והידיים... וכו'...

כזה קורה - אתה עוצר ומסביר לעצמך שזאת תנועת נוירונים במוח או שאוליי התנתהגות נרכשת שהגיעה אלינו מסרטים או משהו אחר?

כי, פשוט לפי ההסבר שלך - רגשות לא קיימים. שום רגש. ללא אהבה - אין שנאה. וקנאה. ועצבות. ושמחה. כולם אותות אלקטרונים במוח.

אתה קורא למה שאתה קורא - תנועת ניוטרונים במוח. אנחנו קוראים לזה אהבה. זה לא סותר אחד את השני. זה שמות נרדפים לאותו המצב. זה לא אומר שהאהבה לא קיימת. זה אומר שאתה בוחר לא להשתמש בה על מנת להגדיר את המצב בו אתה שרוי כשאתה עם מישהי. זה לא אותו הדבר.

ואוליי... רק אוליי... שני ההסברים קיימים במקביל?

אתה כתבת:
"לא כתוב בשום מקום שבשום פנים ואופן אהבה היא לא אותות חשמלים שנקלטים ע"י המוח."

נכון. אני לא בטוח שלא כתוב. אבל, שני ההסברים, שלך - ושל שאר חברי הפורום כן "חיים" ביחד.
אהבה יכולה להיות אותות חשמליים במוח - ויכול להיות שלא, אגב. גם זה לא הוכח סופית, מדעית - שגורמת לך להרגיש את מה שחברי הפורום האחרים רשמו פה בתשובותיהם.

ראיתי פה שכתבת להרבה אנשים באשכולות שלהם. באמת לרוב תשובות יפות, טובות, מנומקות. על מה הסתמכת בתשובות שלך? על הניסיון שלך, נכון? ניסיון בקשרים קודמים או קשר עכשווי...
אני פשוט שואל את עצמי... כשהיית בקשרים האלו... הרגשת משהו מיוחד? כשתתחתן, יום אחד, או שאתה כבר עכשיו - אין לי מושג... המחשבה הייתה (או תהייה) "וואו, כמה אהבתי אותה" או "וואו, זאת מישהי שגרמה לניוטרונים שלי במוח לעבוד בצורה כל כך מופלאה בצורה אמפירית - עד כדי כך שאף אחת אחרת לא גרמה להם לעבוד ככה. היא האחת בשבילי".

אם התשובה שלך היא האופציה השנייה - ולא, אני לא לועג לך, זכותך לדעה - אז אני באמת ובתמים חושב שאתה לא מאמין באהבה. מה שישאיר לי קצת לרחם על הילדים, משפחה, אהובה (נו.... זאת עם הניוטרונים... ) שלך...

השאלה המקורית הייתה - מהי אהבה? כל אחד הסביר בדרכו שלו. גם אתה. זה לא אומר שאתה צודק - בדיוק כמו שזה לא אומר שמישהו אחר טעה בתשובה שלו. אני מקבל את התשובה שלך, בדיוק כמו שאני מקבל את התשובה של rgrg שזוהי תמצית הקיום האנושי...

שיהיה לך אחלה יום.

ישן 06-09-2006, 08:27
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "מעניין אותי."

מצחיק אחד.
מהי אהבה? - אבסטקט הניתן לפירוש.
ברור שכל אחד יכול לפרש את המילה איך שבא לו.
לא אמרתי שאין רגשות, אבל אם אתה רוצה להגדיר את אהבה בעזרת המשוואה הפשוטה ביותר, היא שילוב של רגש הכעס, השנאה, החמלה, האדישות והאכפתיות...
זה כמו שתשאל אותי "מה זה צהוב?" ואני אגיד לך "שילוב של ירוק וכחול" ואתה תגיד לי "לא, צהוב זה צבע".
בעולם שלנו קיימים שלושה צבעים בלבד (לא כולל שחור, שזה מחסור בצבע), כמו שקיימים מספר מסויים (ואין לי כוח לספור) של רגשות.
אהבה היא פועל יוצא של שילוב של חלק מהרגשות.

בעולם התלת מימדי, רגשות ותחושות מתורגמות במוח שלנו ע"י זרמי חשמל (נניח).
אהבה שוות ערך לאפצ'י או תלישת שיערה - אותו חשמליים במוח.

בנוגע לניסיון שלי בחיים, הוא לא סותר את מה שאני אומר.
כשאני עם מישהי וטוב לי איתה, אני ארגיש כלפיה "אדום ברמה של 60 אחוז, ירוק ברמה של 25 אחוז, וכחול ברמה של 5" - ואז נוצרה לי, לפי הגדרתך "אהבה".
שיהיה, לדעתי זה פשוט שילוב של רגשות ותחושות, בין אם זה דאגה, חרמנות, סקרנות, אומץ, כניעה וכו'.
אני לא מאמין באהבה כפי שרועי הגדיר אותה, וכפי שרוב העולם מגדיר אותה.
הבעיה שלי עם ההגדרה הזו, היא שהיא לא אישית. בגלל שכל העולם אמר את זה, זה חילחל בתת-מודע לאנשים והם אומרים את זה כבר באופן אוטומטי. מבלי לחשוב.

"אהבה זה ורוד" "אהבה זה האושר האינסופי" "אהבה זה מה שגורם לך לרצות לחיות בנקודת השפל" "אהבה זה..."
תעשו לי טובה.
אהבה זו אשליה. ולא שאני חושב שאי אפשר לאהוב דברים - אני אוהב הרבה דברים, והרבה אנשים ובכל זאת, קשה לי על ההגדרה המאוד קיטשית הזאת של "אהבה".

"אני אוהב אותך" זה משפט מאוד צבוע.
"אני מרגיש כלפיך משהו שאני לא מרגיש כלפי אף אחת אחרת" - זה כבר משפט שיותר סביר שאגיד.

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 06-09-2006 בשעה 08:34.
ישן 06-09-2006, 08:43
צלמית המשתמש של חרוב

מרשים. אתה הראשון שאני מכיר שאומר שאהבה היא אבסטרקט.
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "מצחיק אחד. מהי אהבה? - אבסטקט..."

כמו שכבר כתבתי - אני לא אומר שההסבר שלך טועה. אני אמרתי שמה שאתה קורא לו: תנועות ניורטורונים, אנחנו קוראים לו אהבה.

אני מבקש להבין... הבעייה שלך עם הגדרת האהבה - היא שהיא לא מספיק אישית.
לעומת זאת, עם ההגדרה הזאת: "אדום ברמה של 60 אחוז, ירוק ברמה של 25 אחוז, וכחול ברמה של 5" או זאת: "אהבה, זו בדיוק תנועת הנוירונים 22325235 ל 124312312 בשטף X." אין לך בעייה. כי, הן מספיק אישיות?

זה לא משנה איך, לדעתך, קוראים לתחושה הזאת. אתה יכול לקרוא לה זורבבל. להגיד למישהי שאתה נורא מזרבבל אותה ולא זוברבבת ככה אי פעם וכשאתה איתה - אתה ממש מזורבב עד השמיים בחזרה (ובבקשה, אל תחשב את המרחק ).

אתה תקרא לזה זורבבל, אם תרצה, או תנועת ניוטרונים - ואני אקרא לזה אהבה. זה לא אומר אתה צודק בדיוק כמו שזה לא אומר שאני צודק. גם ההסבר שלך, על תנועת הניוטרונים לא הוכח סופית. בצורה בדוקה וחתומה. אז גם הוא לא צודק סופית.

ואגב, צהוב זה באמת צבע. זה לא צבע יסוד - אבל זה צבע.

ישן 06-09-2006, 09:03
צלמית המשתמש של חרוב

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תלוי את מי אתה שואל. מחשב לא..."

מחשב ומכונות דפוס לא מכירות את הצבע הזה - כי אנחנו הגדרנו את המכונות. אנחנו. לא הטבע. מחשבים לא גדלים על העצים (וחבל, כי זה היה יכול לחסוך לי הרבה כסף).

כל דבר שמגיע למוח מגיע בצורה של אותות חשמליים. מסכים. אני לא מסכים שזה בהכרח תנועת הניוטורונים האלה. זה עוד לא הוכח מדעית. לזה התכוונתי. כל קלט שאנחנו קולטים מעובד לאותות אלקטרונים שמעובדים במוח. זה נכון. אבל, מכן ולהגדיר בפשטות משהו כמו אהבה כתנועה חשמלית במוח... זאת, לדעתי הפשטה מאוד של המושג. כדי להקל עלייך את הבנת המושג.

סבבה. לי יותר נוח לראות את המונח כאהבה - ודווקא יש משהו מיוחד בלדעת שזה, ספציפית, לא אישי. שזה קיים אלפיי שנים ויהיה קיים עוד הרבה אחריי וזה קורה במקביל אליי - ולך יותר נוח לראות את זה כמונח מדעי. אבל, זה לא אומר שאני המצאתי משהו - כי גם אתה לא המצאת כלום.

ברשותך, כרגע, ספציפית, יש לי כמה וכמה דברים שאני לא יכול לדחות... אז אם תבחר לענות - זה ייקח לי המון זמן לענות בחזרה... שיהיה לך אחלה יום.

ישן 07-09-2006, 03:17
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
חחחחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אהבה היא אבסטרקט, אני משוכנע שזו לא הפעם הראשונה ששמעת את זה"

עוד כש Narxxx כתב "אהבה זו אשליה פסיכולוגית נרכשת." הבנתי שמדובר באחד שלמד פסיכולוגיה, וAU79 רק אושש לי את האבחנה. רק תלמידי פסיכולוגיה יכולים לבוא ולטעון דבר כזה, כי בסופו של דבר זה מה שלימדו אותם.

אבל תגידו מה שתגידו, ותחשבו מה שתרצו. אתם יכולים לקרוא לזה אהבה ואתם יכולים לקרוא לזה איך שבא לכם, אני מאמינה בה ולכן ב-ש-ב-י-ל-י היא קיימת. לכל אחד ה יתאים אחרת, אני למדתי פסיכולוגיה ויודעת את כל הבולשיט שאתם למדתם, אבל בסופו של דבר, בשביל מה לנתח הכל? ובשביל מה לנסות למצוא הסבר אגואיסטי להחריד למה שכל כך טהור?

אהבה זה ר-ג-ש. וזה רגש טהור. הוא אמיתי וכנה. אהבה זה רגש שיש שיוכלו להסביר במילים כי מבחינתם זה שיטחי או פשוט מידי, אבל מי שבאמת ידע אהבה, יודע שרגש כמו זה, צריך לשתוק כדי להבין.

ואני מצטערת שהמשכתי את הדיון, אבל Hilon הפשוש גנב לי את התגובה. גמני רציתי לכתוב חפרתם

אז, דיי לחפירות.
ואדון נארקסס, מקווה שכתבתי בעברית נכון, אני מאוד מרחמת על האישה שתצא איתך. כדי שתלמד אהבה מה היא, כי אם תגיד לבחורה אני מרגיש כלפייך רגש שלא הרגשתי לאף אחת אחרת, כשהיא אומרת לך "אני אוהבת אותך" - היא עלולה להתאכזב, ואחרי 17 פעם שהיא תגיד לך אני אוהבת אותך ואתה תחזור על המשפט הזה, סביר להניח שהיא תנטוש ותתן לך וואחד כאפה =] כי נשים מרגישות, והן יודעות מה זה רגש. והן שונאות פלספנים שלא יודעים לזרום פשוט עם מה שהם מרגישים=]
בלי ריגשות טינה ובלי ניסיונות לפגוע, סתם האמת ש-ל-י.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-09-2006, 23:51
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
אוקיי אז ככה
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "מסתבר שטעית פעמיים"

קודם כל ל narxxx שיהיה לך רק טוב ומקווה שלאישה שתהיה איתך יהיה באמת את כל הטוב כמו שאתה אומר שיהיה =]

ולau79 קודם כל נארקסס אמר על אהבה שהיא תכונה נרכשת, לפחות ניסה להגיד במשפט ההוא, וזה - מפסיכולוגיה. ואתה, כזכור לי אמרת:
ואגב להתחיל לפרק רגשות עד לבסיס, עפ"י הפסיכולוגיה, ישנם שני רגשות בסיסיים: רצון ופחד. שאר הרגשות נובעים מזה. (וזה יכול להסביר הרבה דברים באשר לדרך שבה האהבה נתפשת).
מה שאגב נכון לפי הפסיכולוגיה, כך ששוב - לקחתם שניכם דברים מהפסיכולוגיה ואתם לא יכולים לקחת על זה קרדיט לעצמכם, כי אתה בעצמך אמרת שלקחת מחברים שלמדו את פסיכולוגיה את הידע - כך שלא טעיתי בזה שזה מפסיכולוגיה, אלא בזה שלמדתם את זה, נשמעתם משכילים פשוט .

בנוסף, כ-ן קראתי את כל האשכול, מתחילתו ועד סופו. וראיתי את מה שכתבת רציתי לחזק את זה, לדעתי אם אני מאמינה בזה זה קיים. ואני לא צריכה להאמין בזה בשביל לדעת שזה קיים, כי מרגישים את זה בלב. במבט. יש אהבה בעולם.

אין לי מה להוסיף יותר, וגם אין לי כוח לחפור בנושא, אני עייפה. הלכתי לישון, לילה טוב עולם האהבה

תות
עריכה, תיקון קטן: זה לא רצון ופחד, זה צורך מיני ופחד. פרוייד טוען שהכל נעשה על ידי צורך מיני של האדם, מה שעצוב, כי הוא שולל לגמרי טוב לב וכנות.
לילה טוב

ישן 07-09-2006, 22:22
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
עזוב
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "יש לי הרגשה שמרוב בלבולי שכל..."

כרגע נגמר לי קשר עם מישהי שחשבתי שלא היה רציני מבחינתי ורק אחרי הפרידה הבנתי שיש לי רגשות כלפיה שהכחשתי. אני נוטה להכחיש רגשות, אני יכול צבור רגשות במשך שנים, אבל בשלב מסויים הכל מתפרץ, כמו עכשיו.
אם הייתי מודה ברגשות בזמן הקשר ופועל לפי הרגשות אז רוב הסיכויים שעכשיו עדיין הייתי איתה, אבל נו טוב.
מחר יש לי איתה שיחה, אני די אופטימי בקשר לשיחה אבל די פאסימי בקשר לקשר שלנו (נשמע מוזר, לא?).
אני מניח שכל הגולשים פה מכירים אותי בתור בנאדם ילדותי, אז זה גם דבר שאני מדחיק, אני כאילו לא רוצה להתגבר, אני רוצה להשאר בגיל הזה...
לא יודע איך להסביר את זה...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:48

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר