לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2006, 21:51
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אתה מוזמן לגלות גם לי איך..."

א. אני לא מתעסק באקינג ועל כן אני לא יודע איך
ב. בטח שזה האקינג - לפתוח קובץ ראר שאינך יודע את הסיסמא שלו זה פריצה ( זה לא משנה אם זה קובץ שאתה יצרת או שזה קובץ שהורד מאינטרנט והיה לו סיסמא ) זאת פריצה ( פריצה מלשון לפרוץ ולמה פורצים למה שאין לך מפתח או סיסמא עליו וזה לא משנה למי שייך הדבר )
ג. ראיתי פעם כתבה בנענע כיצד לנסות לפרוץ אבל יכול להיות ששמה בטח זה מבוסס על תוכנה שמריצה קובץ סיסמאות מוגדר מראש .
ד. נכון אין שום איסור לפרוץ לדבר השייך לך אבל זה משתווה לפריצה גם לדבר שאינו שלך וזה כבר מוביל ללימוד האקינג

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2006, 17:08
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
באמת??
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי fhever שמתחילה ב "לאתר נענע אין חוקי כתיבה כמו..."

ואם לוחצים על "תנאי שימוש בנענע" שנמצאים בתחתית כל דף באתר, מקבלים את זה http://www.nana.co.il/Regulations/

ציטוט:
בעת מסירת מידע ותכנים להצגתם בנענע, עליך להקפיד שמידע ותכנים כאלה יהיו חוקיים. בין השאר ולמען הדוגמה בלבד, נאסר עליך לשלוח לנענע ו/או לבצע כל פעולה אחרת בגינה יפורסמו בנענע התכנים הבאים -

* כל מידע הפוגע או מפר זכויות קנייניות של אחרים - לרבות זכויות יוצרים או סימני מסחר;
* כל מידע פורנוגרפי או בעל אופי מיני בוטה;
* דואר אלקטרוני ומסרים מסחריים, דואר אלקטרוני ומסרים המיועדים לרשימות תפוצה, מכתבי שרשרת, "דואר זבל" (Spam), דואר ומסרים המיועדים לנמענים רבים שלא ביקשו מראש ובמפורש לקבל אותם (Unsolicited Bulk Mail) וכיו "ב;
* כל מידע הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;
* כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב;
* סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;
* כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו;
* כל מידע שפרסומו נאסר לפי הוראות כל דין, לרבות על-פי צווי איסור פרסום של בתי-משפט ולרבות פרטים העשויים לזהות נפגעי עבירות מין, עבריינים או קורבנות מעשי עבירה קטינים וכיו"ב;
* כל מידע בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים, גס או גזעני;
* כל מידע העלול להטעות צרכן;
* כל מידע המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי נענע בפרט;
* כל מידע שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה וכיו"ב, ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט.

תאמין לי שאם החוקים בפורום כאן היו מחמירים כל כך, הייתי יכול לנעול כל אשכול בגל איזו סיבה כלשהי. (את האשכול הזה הייתי נועל על "מידע בעל אופי או תוכן טורדני" )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:45

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר