לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2006, 01:39
  nm. nm. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
לא יודעת מה לעשות מכאן.=\\

מראש,זה הולך להיות ארוך אז מי שמעוניין לקרוא ולעזור אני מודה לו D:

אז ככה, אני בת 14 קודם כל, חדשה פה.
פעם ראשונה שאני כותבת פה...
יש לי דילמה, אני אוהבת מישהו שלא איתי במקיף אבל גר בעיר שלי ואני מסתובבת איתו ועם עוד חברים פעם בשבוע בערך.
פעם היינו חברים, לפניי שמונה חודשים..והיה לנו קשר מצויין לחודשיים=\ נשיקה ראשונה וזה. הוא היה מאוהב בי לחלוטין, אבל בסוף הקשר נגמר כי אני נפרדתי ממנו, אולי זה נשמע מטומטם אבל הייתה לי חברה שנורא אהבה אותו והיא טיפטפה לי שאנחנו צריכים להיפרד. והוא ממש לא רצה שניפרד. טוב זה לא מה שחשוב.
כעבור שבוע בערך הוא נהייה חבר שלה. ואני יודעת שהיא יצאה לא משהו בקטע הזה=\ כי אני המשכתי לאהוב אותו והיא ידעה את זה. אני חושבת שהוא לא אהב אותה בהתחלה ואח"כ כן. הוא כנראה היה חבר שלה כי הוא רצה חברה, כי הוא רצה לשכוח ממני, כי היא אהבה אותו וכי הם היו ידידים טובים. אחריי 4 חודשים הם נפרדו, חודש ראשון היה להם מדהים וכל השאר מיום ליום רק סבל,עד שהוא נפרד. כעבור כמה זמן הוא התאהב בחברה הכי טובה שלי ואני עזרתי לו עם כל זה, היינו ידידים דיי טובים באותה התקופה אחריי החברות הקודמת שלו שלא דיברנו בכלל. הם עשו ניסיון אבל לא הלך להם כי היא לא אהבה אותו...וזהו הוא התגבר על זה לא ממזמן, דיברתי איתו על זה. החברה שכנעה אותי להגיד לו שאני אוהבת אותו, העניינים קצת הסתבכו אבל כעבור שבוע הוא ידע, לא ממני אבל מהחברה וזה לא משנה כי כתבתי לו משהו שהוא לא קיבל והיא שלחה לו שוב ואמרה לו=\ הוא היה מבולבל ואחריי כמה ימים של שוק מבחינתו, היא דיברה עם החבר הכי טוב שלו שאמר שהוא[זה שאני אוהבת] אוהב אותי ואחריי כמה שניות אמר שלא בטוח אוהב אבל מחבב מאוד ו-95% אוהב. ואז היא שכנעה אותי שהוא אוהב אותי ושהחבר פשוט אמר שלא בטוח כי בטח אסור לו להגיד.אחריי כמה ימים היא דיברה איתו[עם מי שאני אוהבת].שזה בעצם היה היום, הייתי לידה...היא שאלה אם הוא אוהב אותי וכאלה. בהתחלה הוא אמר שהוא לא יודע אם הוא אוהב אותי אח"כ הוא אמר שהוא מחבב ממש ממש ולא יודע אם הוא אוהב. התאכזבתי קצת בגלל שהייתי דיי בטוחה שהוא אוהב. מצד שני זה דיי קרוב לזה, אני לא יודעת מה הלאה מה להגיד לו אנחנו ממש קצת מדברים מאז שהוא יודע, מה לעשות? לדבר איתו ולאט לאט לחכות שיאהב אותי=\?אני לא בטוחה שאני אצליח. אני ביישנית וקשה לי להיפתח לשיחות נפש והוא אחד כזה שמתאהב בבת כשהיא מדברת איתו פשוט על הכל והרבה. שנפתחת אליו. דרך אגב היא שאלה אם הוא היה חוזר אליי והוא אמר שלא כי הוא לא יודע אם הוא אוהב בנתיים ושאם הוא יאהב, אז שכן הוא הוא יהיה איתי.ברור שכן=\. עזרו לי בבקשה. אני לא יודעת מה הלאה.
ואני באמת באמת אוהב אותו.

תודה למי שקרא ^^ והגיב כמובן :]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2006, 08:30
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nm. שמתחילה ב "לא יודעת מה לעשות מכאן.=\\"

לדעתי תדברי איתו אחד על אחד <לא דרך חברים כי ראית שזה רק מבלבל יותר ולא מדוייק> ותעלי בפניו את הרצון שלך שתצאו שוב, אל תמהרו להיות זוג, פשוט תתחילו לצאת יחד ותראו אם שניכם מעוניינים להמשיך משם לקשר של חברות של ממש, ככה בלי לחץ .. תנסו חבל שתהיה לך תחושה של החמצה איתו.

בקשר לחברה שלך, הייתי שוקלת שוב את הפעולות שלי לגבי מה שהיא מבקשת, יש מצב גדול שהיא פעלה מתוך קנאה <או אולי באמת אהבה אותו> אבל חסר כאן את כל הקטע של הכבוד בין חברות, הוא היה חבר שלך, ושניכם אהבתם אחד את השניה, לא הייתה לה זכות להפריד בניכם ואת גם עשית טעות ופגעת בו, פשוט וותרת עליו בשבילה, תביני אותו, זה פוגע.

בהצלחה!

נ.ב
ברוכה הבאה לפורום מקווה שתהני !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר