לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2005, 02:03
צלמית המשתמש של zvik
  zvik zvik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.04
שלח הודעה דרך MSN אל zvik
חלקכם מכירים אותי וחלקכם לא, שאלה לי אליכם.

קודם כל, אני לא יודע אם זה המקום לאשכול הזה אז אני מתנצל מראש אם טעיתי.
טוב...
אני כנראה חוזר לארץ הקודש בסביבות פברואר
לאלה שלא יודעים עליי, ובכן אני בן 23 ואני מעצב כבר משנת 96 ואני די שמח עם הידע שלי למרות שכן אני רוצה ללמוד עוד ועוד
אבל זה העניין, כל מה שאני יודע למדתי לבד.
וכפי שכולנו יודעים...בלי תעודות אתה לא שווה הרבה אם אתה באמת רוצה להגיע גבוה.

ובכן אני מתעניין בקורס שסיון-ברייס נותנים, מעצב מולטימדיה...יש לזה המשך לתיאור הקורס

בכל מקרה מישהו שאני מכיר היה בקורס הזה ואמר לי שאני לא אלמד הרבה שם וכל מה שאני יודע די יחזור על עצמו בקורס.

עכשיו אותי זה לא מעניין ממש כי אני חייב את התעודה.

אז עכשיו שאלה לי אליכם, מישהו מכם יודע על אלטרנטיבות שיותר מתאימות לי?

ובכן אני חסר בגרות וחסר 12 שנות לימוד כך שהאופציה האקדמאית אינה ממש פתוחה בפניי עד כמה שאני יודע (למרות שאני כן מתכנן לעשות תואר באומנות בעתיד)
בכל מקרה האם מישהו מכם יודע מה האופציות אשר עומדות לפניי בארץ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2005, 14:08
  pouring_ pouring_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
רוצה לחזק את דברי חבריי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zvik שמתחילה ב "חלקכם מכירים אותי וחלקכם לא, שאלה לי אליכם."

אני יודע שזה ממש לא פשוט אבל כדאי לך להשקיע ( כספית ונפשית ) ותעשה בגרות מלאה
לא קשור לגרפיקה, פשוט תעשה את זה..

בקשר לתעודות גרפיקה, הייתי ממליץ לך על בצאלאל אבל אני מבין שללא בגרות אי אפשר אז סיוון היא האלטרנטיבה הכי טובה לדעתי..

וסתם עצה ממני, עם היחס, החיים, והרציניות של האנשים פה בישראל, כדאי שפשוט תשאר שם.
חבל שתתבזבז פה סתם ( כמו עוד עשרות אמנים שאני אישית מכיר )

בהצלחה בכל אופן, אני בטוח שתשתלב מצוין בשוק למרות הכול

ישן 04-01-2005, 15:36
  gEvEr gEvEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.02
חבר תשמע,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zvik שמתחילה ב "חלקכם מכירים אותי וחלקכם לא, שאלה לי אליכם."

אני כרגע חייל בצה"ל, אני אומר לך מספר משפטים ותיקח מה שנראה לך...

אתה בן 23, לא יודע איפה אתה חי באיזה מדינה או באיזה יבשת, אני יכול להגיד לך דבר 1, גם אם
יהיה לך תעודות כמו שאתה אומר, אני לא חושב שזה הרבה יעזור לך, לפחות לא במישור הגרפי,
כישרון זה כישרון, ואתה, יש לך את זה, אני לא חושב שאם תגיע לארץ ותלמד בלה בלה בלה כל השטויות הללו
זה ממש יעזור לך, אני בערך במצב שלך, אני מתכוון לעזוב את הארץ בתום ה-3 שנים וכנראה אני יעבוד בזה
אני יפתח עסק משלי, אני יכול להבין אותך, אני יכול להבין את מה שאתה חושב, על הקריירה שלך,
אבל הכישרון, זה מה שחשוב בתחום הזה, אין צורך בתעודות, זה הכל שטויות, צבור לעצמך שם
תיקח מחירים בשמיים על כל פיפס שאתה עושה, תבנה, תעצב, תעבוד קשה, אבא שלי אומר לי כל הזמן משפט
"כמו שאתה מסדר את המיטה ככה אתה יושן עליה", אם אתה תלך תלמד, אתה תשרוף זמן, וזמן זה כסף ומוניטין,
אני במקומך, מנסה לפתח יותר את התחום הזה, ומקים לעצמך חברה משלך, אתה צריך תעודות בשביל להיות עצמי ?, אתה צריך הרבה כסף בשביל דבר כזה ?, תעבוד בעבודות מזדמנות, תחסוך, ובסוף
תשב בעסק, תנהל אותו, וכמובן תעצב גרפיקה, כי זה מה שאתה טוב בו, וכמו שאמרת, כל התעודות האלה, מבחינת ניירת רק מוסיף, אבל מבחינת הידע, אין צורך, בהצלחה.
ישן 04-01-2005, 16:58
צלמית המשתמש של zvik
  zvik zvik אינו מחובר  

קודם כל לחייל...

אל תבנה על להקים עסק בחו"ל אלא אם כן יש לך אזרחות באותה המדינה שבה אתה מתכנן להקים את העסק.
אני רק בעל אזרחות ישראלית ותאמין לי שאף אחד לא מחכה לי פה, יש לי מזל שאני יכול לעבוד באינטרנט אחרת הייתי עובד פה בהובלות.

בכל מקרה, השלמת בגרות היא לא אופציה בשבילי...אני לא הולך לשבת שנתיים ללמוד את השטויות האלה רק כדי שאני אתקבל לאיזה אוניברסיטה, אני יכול ללכת ללמוד באוניברסיטה הפתוחה להשיג תואר ואחר כך להתקבל לכל אוניברסיטה

המטרה של הקורס שאני מחפש זה שיהיה לי נייר שמראה שיש לי מקצוע ביד, בשביל לעבוד עצמאי ככה אני לא צריך את זה, אני צריך את התעודה בשביל להתקבל לעבודה במקומות גבוהים ולא להיות כמו שאני עכשיו, כן אני עושה כסף טוב אבל לא מספיק טוב.

בכל מקרה אני אלך על סיון לדעתי...
אגב ללמוד כאן (קנדה וארה"ב) לפי מה שביררתי יעלה לי בערך 20 אלף דולר לשנה

ישן 04-01-2005, 18:51
  gEvEr gEvEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.02
בולשיט !
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Nissanel שמתחילה ב "מצטער להגיד לך."

אם בן אדם רוצה להצליח בחיים, ועד רבה, בן אדם כמו הבחור המדובר, יש לו כישרון
אני לא חושב שהוא צריך תעודות, והצגתי את עמדתי בנושא בתגובתי הראשונה לאשכול זה,
תעודות מדברות רק כשאתה רוצה להגיע ולהתקבל למקום עבודה..., אם הבן אדם מספיק עצמי
ומספיק בוגר נפשית, הוא היה בוחר לקחת את עצמו כמה צעדים קדימה ולפתוח חברה או משהו משל
עצמו, ככה שהוא לא יהיה צריך לעבוד בחברה של איזה בן אדם שיעשה עליו כסף בכמויות ומה יצא לו ?
כלום, השם שלו יהיה בין הקרדיט באותו אתר שהוא יעצב ?, לא, תהיה לו מוטיבציה להמשיך ?
לא, בן אדם צריך לחשוב כמה צעדים קדימה, בגרות זה חיוני בשביל הבן אדם, בשביל ההשכלה,
בשביל להגיד הנה אני כמו כל אחד, גם אני עשיתי בגרות וכו'.., אבל בשורה התחתונה, אם אתה רוצה
להצליח, ולא משנה באיזה תחום בחיים, לא חייב בגרות, על בשרי למדתי את זה כבר בצבא,
אם אין לך קשרים בצבא, אתה לא שווה כלום, גם בחוץ.., אני קיבלתי כבר הצעה לעבוד ברפאל (מוסד רציני),
ואין לי בגרות, אומנם אני טכנאי מחשבים/רשתות ויש לי עבר בנושא עיצוב גרפי ואני די מעודכן במה
שקורה באינטרנט הישראלי בין השנים האחרונות, וגם לי יש אתרים משלי שרצים ברשת חלקם גם מוכרים
וחלקם לא, אבל הנה, עובדה, איך התקבלתי להיות טכנאי מחשבים בצבא ? - קומבינה, איך קיבלתי הצעה
לעבוד בראפל ? - קומבינה, אז אל תלחיץ את הבן אדם, zvik אם אתה שואל אותי, תחשוב שוב פעם
אם שווה לחזור לארץ בשביל דבר כזה או שאתה מפחד לקחת יותר מידי צעדים קדימה, כמובן שיש בדבר
גם סיכון, אבל יש משפט מסרט ישראלי (מתחת לאף) ואני אומר לעצמי כל הזמן אותו - "מי שלא מסתכן לא מרוויח"
קח את זה בחשבון, אל תקשיב לאף אחד, תקשיב ל-מה שהראש שלך אומר לך לעשות, תהיה בריא.
ישן 04-01-2005, 19:07
  Ofir8 Ofir8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.01
מחזקק
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי gEvEr שמתחילה ב "בולשיט !"

הוציא לי את המילים מפה

לא צריך שום תעודות בגרות , בשביל גרפיקאי מספיק הכישרון שלך מספיק שאתה מוכיח את הידע והכישרון שלך בחברה כל שהיא יקבלו אותך מייד במידה ואתה מתאים להם.

הם לא יסתכלו מתמטיקה אנגלית היסטוריה את מי זה מעניין ? אולי חלק , שהם לא ממש חכמים.
בכל זאת יש המון חברות שאני יודע שמעסיקים ילדים בני 16 17
שעוד לא סיימו ללמוד אפילו.

וכמו שגבר אמר מעליי ! תמיד עדיף להיות עצמאי , וכל אחד יכול....

אני כנראה גם במצב שלך אך בן 17 רק , גם לא לומד אבל מתאמץ לסיים את ה 12 שנות לימוד.
הרבה אומרים לי תפסיק ללמוד לך לעבוד.
אבל כיום אני שורד בבית ספר עד שאסיים 12 שנות לימוד ועם זה גם עובד בחברה מוכרת מאוד שלא אוכל לומר את שמה.

בכל מקרה אני בטוח שתמצא את מקומך עם הכישרון הגדול שיש לך
תמיד תשוויץ איתו.
בהצלחה מכל הלב אופיר...
ישן 04-01-2005, 23:08
  Ultra4u Ultra4u אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.05
אז ככה אחי...

בוא נתחיל ככה,
שלום לך,
היכולות שלך ממש חזקים בתחום.
לדעתי זה שטויות הבגרות וכל זה. עכשיו אני יסביר למה?
כמו שגבר ואופיר אמרו.
גבר אמר אין קונבינות=אין איך להיתקדם בחיים.
אתה צריך לחפש לך בידיוק איפה אתה רוצה להשתיל את הפרח כידאי שיגדל.
זה אומר:
או בגינה, בחצר הבית או אצל השכנה.
אז אתה מסכים איתי שבגינה הכי טוב להשתיל תפרח לא?

אז בשביל זה אתה צריך כלים?
תאמין לי ששיש לך אותם.
ויש לך גם כישרון כי לא כל אחד יודע איך להשתיל פרח.

כמו שאופיר אמר...לא יבדקו אם אתה יודע היסטורי, ערבית או ביולוגיה.
בגרות זה בוא נגדי בשביל אחד שרוצה להיות דוקטור או משו.
אתה רוצה להיות מעצב על רמה.

אז אחי בסיכום.
תעשה תחיים שלך. אבל תידע איפה להשתיל את הפרח...וזכור שתמיד הוא גודל!
מקווה שעזרנו לך.
ישן 10-01-2005, 20:25
צלמית המשתמש של zvik
  zvik zvik אינו מחובר  

ממש תודה רבה לכם כולכם על התגובות
השאלה שלי הייתה די ספציפית כי אני די חייב לפחות שנת השכלה בכדי להגר לקנדה בצורה נורמלית אחרי התמיכה שאני אקבל מאחי כך שהשכלה של לפחות שנה אני חייב

אין לי ספק בהצלחה שלי כי אני לא הולך לוותר לא משנה איזה תעודה תהיה חסרה לי.

לגבי טכנאי רשתות עם משפחה בארה"ב... אני מקווה שזה יסתדר לך כי להגר באופן ישיר יהיה לך די קשה, הדרך היחידה לישראלים צעירים אחרי צבא להסתדר בארה"ב היא להכנס בשחור ולמצוא את החיים...כגון חתונה, אלא אם כן המשפחה הרחבה הזו תהיה מוכנה להיות לך לספונסרים וגם הקרבה חייבת להיות קרבה ראשונה (הורה, אח אחות).

גם לי יש משפחה ענקית בארה"ב אבל לא הכל פשוט גם לא ממהרים לתת ויזה לארה"ב אכלתי אותה עם זה כבר למרות שהייתי בעבר 4 פעמים בארה"ב

בכל מקרה תודה לכולכם אנשים, נפגש בישראל בשנה הקרובה! אחרי זה אני מקווה לעוף שוב כי החיים בקנדה פשוט מתאימים לי מאוד מה גם שהבחורות פה זה סיפור אחר לחלוטין

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:16

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר