לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2006, 12:10
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה עמיר פרץ - מכתב מכל הלב

אתה יודע ואני יודע שאתה יודע בוודאות שנכשלת .
אתה יודע שאתה לא יודע להיות שר בטחון .
אין לך רקע לא השכלה לא ניסיון אתה יודע ואני יודע והחמור מכל גם התושבים בישראל ובעולם יודעים זאת היום בבירור.
אתה יודע עמיר שאתה קיבלת את התפקיד הזה כברירת מחדל בגלל שאולמרט לא רצה לתת לך את האוצר .
אתה יודע ואני יודע .
ואתה יודע שטעית עמיר טעית שלקחת על עצמך תפקיד שלא מתאים לך.

אתה יודע שזאת לא הדרך להגשים את שחלמת עליו שנים רבות ,אתה כמנהיג פועלים שרצית לעשות שינוי הבאת חורבן על ישראל לא חלילה מתוך כוונה רעה אלא מתוך אילוץ ובורות שלך ושל אולמרט.

אני יודע עמיר אני יודע שזה קשה לקום כל בוקר ולגלות שער לבן ,אני יודע שזה קשה לא לישון בלילה כאשר אומרים לך חייל נהרג נפצע נפגע .
אני יודע עמיר שהחיים הם לא בדיוק מה שרצינו מהם ....אני יודע עמיר אני יודע .

אבל עמיר הייה מספיק כנה ישר הגון לא רק עם עצמך ולמען משפחתך - הייה הגון כלפיי עם ישראל - תתפטר מהתפקיד של שר הבטחון עמיר .
זה לא שאתה בחור רע ( ואתה לא אני יודע שלא ) אתה פשוט לא מתאים לתפקיד הזה עמיר לא מתאים .

אז מתיי הוא הזמן הטוב ביותר עמיר ?
עכשיו יותר מתמיד עליך לבוא לראש הממשלה ולומר לו - אהוד תודה אבל אני לא ראוי לא יכול להמשיך בתפקיד הזה שאני לא בנוי אליו.

ההגינות תציל אותך מאובדן פוליטי ומנדודי שינה בגלל מה שאתה לא טוב בו .

אתה אדם הגון אני יודע ואחרים יודעים שההגינות תמיד הייתה נר לרגלייך ,אנחנו גם יודעים שאתה ישר ולא בנוי לכל מיני שטיקים של משחקיי פוליטיקה מלוכלכים .
אנחנונ יודעים שאתה אדם טוב - אבל תהיה יותר מטוב תהיה ישר והגון - תתפטר.

אם נשארה בך ההגינות ( ואני בטוח שכן ) אתה צריך להרים את הכפפה ולומר לעם בשידור ישיר אני עמיר פרץ הבטחתי לכם ואני אעמוד במילה שלי לשפר את התנאים של העובדים כפי שהבטחתי לכם ,אני יודע שקצת הייתי בבטחון לא התאים לי ובטח לא לישראל .
כל עוד שיודעים מה מקוללקל תמיד אפשר לתקן .

תרים את הכפפה עמיר תאמין לי שאת הערכה העצומה אתה תקבל בקלפי - וזה יהיה בקרוב עמיר בקרוב מאוד.

תודה לך

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר