לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2006, 19:32
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
איך להצליח עם בחורות\נערות?

שלום לכולם, אני עולה לכיתה י' זאת אומרת בתחילת הלימודים השנה אני בכיתה י',
אני רוצה חברה אך תמיד כשאני מדבר עם בת אני מתרגש, אני ביישן, אני נלחץ... מאבד את המילים, מגמגם מעט, מזיע, מסמיק וכן
איך אני יאמר את זה, אני אחד מהחנונים בכיתה (כשהייתי ב-ט' אני מתכוון ואני מאמין שאני ימשיך להיות חנון בכיתה י'), אני מטפל בעצמי, אני לא שלומפר דומפר חחח..
אני נראה יפה, אני מנומס ונדיב יש לי ביטחון עצמי, אני לא נותן לכל מופרע בכיתה לצחוק עלי, למרות שבכיתה ט' כולם הציקו צחקו גי הגנתי על עצמי, לא כמו החברים הטמבלים שלי גם חנונים (שהפסיקו להיות חברים שלי בתחילת החופש כיוון הם במגמות אחרות ואני לא מאמין שיש סיכוי לחדש איתם את הקשר) אני ארכוש לי חברים חדשים בתחילת השנה, אני לומד קראטה כך שאני יודע לגונן על עצמי, בלימודים אני טוב - טוב מאוד בשנה שעברה (יש לי את הרגעים שלי שאני ממש טוב (הרגעים הרעים ממש מעטים)) ואני במגמה מדעית ריאלית, אך בנות תמיד מדברות עם הקולים, עם המופרעים עם האלה שעושים צחוק ממך ומביכים מטרידים או איך שלא תקראו להם..
היה לי סיכוי אם אפשר לומר כך בכיתה ט' (שנה שעברה) בשיעורי אנגלית (ואני טוב מאוד באנגלית ציון 95, גם אוהב את המקצוע ) אז ישבתי ליד "המלכה של הכיתה" למרות שיש עוד כמה שאפשר לקרוא להן כך, היינו מדברים והיא הייתי נשמעת לי כאילו היא מאוד מעוניינת לגבי וכאילו היא דלוקה עלי או שיש בינינו ניצוץ... ואפילו מידי פעם היא שמה את הרגליים שלה עלי, נשענת עלי בצורה סקסית, ואז ממש התרגשתי חח לא ידעתי מה לעשות לגמרי, כי אפשר לומר שהיא כל כך חמה...
ידעתי שיש לה חבר בכיתה יב' ואני לא יודע אם הוא ידע עלינו (לא שהיה בינינו משהו, רק ידידים לשולחן) אבל זה לא הפריע לי, אולי מעט...
יש לי חבר שאפשר לקרוא לו בערך חבר, אנחנו מדברים במסנג'ר מידי פעם ואולי נילמד באותה כיתה במדעית, הוא היה אחד הקולים בכיתה, דווקא לא פרוע מעט לא מנומס ועושה צחוקים ומחקה את המורות חח, הוא יש בשולחן לידי, אז שאלתי אותו ככה בסופי שיעור אם היא דלוקה עלי ושהיא נשנענת עלי עם הרגליים שלה והוא אמר לי כן שהיא אוהבת אותי ובלה בלה בלה.
מתישהו בשנת הלימודים הוא אמר לי שהיא סתם מסתלבטת עלי כי הוא מדבר איתה שתשים את הרגליים שלה עלי ותראה את התגובה שלי, היו פעמים שהיא ממש ישבה באלכסון, זה עיצבן אותי כי זה ממש הטרדה מינית (או שלא) בכל מקרה לא עשיתי בקשר לזה כלום המשכתי את השנה וזהו
לא יודע אם המקרה הזה קשור לתוכן אבל שיהיה...
בכל מקרה למישהו יש עצות? כי נראה לי שבכיתה המדעית יהיו רק חנונים וחנוניות
ואולי מישהו יכול לעזור לי בקשר למשהו אחר, אני ממש לחוץ מכיתה י', שנשמעת לי כיתה קשה מאוד (ישר על תחילת השנה יהיה לנו 3 מבחנים! ואתם לא יודעים כמה שיעורים קיבלנו!)
אולי יש דרך להרגיע אותי קצת מהפחד הזה של התיכון, כיתה חדשה מורים חדשים חברים חדשים (אם בכלל - בקשר לחברים, אך מקווה לטוב)...
דרך אגב אני מראשל"צ ושמי הוא נוי ואני בן 15 אז תודה לעוזרים.
שכחתי לציין שגם אבא שלי מטרפד (הכוונה דוחף, מציע, מיעץ) אותי להתחיל עם בנות...

נערך לאחרונה ע"י SkyRaider בתאריך 27-08-2006 בשעה 19:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2006, 21:58
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
אתה מוזר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "איך להצליח עם בחורות\נערות?"

נתחיל בזה שבנות לא מדברות רק עם ה"קולים" של הכיתה...
אין לך מה להתרגש מבנות... אם כל הכבוד להן.... ויש כבוד עצום... כל מה שהן רוצות זה בן עם בטחון! למלא בנות לא חושב ממש היופי או הפופולריות או כל מה שהזכרת... תהיה אתה ובלי הרבה זיוני של ותראה שיהיה בסדר....
ועוד משהו! בכיתה מדעית אין רק חנונים (אני בכיתה מדעית ואנחנו הכיתה הכי מופרעת בביצפר)....
אז תרגע, תקח את עצמך בידיים, תהיה אתה ותראה שהכל יסתדר....
ושכח מ"מלכת הכיתה" נראה לי שסתם צחקה עליך או שסתם הייתה חברותית (יש כאלו)...
וכיתה י' אכן קשה אבל רק כי אתה לא רגיל לתיכון.... אין לך מה לפחדץץץ תוך כמה חודשים מתרגלים

ישן 28-08-2006, 07:45
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "איך להצליח עם בחורות\נערות?"

הרבה דברים כתבת.. אבל כולם מתחברים יחד.

אני יכול לומר לך ולספר מחוויות החיים של עצמי.
גם אני בתקופת התיכון (ואפילו עכשיו) - מעין "חנון"... אין בזה שום רע !

אם המילה "חנון" כוללת בתוכה - חוכמה, תבונה, רגישות, נדיבות, אדיבות - אני לא רואה סיבה להסתיר תכונות אלה.

ההבדל במעמדו של אדם נתון לחלוטין בידיו.
אם תאמר לעצמך שהנך ביישן ולכן אינך יכול לשנות זאת - אתה הוא לחלוטין מי שעוצר את עצמך מלפרוח - וחבל.

בכיתה י' - ממש בגילך, הגעתי למסקנה שאעשה משהו עם עצמי. אשפר את תחושת הביטחון העצמי שלי, ו"אשים פס" על כולם... וכך היה

באותה תקופה החלתי לעסוק בספורט, גיליתי את נפלאות עדשות המגע, התחטבתי, נראתי טוב והרגשתי טוב עם עצמי ומי שאני.
לא הרגשתי צורך לשנות עצמי "מבפנים", אלא רק חיצונית, בעיקר כדי לחוש טוב יותר עם עצמי.

בשלוש השנים של התיכון יצאתי עם הרבה מאוד בנות, למרות היותי "חנון".
היו לי הרבה מאוד קשרים ארוכים ופחות ארוכים משום שהתגברתי על הביישנות שלי בעזרת הביטחון העצמי שרכשתי. כל פעם כזו מחדש.

בכל פעם מחדש - אין הדבר קל - ליזום בעצמך... אך אתה חייב לזכור שבכך טמון למעשה עתידך - לכאן או לכאן.

אם תיזום - תוכל לשנות את כל זאת ולהרגיש באמת טוב עם עצמך.
אם לא - תישאר בדיוק בנקודה שבה אתה עכשיו.

אתן לך דוגמה.

באחת השנים בתיכון ראיתי בחורה חדשה בביה"ס. היא היתה אחת הבחורות היפות ביותר שראיתי מעודי. ראיתי אותה בחצר ביה"ס, התבוננתי בה מספר דקות כמהופנט.
במשך השיעורים שהיו אחר כך בביה"ס, חשבתי רק עליה, רק על זה... "איך אני עושה את זה?"

באחת ההפסקות של אותו יום החלטתי ליזום. הלב דפק כמו מטורף, אך החזקתי את עצמי, הלכתי אליה בחיוך-מה ואמרתי לה בדיוק את שהרגשתי:

"ראיתי אותך קודם לכן ולא יכולתי להסיר ממך את העיניים. הרגשתי שאני חייב לשאול את מספר הטלפון שלך".

ואכן - כך היה - מייד באותו הרגע חיפשה עם מה לכתוב לי את מספר הטלפון שלה - מצאה ליפסטיק ורשמה על ידי את המספר.

באותו רגע - חשתי כי הכל אפשרי - ואני עדיין חושב כך עד היום

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר