לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2006, 15:27
  danir danir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.06
שבוע לפני שאני ניגש לירפ"א ב'

בפעם השנייה,אחרי ערעור .

אני פותח את האשכול בגלל שאני ממש ממש לא רוצה לפשל שוב=/
בפעם הקודמת אמרתי שאני לא מתעניין במיוחד ביחידות/סיירות אחרות חוץ מהמסגרת של קורס טייס והבנתי שהפעם אם אני נתקל בשאלות שכאלו התשובה צריכה להיות שכן ושאני מתעניין,באמת שלא הבנתי את משמעות השאלה בפעם הראשונה וחשבתי שזה יכול להזיק אם אני אומר שכן-הפעם אם השאלה תחזור אני אגיד שכן.

"למה אתה רוצה ללכת לקורס טייס?","מה אתה חושב על קורס טייס?","אתה אוהב להתבודד?","אתה יוצא עם חברים הרבה?"

מה התשובות לשאלות האלה שייעזרו לי לעבור את הפסיכולוגית המטריפה הזאת???
אני יודע שאין נכון ולא נכון ואפשר גם לעוף אפילו אם היית בסדר גמור אצל הפסיכולוגית אם השכלול לא מספיק,אבל בכול זאת...

מה אני עונה על שאלות הנ"ל ובכלל(:

שוב האשכול נפתח מתוך דאגה שאני לא אתחרט שלא פתחתי אשכול כזה עוד שבוע אם חס וחלילה אני אנופה שוב ע"י הפסיכולוגית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2006, 16:04
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי danir שמתחילה ב "שבוע לפני שאני ניגש לירפ"א ב'"

למה אתה רוצה ללכת לקורס טיס ? - אני רואה את קורס טייס כשילוב בין כושר פיזי ויכולות מנטליות .. אני חושב שבקורס אוכל להגשים את עצמי ולתרום בצורה הטובה ביותר לצבא....

מה אתה חושב על קורס טייס ? - ראה תשובה קודמת (אפשר גם לשלב פה את "פיסגת השאיפות שלי" או משהו בסגנון)

אתה אוהב להתבודד ? כעקרון אני אדם שיכול להיות לבד וגם ביחד אבל אני מעדיף להיות עם אנשים סביבי ... כמובן שכמו כל אדם יש לי זמנים בהם הייתי מעדיף או שאני נדרש להיות לבד ואיני מוצא כל קושי בדבר...

אתה יוצא עם חברים הרבה? בעקרון אני יוצא כל שישי עם המעגל חברים הגדול שלי ונפגש עם חברים יותר קרובים לעיתים תכוןפות יותר (פעמיים או שלוש בשבוע...)

ולא משנה מה היא אומרת או אתה אומר וכמה היא תוקפת אותך עם השאלות שלה.. שב נינוח בכסא אל תשחק עם האצבעות/חולצה/עט בזמן הראיון ודבר בביטחון כאילו כל מילה שאתה אומר נכונה במאת האחוזים ...

שיהיה בהצלחה !

ישן 22-11-2006, 17:30
  nitzolk nitzolk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.05
ראבק..אנשים..מזה שוק אישיות פה?!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי frydman שמתחילה ב "למה אתה רוצה ללכת לקורס טיס ?..."

לבחור שפתח את הדיון - שמע - תהיה אמין! אל תחרטט ואל תענה תשובות שאתה לא באמת שלם איתן.
בקורס טיס יש המון סוגים של אנשים - הפסיכולוגית לא תעיף אותך בגלל שאתה לא נמשך לסיירות, או בגלל שאתה רוצה טיס כי זה החלום שלך.
דבר דוגרי - אבל תהיה בטוח בעצמך, תדבר כמו בן אדם ואל תדקלם תשובות מהאינטרנט, ואל תפחד לומר את מה שאתה באמת מאמין בו.
ככה תעבור (במידה והציונים שלך מהירפ"א א' והמיוני צ"א מספיק טובים).
כמובן, שעדיף לעשות רושם טוב, ושכדאי לפרט כמה שאפשר על המניעים שלך - אבל תעשה את זה בכנות, ואל תגיד "אני רוצה להיות טיס כי אני רוצה לתרום למדינה כמה שיותר שנים" אם אתה לא באמת חושב ככה.
וזה גם לא בושה להגיד שמרתיע אותך הקטע של הקבע המפלצתי. לא מחפשים שם סופרמנים פטריוטים מוקפים בחברים.
שיהיה בהצלחה.
ישן 22-11-2006, 21:31
  danir danir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי nitzolk שמתחילה ב "ראבק..אנשים..מזה שוק אישיות פה?!"

אני כבר אמין,לא היה רגע שהייתי לא אמין ואני גם לא רואה סיבה להתחיל להיות מזוייף פתאום.
מה שכן,לקבל מושג כללי,על מה לשים דגש,ומה כדאי להבליט אל מול הפסיכולוגית שהיא מאבחנת אנוש ולא איזה תרגיל במתמטיקה במחשב-זה כן הייתי רוצה לקבל.
ד"א,אם סימנתי שאני לא מתעניין בסיירות אצל הפסיכולוגית,על הנייר שהיא מגישה לי לסמן-כן,זה כן פוגע ולאו דווקא סימנתי את זה כי אני הולך להיות ג'ובניק אם לא בטייס אלא פשוט לא הבנתי מה פשר השאלה הזאת באמצע מיוני טייס-חשבתי שזו שאלה שבוחנת האם באמת הטייס הוא בראש סדר העדיפויות שלי ולכן סימנתי שאני לא מתעניין כרגע ביחידות אחרות-כאילו אין תחרות במידה של בחירה.

מקווה שלא ערבבתי אותך,בקיצור אני ממש לא מדקלם תשובות מהאינטרנט אבל אני כן לוקח מהן מושג כללי ובורר לי מה מתאים לי להגיד.

עשיתי "טעויות" בהזדמנות הקודמת,כאלה שאני לא מעוניין שייחזרו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר