לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2006, 14:47
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
מכתב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שובבה שמתחילה ב "שאלללה לבנים !"

אופי הרבה יותר חשוב מיופי! אבל בהרבה!
ברור שאני ארצה להתקרב לאחת שהיא 'יותר יפה' אבל יופי הוא בעיני המתבונן. אני אוהב את היופי הפשוט, אחת שלא תהיה כוסית על שכל אחד יסתכל עליה ויזיל ריר, אני מעדיף אחת שלא צריכה בגדים עם מחשוף וטונות של איפור כדי להראות יפה, אחת שלא שמה על מה שאנשים חושבים עליה ומתלבשת איך שבא לה.
הקודמת שהייתי איתה ממש לא הייתה הסגנון שלי מבחינת המראה, אבל זה לא שינה אני עדיין הרגשתי אליה משהו שלא הרגשתי לאף אחת אחרת, רק בגלל האופי המדהים שלה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2006, 01:27
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
התשובה שלי .....

בטווח הקצר , שזה אומר אתה במועדון\הופעה\פאב\אוטבוס ואתה מתבונן לך ,
אתה כמובן תלך לבחורה שהיופי שלה עושה לך את זה ( ולא משנה איזה יופי זה , אם זה הOutsider ,הרוקסיטי או "ברבי" ) .....

בטווח הארוך - אתה תכיר את הבחורה , אם אתה תחבב את האופי שלה אתה תמשיך בקשר ....
ותהיה מרוצה , כי אתה נמשך פיזית לבחורה ( דבר שדי חובה ) וגם מחבב את האופי שלה ...

גם יש מצב שיש לך ידידות ( ביצפר,אונברסיטה, ידידה של ידידה שהתחברתם ) יכול להיות שהיופי שלה לא בדיוק מה שאתה מחפש ,אבל אתה נורא נהנה איתה ואחרי כמה זמן מפתח רגשות ,
לפתע היא תראה יפה ותמשך אליה ...

אז ככה , משיכה פיזית זה חובה , אבל לפעמים יכולה להגיע גם בלי יופי ,
אבל בלי אופי פשוט אי אפשר ..... ( לא חסר פאקצות כוסיות אבל עם אופי בשקל )
ישן 28-08-2006, 18:20
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
שאלת שאלה לא פשוטה.

אם את שואלת, מה בנים מעדיפים באישה, חיצוניות או פנימיות... האמת... אין לזה תשובה מוחלטת.

אין פה שחור ולבן. אף בן לא יענה לך חיצוניות, כשם שאף בן לא יענה לך פנימיות. צריך את שניהם.

בכל קשר, צריכה להיות משיכה מינית. עד כמה שאפשר לאהוב פנימיות של אדם - עדיין, צריך לחבק, לנשק... לאהוב. לתת ביטוי פיזי של האהבה הזאת. בנוגע ליופי - הרי הוא סובייקטיבי. כל אחד וטעמו הוא.

הפנימיות היא למעשה הקובעת, כמובן. כל קשר ייפול ויקום על פנימיות. מה הכוונה?

דמייני מצב:

דייט. גבר ואישה. החיצוניות מוצאת חן בעינייו. מאוד. נמשך אליה מבחינה פיזית ברמה מטורפת. עוד רגע, הבגדים נקרעים. אהה... (מישהו יכול לקרוא למציל? לא, כי פשוט.... קצת נסחפתי...)
בכל אופן... הם מדברים... ותוך כדי השיחה... הגבר מגלה ש... אין קליק. זה פשוט לא זה.

אז תגידי לי את (לא, לא השיר) אם את חושבת (טוב, באמת, תפסיקי לשיר) שזה יוביל לקשר רציני...? (ובאמת... תפסיקי לשיר. אני מנסה להתרכז. ).

לחיצוניות, אפשר להתרגל. או יותר נכון, אפשר ללמוד להתפשר על דברים מסויימים. פנימיות לעומת זאת... אתה יכול להתפשר כמה שאתה רוצה - מתישהו, איכשהו, הדברים האלה יצופו ויפגעו בך. כמו בומרנג. תבליג, תבליג - אבל, בסוף... זה לא ייגמר טוב.

לסיכום: (את לא חייבת לכתוב את הסיכום, אבל זה יהיה במבחן... )

ברושם ראשוני, ברור שהחיצוניות לוקחת. זה כמעט כל מה שיש ברושם ראשוני למעט כמה משפטים. וכמה כבר אפשר לנתח, להבין ולהכיר מישהו - בכמה משפטים?

בקשר רציני, הפנימיות לוקחת לי להתאמץ. כמובן, צריכה להיות חיצוניות, אבל מצד שני, אם הגעתם לקשר רציני - הרי עברתם את המבחן הזה עוד ברושם הראשוני ובדייט הראשון, לא?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר