לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2006, 14:50
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
שאלה לבחורות: "חסר לכן בורג?"

קראתי עכשיו כתבה ב y-net על בחורה בנתניה שהגיע למועדון, התחרמנה עם בחור ולאחר מכן לטענתה הוא אנס אותה באוטו שלו.
נעזוב רגע את המקרה הספציפי הזה (שאלוהים יודע מה באמת קרה שם). אני פתחתי את האשכול הזה כי קרה לי מקרה בתחנת אוטובוס השבוע שנזכרתי בו בעקבות הכתבה הנ"ל. ישבתי ליד בחור שאני לא מכיר ואז הגיע איזו בחורה שהייתה פשוט כמעט עירומה. מה היא לבשה? כפכפים, מכנס שחור צמוד קטנטן (!!) ואיזו חולצה עם וואחד מחשוף נדיב שכל העולם ואחותו יכולים לבדוק את הסחורה מקילומטר. כשהיא הייתה עם הגב אלינו פתאום הבחור יוצר קשר עיין איתי ומצביע על התחת של הבחורה ועושה כזו תנועה עם היד של "מה הייתי עושה לה". אני חייכתי ככה ופתאום היא מסתובבת ומתחילה לצעוק עליו על מה הוא מסתכל (?!) ומה העיה שלו (?!) ולהגיד לו שהוא סוטה...

תגידו לי, היא לא צריכה שמישהו יחזק לה את הברגים? אם בחורה יוצאת מהבית כמו יצאנית (והרבה עושות את זה) יש לה זכות להתפלא שמתייחסים אליה בהתאם? כמה חזקים יכולים להיות גברים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2006, 20:15
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
סתם לידיעה...אני לא מצדיק את התנהגות הבחור אבל..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "מי אתה שתקבע מה זה להתלבש בהתאם?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cancer
זכותה להתלבש איך שבא לה בלי שיטרידו אותה כל מיני חרמנים...

במערכת המשפט, יש מה שמתקרא נסיבות מקילות והתנהגות וסגנון לבוש נמנות על הנסיבות הללו...

ישן 26-08-2006, 22:42
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "מה ההבדל בין הטרדה ויזואלית להטרדה קולית?"

תיאורטית, כן.
מעשית - לא. היא חושפת את החזה בדיוק בשביל הפידבקים האלה.
מהנסיון (הקצר) שלי, הן נהנות מתשומת הלב ואם תבוא מצוייד בעדשה גדולה, זה אפילו יגרום להן לעשות פוזות.

לקלל זה אף פעם לא חיובי.
אבל להגיד לחבר שלך "קבל ת'תחת של ההיא", וזה לא משנה כרגע אם היא כוסית והביקורת היא 'חיובית' או שהיא שמנה והביקורת היא 'שלילית' - זה לגיטימי.

צריך חוצפה מסויימת בשביל לבוא לבנאדם זר ברחוב ולהגיד לו בפנים מה שאתה חושב עליו.
אני לא מספיק חצוף בשביל ממש להגיד את זה... בד"כ אני נותן לזכוכיות שלי להביע את מה שאני חושב.

ישן 26-08-2006, 22:50
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
החוק לא אמור לחנך אנשים ואינו צריך להתיחס לדברים כמו "חוצפה"
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תיאורטית, כן. מעשית - לא. היא..."

מה גם שניתן לפרש חוצפה בדרכים שונות. יהיו אלו שדווקא יראו באותה גברת המתלבשת שלא בצניעות ו"מכריחה" את הסובבים אותה לדעת כי עברה ניתוח להסרת אפנדציט בתור "חצופה".

הערות במיועדות לפגוע הן פסולות, לדוגמא קללות (לכי, יא מזדיינת, רוצה למצוץ לי?, וכו'), אולם הערות בנוגע לצורת הלבוש או לאברים המבצבצים, אני לא חושב שיש למישהי שגורמת להם לבצבץ את הזכות למנוע דיון על כך.

בכלל, כל הנושא הזה של הטרדה מינית והחשש כי כל דבר היוצא מפיו של זכר עלול להחשב להטרדה (אם מישהו אומר לעמיתתו לעבודה כי היא יפה, האם זו הטרדה מינית?) עלול לגורם לכך שמקומות עבודה יסרבו לקבל נשים.

מעניין האם טיעון שלמקום עבודה כי הנושא של הטרדה מינית עלול לגרום לו לנזקים כלכליים (מאובדן ימי עבודה, נזק תדמיתי, ועד לאפשרות התאורטית שמישהי תתבע את מקום העבודה בתור אחד שכזה שסיפק סביבה בה יכלו להטריד אותה מינית) אין הם מוכנים להעסייק עובדים משני המינים ולכן הם מעסיקים גברים בלבד, יכול לתפוס מבחינה משפטית.
ישן 26-08-2006, 23:10
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
מה זה בעצם הטרדה?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "החוק לא אמור לחנך אנשים ואינו צריך להתיחס לדברים כמו "חוצפה""

למה כשאישה תגיד למישהי אחרת שיש לה חזה יפה זה לא יהווה הטרדה?
נורא פשוט, כי נשים בד"כ לא אונסות נשים אחרות ומה לעשות שגברים כן?
אתה מנסה לכנות את זה "מחמאות" אבל אתה לא מבין שבשביל אישה זה רמז
לכך שהולכים להתרחש מעשים בכוח ולכן זה מטריד.
לשם ההמחשה, תאר לעצמך מצב שבו אתה נמצא בכלא והחבר שלך לתא אומר
לך שיש לך גוף מאוד סקסי, לא תרגיש אז מוטרד?
לגביי ההצעה לא להעסיק נשים, כמובן שזה לא עומד משפטית יש חוק ברור
נגד אפליה שכזו..

ישן 27-08-2006, 00:58
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

נו, בא לא ניתמם...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "לא. אבל מדוע ההערה "יש לך חזה יפה" נחשבת להטרדה מינית?"

אני לא יודע באיזו סביבה אתה חי אבל בסביבה שלי רוב
הנשים לובשות לבוש שמבליט את החזה( למי שיש כמובן)
הן עושות את זה כי זה סקסי ואין שום רע בכך. אבל לפי שיטתך לגיטימי
לומר לכל אחת כזו שאתה רואה ברחוב "וואו יש לך חזה מדהים"
ואם אתה מנהל של אותה אישה אתה יכול לומר לה את זה בכל יום
וחסר לה שתחוש מוטרדת או שתתלונן, זו הריי תהיה צביעות מצידה...
נו, זה באמת נראה לך הגיוני שאישה לא תחוש מוטרדת בעקבות
התעקשות של גבר לומר לאישה שוב ושוב שיש לה חזה יפה? שהיא לא תחשוש מתקיפה בהמשך?
מה זו ההיתתממות הזו?

ישן 27-08-2006, 01:21
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

אם זה בולט בכל חולצה, אז גם לדוסיות זה יבלוט, לא?
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "חבוב, כשזה גדול זה בולט בכל חולצה(:"

מה שמוציא את העוקץ מהטענה שלך בנוגע לכך שאנחנו רוצים שבנות יתלבשו כמו דוסיות.

אני מדבר על מקרים בהם מישהי מגיעה עם חולצה שנראת בערך כמו כתפיות עם שתי פיסות בד קטנות שבקושי מכסות את הפיטמות.

אתה דיברת על יחס של כבוד, מה עם אותם אנשים שלא רוצים לראות את השדיים של אותה בחורה? (לא אני, מבחינתי, כל המרבה הרי זה משובח).

חוקים נועדו לנסות ולקלוע לכל המצבים, לא תמיד הם מצליחים לעושת זאת בצורה טובה (ע"ע ניצול לרעה של חוקי הטרדה מינית במקומות עבודה לצורך נקמני או השגת מטרות).

מישהו נגע בכוונה בשדיים של מישהי? מישהו רמז לאותה אחת בצורה עדנה כי מוטב שתסיים מהר את מלאכת הקלדת הנתונים במחשב על מנת שתוכל לרדת לו ובכך למנוע את פיטוריה? לכלא ומייד.
עובד שמחמיא לעובדת אחרת על לבושה? זה כבר מתחיל להיות תחום אפור שקשה לדעת מה בדיוק הולך בו.

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 27-08-2006 בשעה 01:24.
ישן 27-08-2006, 05:18
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אם זה בולט בכל חולצה, אז גם לדוסיות זה יבלוט, לא?"

אני לא מבין מה אתם עדיין דשים בזה.
אם בחורה מגיעה עם חולצה בעלת מחשוף נדיב לעבודה, אני אנעץ מבטים כמה שרק ארצה (ואני גם אעשה זאת). אני אמנם לא אעיר לה "סליחה, זה מביך אותי ולא נעים לי לעבוד בצורה כזו" או לחילופין "פיי, אחותי, מזל טוב ליומולדת, סחטיין על הבלונים, תענוג!", אבל בהחלט אסתכל ואתענג כמה שרק יחפוץ לי.
בחורה שהולכת עם מחשוף מודעת לכך שגברים יסתכלו. בשביל זה נועד המחשוף! המחשוף אינו אקוויבלנטי לחור שיש מתחת לבית השחי במדי ב' צה"ליים! הוא אינו סוג של טכנולוגיה לאיוורור!
הוא לחלוטין סוג של הצצה לתוך איבריה הפרטיים של הגברת.
נשמע סוטה? ככה זה. כל אחת שהולכת כשהחבילות שלה חצי בחוץ מודעת לזה.
ולרוב מדובר בכוסיות על-אמת ולא שמנות אשר ינסו רק להסתיר וכמה שיותר... שחלילה לא יבלוט.

אני חושב שזה יהיה צבוע לגמרי אם בחורה כזו תעלב ממחמאה (אבל מחמאה אמיתית, לא משהו מעליב כמו "איזה חזה! בואי איתי בהפסקת קפה למחסן ואני אעביר איזה ליטוף").
למעשה, אני חושב שהיא תעלב אם כל הגברים יתעלמו ולא יסתכלו לשם.
ביזבוז של $150 על שמלה של מנגו.

מאובן - אנחנו לא רוצים שבנות יתלבשו כמו דוסיות.
אנחנו נהנים מאוד מתצוגות האופנה שעוברות מולנו כל הקיץ, ואנחנו מפנטזים עליהן שוב בכל חורף. רק שאנחנו לא סוטים בגלל שאנחנו אוהבים את זה - הן נהנות מזה לפחות כמונו.

ישן 26-08-2006, 21:16
צלמית המשתמש של hagar_krispin
  משתמשת נקבה hagar_krispin hagar_krispin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל hagar_krispin Facebook profile Follow me...
נתחיל עם זה שלא חסרים גם גברים שהבורג נפל/התשחרר להם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "שאלה לבחורות: "חסר לכן בורג?""

נמשיך עם זה שהבחורה תתלבש איך שהיא רוצה, והבחור יסתכל עליה איך שהוא רוצה
כל עוד הוא רק הסתכל שהבחורה תלך ל...$%#$

היא בחרה להתלבש ככה שתתכונן למבטים.
כמו שאני לובשת לפעמים מחשוף עמוק/חולצת וי רציני P: ואז כל המי ומו בוהים
שיהנו....בשביל מה התנפחו הבלונים?

אבל עם זה אני לא מסכימה איתך -
ציטוט:
אם בחורה יוצאת מהבית כמו יצאנית (והרבה עושות את זה) יש לה זכות להתפלא שמתייחסים אליה בהתאם? כמה חזקים יכולים להיות גברים?

בחורה תתלבש איך שהיא רוצה! גם אם היא תראה כמו יצאנית זה לא אומר שהיא יצאנית וצריך לזרוק הערות , תסתכלו כמה שתרצו, אל תגיבו אל תגעו.
ואם אני הולכת עם מיני מיני מינייייי קצרצר ביותר ושמה מחוך חושפני או משהו אחר בלה בלה בלה
כי אני פשוט חושבת שזה יפה....אז? אני צריכה לספוג הערות מאחרים?

גמני לא מסכימה עם כמה וכמה סגנונות לבוש זה לא אומר שאני אתייחס מגעיל ואזרוק הערות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 26-08-2006, 21:23
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי hagar_krispin שמתחילה ב "נתחיל עם זה שלא חסרים גם גברים שהבורג נפל/התשחרר להם"

הגזמת!
הבחור לא נגע ולא העיר לה שום דבר. למעשה, הוא סימן לפותח האשכול בשקט, מאחורי גבה "מה הוא היה עושה לה".
לא רואה שום פסול בזה.

ואת תספגי הערות מאחרים לא משנה מה תלבשי.
את יכולה לבחור לשים קצוץ ולהיות גאה בבגדים שאת לובשת, ואת יכולה להיעלב ולמחרת למכור את כל המתלחה ולהתלבש רק לפי מותגי מנגו...

מחשופים או חצאיות קצרצרות הן לא יפות.
עור חשוף אינו יפה - הוא מגרה. וזו המטרה היחידה, הבלעדית והסופית, של סגנון הלבוש הזה.
ליצור בדיוק את האינטרקציה הזו, מהגברים.
משיכה חייתית, וזה מה שהלבוש שלה עשה, והיא מתלוננת.
לדעתי, היא דפוקה בראש וצריך לשלול ממנה להסתובב בפומבי (בכלליות, לא משנה ללבוש שלה, על הטיפשות).

ישן 26-08-2006, 21:34

הלו נרקס מה נסגר איתך?
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "הגזמת! הבחור לא נגע ולא העיר..."

אני לא הייתי נגד הבחור...

הרי היא העירה לו רק על זה שהוא הסתכל..........היא לא שמעה מה שהוא אמר.
ציטוט:
נמשיך עם זה שהבחורה תתלבש איך שהיא רוצה, והבחור יסתכל עליה איך שהוא רוצה
כל עוד הוא רק הסתכל שהבחורה תלך ל...$%#$

היא בחרה להתלבש ככה שתתכונן למבטים.

אתה החלטת שהלבוש מיני קצרצר הוא לא יפה , אחרים יאמרו שהוא יפה מאוד
הכל עניין של דעות.
אתה לא תקרא למישהי דפוקה בראש רק בגלל איך שהיא מתלבשת......
משיכה חייתית........חמוד תשתלטו על עצמיכם
אם אני רואה כוסון ברחוב אני לא אתחיל בשטויות והערות שגברים מעירים יש גבול לכל דבר.

ועוד משהו -
ציטוט:
ואת תספגי הערות מאחרים לא משנה מה תלבשי.

הרי זה ברור......גם סתם מכוערת שתלך ברחוב או שמן ענק מימד יחטפו הערות וצחוקים מאחורי הגב
ככה זה אנשים - רכלנים, נהנים לצחוק על חשבון אחרים וכו' וכו'

בסופו של דבר הכל עניין של אישיות - להעיר עוקצני בפומבי , להעיר בשקט לחבר, לצעוק למישהי היייי כוסיתתתתת , להנות ממראה של מישהי /מישהו ופשוט לחייך.
כל אחד והאופי שלו כל אחד בוחר איך להגיב (ולא כל הדרכים נכונות) - כמובן שיש כל מיני סוגי אנשים.

נערך לאחרונה ע"י hagar_krispin בתאריך 26-08-2006 בשעה 21:36.
ישן 26-08-2006, 21:42
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי hagar_krispin שמתחילה ב "הלו נרקס מה נסגר איתך?"

הלבוש אכן לא יפה.
אם את כוסית, והוא יחשוף מקסימום עור זה יגרום לבנים להזיל ריר ובצורה ישירה לאגו שלך לקפוץ.
את תחשבי שהבגד עושה אותך כוסית ולכן הוא יפה, אבל אין פה טאץ' עיצובי / אמנותי. באותו רובד, את יכולה פשוט לפשוט בגדיך מעליך והריר ותנוחת הלשון השמוטה מטה ישארו.

אני מאוד נהנה לצפות בכוסיות אשר חושפות מקסימום עור, ואם אפשר לצלם אז אני נהנה שבעתיים - אבל זה לא אומר שאני חושב שהבגד יפה.

אם את שמנה מכוערת את כנראה תעדיפי לא ללכת עם 'בגדים יפים' שכאלה כי הם לא יחמיאו לך.
אם כך...

לא אמרתי שהיא דפוקה בגלל איך שהיא מתלבשת.
אמרתי שהיא דפוקה בגלל שהיא מתלוננת שהיא מקבלת תגובות בעקבות איך שהיא מתלבשת.

משיכה חייתית - כפי שאמרתי קודם, אנחנו הרבה יותר דומים לקופים ממה שהיית מוכנה לקבל.
אני באופן אישי מאוד מופנם בקטע הזה, ואני בחיים לא מעיר היערות כאלה, ואם החברים שלי כבר העירו בקול רם משהו בסגנון, זה מביך אותי.
יש גברים, ויש גברים (או למעשה, יש גברים, ויש ערסים).

ישן 26-08-2006, 21:54
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "בא נניח לרגע"

א. אני מניח שהכל יחסי - וכמובן, יחסי לנורמות. בשבטים מסויימים באפריקה נשים הולכות ללא בגד עליון.
ב. במידה והיא מסתובבת כך במאה שערים, כן, אני אגיד לה שהיא דפוקה.
במידה והוא אמר לה את זה כשהיא מסתובבת פה בקיבוץ, הוא יקבל בעיטה לאשכים. "ברומא התנהג כרומאי?".

כפי שאמרתי, אני אישית בחיים לא מגיב לדברים כאלה, בטח שלא בפנים (אולי בשקט מאחורי הגב לאיזה חבר - ושוב, אני ממש לא מאלה שמגיבים).
יש ערסים שנהנים להגיב לכל בחורה שהולכת עם גופיה ומכנס ג'ינס, ולא רק לשרמוטות עם סטרפלס וחצאית מיני XS.

צודק, שום דבר לא מצדיק התנהגות בהמתית, וגם לא אמרתי משהו כזה.
הבחור בסיפור שלנו לא דיבר איתה ישירות. אני מצדיק את ההתנהגות שלו שהיא היתה מאחורי גבה, מבלי כוונה לפגוע בה.
התנהגות שבהחלט הולמת את הצורה בה היא הולכת (כמו ש, אגב, אם בחורה דתיה חרדית, עם כיסוי ראש, חצאית ארוכה וכל העסק, היתה רוצה לעבור באוטובוס, הייתי משתדל ועושה מאמץ לפנות לה דרך מבלי שתצטרך להתחכך בי, רק מהסיבה שאני מכבד את הצורה בה היא מתלבשת (דבר המעיד על האופי שלה)).

ישן 29-08-2006, 07:02
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
איך שלא תסובבי את זה , זה מה מאפיין את איך שהם מוצגים
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי tallula שמתחילה ב "אדם חרדי לא נמדד בבגדיו..."

לא רלבנטי . אם קיים שימוש בלבוש הזה כדי לבצע פשע.עבריין יכול להתחפש למה שהוא רוצה ע"מ לבצע פשע
אותו ברברי שנעצר אתמול והודה שפגע במינית בלא פחות מ 300 ילדים בבני ברק עליו שמעת ?
יש תמונה מדהימה שלו בעיתון , כולו שחור זקן ופיאות מחזיר איזה ספר תפילה
אם זה בלבוש או בתפילות או במילים שהוא מוציא מהפה, כולו אמונה ויהדות ,
את מי מייצג החלאה הזה ,בשיא הכנות , זה היצוג של האלוהים שלך.. ?
אם רק הייתה לי אפשרות , בשיטה מיוחדת שלמדתי בעבר , את הביצים הייתי מוציא דרך הפה ומכפיל את זה ב 300 פעם , על כול ילד שאנס , נגע וכ"ו

יחוקק עונש מוות בישראל !!

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 29-08-2006 בשעה 07:06.
ישן 27-08-2006, 19:33
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני אומר זאת בצער ולא בהתרסה
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי tallula שמתחילה ב "תאמין לי שאני לא מחבבת במיוחד..."

יותר מידי אנו נחשפים לדבר עבירה מצד גורמים המגדירים את עצמם כאלה. אם נסתכל על היחס של הדתיים בחברה לכמות הפעמים שהם מוזכרים כמבצעי עבירה, לצערי המספרים אינם נמוכים כלל.

ישן 27-08-2006, 22:48
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא נפגעתי... ה"האשמות" שלי הן מבוססות.
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי snoopy22 שמתחילה ב "תתפלא רועי אין לי שום אנטרסים"

משום מה בחרת להתעלם מכותרת הודעתי ולקחת את זה כהתרסה. אני מדגיש - ביחס לאוכלוסיה (אמרת 20 - 25% מן הציבור) אז כמות העבירות היא גדולה יחסית. אני שב ומדגיש - אין לי שום כוונה להכליל ואין לי שום כוונה להכפיש ציבור שלם אבל יש נתונים שאין להתעלם מהם ועל כך אני מצר.

ישן 29-08-2006, 07:44
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
מצטער..
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני אומר זאת בצער ולא בהתרסה"

אבל אני עם טלולה וסנופ בקטע הזה

ציטוט:

בכתבה שהתפרסמה במקומון ''ירושלים'' לקראת סוף שנת 98, דן העיתונאי אלון חילו ב''אלימות החרדית'', כאשר הוא מביע את דעתו על פי הנתונים שאסף, ולפיה ''האלימות החרדית גוברת ואף מסלימה''.

אולם, כאשר הוא מראיין בכתבתו אנשי מחקר אשר בדקו את הנושא על-פי אמות מידה מדעיות ולא עיתונאיות, מופתע עורך הכתבה מדבריהם, וכפי שאיננו נמנע מלומר זאת בפה מלא. הנה קטעים מתוך דבריו בכתבה:

''פרופ' נחמן בן יהודה מהאוניברסיטה העברית מקיים כבר שלש שנים מחקר מקיף על החברה החרדית. מממצאי המחקר עולה כי החברה החרדית היא, כטענתם של כל הדוברים עד עכשיו, חברה בלתי אלימה בעליל. פרופ' בן יהודה: ''בהשוואה לדיווחים של משטרת ישראל בסקטור החילוני, החברה החרדית איננה חברה אלימה, גם בהשוואה לחברות אחרות בעולם. להיפך: הם מצטיינים בעזרה הדדית וגמילות חסדים. זאת לא האוכלוסיה העבריינית של מדינת ישראל.

אני מתקשה להאמין שהאוכלוסיה החרדית היא האוכלוסיה מספר אחת בעבריינות במדינת ישראל ושכולנו לא יודעים את זה''.

והעיתונאי הנדהם שואל את הפרופ':

''אם זאת המציאות שאתה מציג איך זה יתכן שדיווחים על גילויי אלימות חרדית הם דבר שבשיגרה''?

ופרופ' בן יהודה משיב:

''זה משום שתשומת הלב של העיתונות החילונית מאד מוגברת כשזה נוגע לעבירה במיגזר החרדי. הדבר מקבל כותרות עצומות, וגם תיאורים דרמטיים כמו ''פוגרום''. כשנכנסים לבית הסוהר ורואים כמה חרדים יושבים שם, זה לא הרבה''.

ועוד מתוך הכתבה:

''פרופ' אהוד שפרינצק מהחוג למדעי המדינה באוניברסיטה העברית, הקדיש מחקר שלם לאלימות הפוליטית החרדית. מסקנותיו מפתיעות. לדבריו, החברה החרדית דוקא שומרת על תפיסה של אלימות מוגבלת. אנשיה נמנעים מלהשתמש בנשק חם, ומאבקיהם מסתיימים לעיתים נדירות בפגיעות בנפש - בגלל ההכרה בקדושת החיים'' וכו'.
''החרדים לא מטיפים לאלימות, הוא אומר. המושג הזה לא קיים אצלם כלל''.

עד כאן מתוך הכתבה. (ועדיין אי אפשר שלא לציין כאן לגנאי את מאמצי העיתונאי לאורך כל הכתבה להוכיח בכל עוז ובמילים פזיזות ובוטות את ההיפך ממסקנות אנשי המדע אשר חקרו את הנושא בכלים מדעיים ביסודיות, במקצועיות ובמשך שנים.)

מקור

התקשורת (תשקורת) באמת יוצרת דיעה שלילית על הדתיים בכלל ועל החרדים בפרט ובאמת מפלה אותם לרעה ולעיתים קרובות אפילו מסלפת עובדות בדרך
ויש לזה אפילו תוצאות, מסקר שפורסם בידיעות אחרונות לפני 6 שנים כ-47% מבני הנוער שונאים את החרדים מבלי שתהיה להם אפילו הכירות אישית אחת עם חרדי
ישן 29-08-2006, 07:27
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
לא מבין על מה התמימות הזו .
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי tallula שמתחילה ב "אויש נו... אז גם הציפיה משוטר..."

כן - מעשה חרדי שבועל ,אונס , רוצח , גונב , חמורים יותר לצורך השוואה בין שוטר וטייס , וגם אותם מענישים - דוגמת הרס"ן שפורסם לאחרונה, טייס בח"א שנתפסו אצלו סמים קשים והוא נשפט בשיא החומרה והורד לטוראי
איש דתי , חרדי , רב , מקובל :
הוא איש דת ואמונה , איש מוסר דתי שמונע עפ"י הכתובים ההלכות וכ"ו ,ולעיתים סוחף אחריו עדה של מאמינים ואנשים שמכבדים אותו ואת דעותיו , נעזרים ומתייעצים בו .
ומה מסתבר בדיעבד , יתכן שהוא עבריין ממדרגה ראשונה
בעבר ,הדת הייתה על כול ההלכות ברורה וחד משמעית לכול עידה ולכול חובש כיפה ומאמין,
כמובן שכול אחד היה נוהג עפ"י מנהגי העידה שלו
היום , כול אחד שחובש כיפה ומחזיק סידור . מפרש את ההלכה כמו שבא לו לפרש אותה ,
וכשאדם מאמין , חרדי , איש ישיבה . נתפס אתמול , ומודה בהתעללות של 15 שנה ב 300 ילדים,
וששואלים אותו, "למה עשית את זה ?" , הוא עונה ,"אני בן אדם חולה" , והוא אומר את זה ובאחריות אני אומר זאת רק כדי שיגיע להסתכלות , ואז אולי להשיג אי כשירות העמדה לדין
ובגלל אותם אלו אנשים שמפרשים את דת ישראל האמונה ומסורת ישראל איך שהם רוצים -נהייתי מה שאני היום .

ישן 29-08-2006, 08:44
צלמית המשתמש של tallula
  tallula tallula אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.06
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "לא מבין על מה התמימות הזו ."

תשמע...חבל מאוד שאתה מסתכל על "החצי כוס הריקה"....יש רק אנשים כמו שאתה תיארת בחברה הדתית והחרדית?!?! אין אנשים טובים???
דווקא הרבנים שאני מכירה לא מתיימרים לפרש את התורה...
היום לומדים רש"י, רמב"ם וכו' - פירושים של גדולי הדורות הקודמים...מי שהיום מפרש את התורה איך שבא לו...סלח לי אבל זה טעות....ולא צריך להתייחס לכל אדם שלובש כיפה כאדם "דתי"...יש כאלה (ואני אומרת את זה לצערי) שזאת רק תחפושת בשבילם...
וכמו שאמרתי קודם....אתם לוקחים את הפושעים והופכים אותם לכלל (לוקחים מקרים בודדים והופכים לכלל)...
מאחורי האנשים לבושי השחור מסתתרים בני אדם כמוני כמוך...אנשים נפלאים ומיוחדים....כמוני כמוך...
וכמו שמהחברה שלי יש כאלה שנופלים לפשע....גם בחברה שלך יש כאלה שנופלים לפשע...
אין מה לעשות...
אבל זה פשוט לא פייר לקחת את אלה ולהשוותם לכל החברה הדתית והחרדית בארץ ישראל!

ישן 27-08-2006, 06:54

א. אני אישית לא דיברתי על הטרדה מינית
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אם מישהו יאמר שיש לך מחשוף יפה, מבלי להציע הצעות מגונות"

אבל כמובן שזה סוג של הטרדה, אני לא מתלבשת ככה כדי שיעירו לי (אנשים שאני לא מכירה) אני מתלבשת ככה כי ככה טוב לי ואני חושבת שיפה לי.
ב. שום מישהו שאני לא מכירה לא יגיד לי "יש לך חזה יפה", מי הוא שיאמר לי בכלל? הוא מכיר אותי?
ואם אני אבוא אליו ויאמר לו חביבייייייי יש לך "חבילה" יפה? אז מה זה יחשב?
ג. אני אתלבש איך שאני רוצה, איך אחשוף את החזה איך שאני רוצה ואני עדיין לא אצפה לתגובות קוליות מאחר וזה גופי ואני אעשה בו מה שאני רוצה.
הסיבה היחידה שאתם מעירים (כמובן בכלליות) היא שאתם לא שולטים בעצמיכם וחייבים להעיר
אם לא לגעת....זה פשוט עושה לכם טוב.

ישן 27-08-2006, 07:01
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי hagar_krispin שמתחילה ב "א. אני אישית לא דיברתי על הטרדה מינית"

אני לא אכחיש שבחורות במחשופים עושות לנו משהו.
קצת הוצאת את זה מפרופורציה שאנחנו לא שולטים וחייבים להעיר - אני אישית לא מעיר (אני יודע שאמרת את זה בכלליות, וההכללה שלך ממש לא קולעת לרוב).

אף אחד לא אמר לך לא ללכת עם מחשופים..
נהפוך הוא, אנחנו (קהילת הגברים ההטרו-סקסואליים) מעודדים נשים לצאת וחשוף כמה שיותר.
אנחנו נהנים מזה.
הדיון פה הוא בנוגע לתגובות. ואם תחשפי, את מודעת לעובדה שיש סיכוי כזה, שתקבלי תגובות מסויימות, בין אם מילולית או בין אם מדובר בנעיצת מבטים.

ומה זה צריך להיות "ככה טוב לי ואני חושב שיפה לי"?
זה נוח לך ללכת עם מחשופים? לדאוג שהחזיה לא תבצבץ כל הזמן או שהעסק בורח יותר מדי החוצה?
להתכופף בתנוחות לא נוחות וכו'?
זה לא נוח לאף אחת, זה אך ורק מקפיץ את האגו.
ובשביל אגו-טריפים כאלה, אני חושב שזכותנו להחמיא על החזה. אחרי הכל, לו היית עובדת במשרד רק של נשים, ולא היית רואה גבר כל היום - היית הולכת לעבודה עם טרנינג ופיג'מה.

לא?

ישן 27-08-2006, 07:13

...
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני לא אכחיש שבחורות במחשופים..."

לא הוצאתי שום דבר מפרופורציה - כשאני כותבת בכלליות אני מתכוונת לאלו שכן. לא יודעת אם זה רוב ואם זה לא...

כן אני אלך עם וי עמוק כי
ציטוט:
"ככה טוב לי ואני חושבת שיפה לי"?

ולא אני לא אסתבך עם החזיה - כי אני אלך עם מה שנח לי , עם מה שאני מרגישה טוב, משמע נח לי עם אותה חולצה!

אולי אתה יכול להעיר......אבל זכות זו ממש לא, זה כמו שאני אראה אותך ברחוב מוציא בוחטה של כסף אני
אבוא ואומר לך בואנהההההה איזה עשיר אתה סחטיין - אז? זו זכותי להתערב בחייך הכלכליים?

ותאמין לי שעבשתי במשרד רק עם בנות ועדיין התלבשתי כמו שאני רוצה וכמו שאני רגילה
וכמו כן שאר הבנות , אנחנו פאקינג לא מתלבשות בשבילכם!!!! אנחנו מתלבשות בשבילנו ורק אח"כ כדי להראות טוב בשביל אחרים.

ישן 27-08-2006, 17:12
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

את מתלבשת כפי שאת רוצה להתלבש, זו זכותך, לא?
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי hagar_krispin שמתחילה ב "א. אני אישית לא דיברתי על הטרדה מינית"

קרני האור פוגעות בגופך וחוזרות ממנו בזוויות רחבות, כך שכל מי שנמצא בסביבה יכול לראות אותן.

מישהו, בתגובה, יוצר תנודות בגלי קול ומפיץ אותן גם כן, אל הסביבה.

גם האור וגם הקול (אם נתעלם לרגע מתורת הקוונטים, הדואליות של האור, ומה שמכונה גליק) הינם גלים שמתפשטים בסביבה, מה ההבדל בין גלי האור שיצר מחשופך ובין גלי הקול שיצר גבר בסביבה?

את יכולה לומר שמי שלא רוצה שלא יסתכל, ואם כבר הסתכל, שלא יעמיק. את אותו הדבר ניתן לומר גם על גלי הקול, את לא חייבת להקשיב לדברי אותו בחור.

משום מה, נראה כאילו חופש הביטוי (וכן, צורת לבוש זו גם צורה של חופש ביטוי) פועלת בצורה חד צדדית, וחבל.
ישן 27-08-2006, 16:22
צלמית המשתמש של tallula

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "שאלה לבחורות: "חסר לכן בורג?""

לדעתי הדרך שבה נשים רבות מתלבשות היום היא בהחלט חושפנית מדי...
אבל אני רוצה דווקא להגיב לגבי מה שנאמר פה - האשה רוצה שהגברים "יכבדו" אותה למרות הבגדים החושפניים ולא יעירו, יגיבו וכו' על דרך הלבוש שלה.

העניין הוא שהאישה בעצמה לא מכבדת את האחרים...
היום בכל רחוב ציבורי ראשי עוברים אנשים דתיים\חרדים שלא ממש מעוניינים לבחון את מרכולותיה של האישה הלבושה כך. למה במקום ציבורי ששייך לציבור (שחלק ממנו, מה לעשות, הוא גם הציבור הדתי חרדי) האישה לא מכבדת את שאר האנשים שעוברים ברחוב?

אוקיי...לפני שסרטן יקפוץ ויגיד איראן...אז אני אבהיר את עצמי...
אני לא מתכוונת שכל אישה תלך ברחוב עם רעלה....אבל מצד שני ללכת עם מכנס/חצאית כל כך קצרים ונמוכים כך שרואים את תחילתו של הישבן וסופו ובנוסף מחשוף ענק זה גם קיצוני...
אני חושבת שאישה שהולכת ברחוב ציבורי צריכה להתחשב בשאר הציבור וללכת עם בגדים קצת יותר מכובדים.
במקומות שידוע שנשים מתלבשות כך - מועדונים, חוף הים וכו', הציבור שעליו אני מדברת יכול להימנע מללכת לשם...אבל למה שאדם חרדי הולך לבנק או לדואר (ממקומות אלו הוא לא יכול להימנע מללכת בגלל שהם נחוצים לו) הוא צריך לראות למולו את שדיה של הפקידה? זאת התחשבות?

ישן 27-08-2006, 16:39
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

תתפלאי אוליי לשמוע..
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי tallula שמתחילה ב "לדעתי הדרך שבה נשים רבות..."

אבל גם אני ממש לא מתלהב מלבוש חושפני מידי
במיוחד לא אותה גזרה נמוכה שמבליטה יותר מידי(אפילו פתחתי אשכול בעניין)
אך אם זה מה שמתאים להן, שיבושם להן....(אגב, חשבתי שחרדים לא מסתכלים
אז ממה בדיוק הם מוטרדים?)
אבל אין לזה שום קשר לזכות של גבר כלשהו להטריד מינית
מישהי באמתלה של סגנון לבוש. מטרידים חרמנים תמיד יהיו
וכן, טלולה יש גם בעדה החרדית כאלה והדרך להילחם בתופעה
הזו היא בחוקים כאלה שהם חוקים מחנכים ושיש צורך בהם
לגברים מסויימים..

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 27-08-2006 בשעה 16:47.
ישן 27-08-2006, 17:02
צלמית המשתמש של tallula

תגובה לאילן ולסרטן
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי tallula שמתחילה ב "לדעתי הדרך שבה נשים רבות..."

סרטן - נכון...חרדים בדר"כ לא מסתכלים...אבל קורות טעויות וגם הם לפעמים נכשלים בשמירת העיניים (כזכור לנו...גם הם בני אדם)...
חוץ מזה שהיום זו באמת בעיה קשה....בכל פינה ובכל מקום יש עירום מול העיניים - פרסומות, נשים שמתלבשות כך וכו'...אין לאן לברוח...כך שהברירה היחידה שהציבור החילוני השאיר לאדם החרדי הוא פשוט לא לצאת מהבית...או ליצור עולם נטול עירום כדוגמאת מאה שערים...
איפה ראית שאני מצדיקה הטרדה מנית?
אני התכוונתי לכך שנשים רוצות להתלבש איך שבא להן ומצפות שכל גברי הארץ יכבדו אותן ולא יגיבו ולא יתייחסו, ובדיוק אותן הנשים לא מוכנות לכבד את הציבור הדתי\חרדי.

אילן - אני אישית נתקלתי בכל כך הרבה מקרים שפקידות ומזכירות בכל מיני מוסדות היו לבושות מאוד חשוף....ולזה אני התכוונתי...

ישן 27-08-2006, 17:07
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
עברתי על כל התגובות ואני הכי מזדהה עם הדעות של Narxx

זה הולך להשמע כמו משהו מ"נשיונל ג'יאוגרפיק".
הדעה שלי היא שגברים דומים הרבה יותר לזכרים בטבע מאשר שנשים דומות לנקבות. לכל נקבה שמעוניינת למשוך צומת לב של זכר בעולם החיות יש דרך לעשות זאת. בדרך כלל "הדרך" הזו מטריפה את הזכרים ובעצם מידעת אותם שהיא מוכנה ל...
הבעיה עם נשים היא שבניגוד לחיות אתן לוחצות לנו הגברים על הכפתורים מבלי שיש לכן כוונה ביולוגית לעשות עם זה משהו. אין לזה שום דבר דומה בטבע שאני מכיר.

מבחינתי, לראות בחורה ברחוב שהבגדים שלה חושפים או מבליטים את מה שאלוהים (או לא יודע מי) נתן לה - זה וואחד כפתור שהיא לוחצת עליו! זה כמו להראות לבן אדם רעב גלידות ושוקולד. זה מטריף. זה מבלבל את החושים. אם בחורות היו יכולות לשמוע מה עובר לנו בראש אני מאמין שהייתן חושבות פעמיים לפני שהייתן יוצאות לרחוב לבד.

ישן 27-08-2006, 19:05
צלמית המשתמש של tallula

בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב ""את חושבת"?:-)"

תודה על ההקדשה...
ובהרחבה למה שאמרת...מותר האדם מהבהמה...
צ'נדלר...
אם נלך לפי מה שאתה אומר...ויש לבני האדם דחפים שהם לא יכולים לשלוט בהם...
אז מחר אני אלך ברחוב ופתאום יהיה לי דחף בלתי נשלט לירות במישהו...
אני נורא מצטערת שיריתי באדם...אבל מה לעשות...אני בן אדם....או שבעצם חיה....ואני לא יכולה לשלוט ביצרים שלי...
זה נראה לך הגיוני?!?!

מכיר את המשפט "אין דבר כזה לא יכול....יש לא רוצה"...אז אין דבר כזה לא יכול לשלוט ביצרים שלך...יש לא רוצה...זה פשוט מאוד נוח לא לשלוט בהם...
אל תקל ראש ותאמר שאי אפשר לשלוט ביצרים....כי אם בני האדם לא היו שולטים ביצרים שלהם....העולם היה בתוהו ובוהו....
בני האדם הם לא חיות...לבני האדם ניתנה היכולת לדבר והיכולת לבחור בין טוב ורע...וזה מה שמבדיל אותנו מהבהמות!!!!

ישן 27-08-2006, 21:27
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי tallula שמתחילה ב "תודה על ההקדשה... ובהרחבה למה..."

טלולה וסרטן,
מאוד קל לקחת את המשפט שלי, לדחוף אותו לכדי הקצנה ואז ללגלג עליו.
מבחינתי, תעשו מה שאתם רוצים, ותאמינו במה שבא לכם. זו פשוט תהיה עצימת עיניים.

אנחנו שולטים ביצרים שלנו, ולכן אני לא אונס כל כוסית עם מחשוף פתוח שעוברת מולי ברחוב (אולי לפני 5000 שנה, זה היה מקובל יותר). א-ב-ל, זה לא אומר שאני לא חושב על "מה הייתי עושה לה".
אז יש גברים שמעירים, ויש גברים שרק חושבים (כמוני), ואז פושעים שאפילו אונסים.
הכל בסופו של דבר, מגיע מהתת-מודע שמקורו במקום ממנו הגענו (סורי, לא מאמין בסיפור הבריאה, שבעה ימים וגן-עדן... התורה של דארווין נראית לי יותר פרקטית).

אז תמשיכו להעלות תמונות של קופים, או לצעוק אירן... באמת שלא משנה לי כלום.
זאת האמת אותה אני מבין, והיכולת שלכם היא לבחור (במידה ואתם נאורים מספיק) איך להתמודד עם הדחף של לז**ן כל כוסית שעוברת עם מחשוף או מכנס (ספק מכנס, ספק תחבושת אלסטית) קצר.
לחשוב מחשבות זימה, להסיט מבט, לשרוק לה, לספר לחבר שלך "מה היית עושה לה" וכו'.

זה מותר האדם מן הבהמה. היכולת לחשוב.
אינסטינקטים קיימים בנו הרבה לפני שנכתבה התורה (וגם הדתיים יסכימו איתי פה).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:30

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר