לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2006, 21:40
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
הולי את מטעה אנשים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי inbar942 שמתחילה ב "עגיל באוזן למעלה"

אסור להוריד את התכשיט עד להחלמה מוחלטת...

לעגיל קוראים הליקס (גם לי יש אחד והיו לי יותר בעבר)

אני מבין שהיית טיפשה ועשית אותו באקדח ולא בסטודיו מקצועי וסטרילי עם מחט.

ציטוט:
מה הסיכונים בהתחוררות עם אקדח?
1. זה שאקדח העגילים קיים, לא אומר שהוא בהכרח נכון לשימוש.
מי שעושה עגיל עם אקדח עושה לעצמו נזק של ממש.
הנה משהו שקיבצתי, מדוע אסור להתחורר עם אקדח:

לצערי, מה שנהוג לחשוב הוא שבאוזניים (תנוך והליקס) ובאף עושים עם אקדח (ולאחרונה יצא לי לראות גם גבה!)
זה זול (רק 15 ש"ח לכל היותר!) וזה "צ'יק וזהו, לא כואב!"- הממ.. אז ..זהו, שלא!
הנה כמה עובדות חכמות על אקדח:

1. חירור עם אקדח הוא טראומה לגוף: את החור יוצר העגיל עצמו והחוד שבקצהו אינו חד מספיק, מה שיוצר חור גדול ומעוות. זאת לעומת מחט שחותכת סהר בעור ומרחיבה אותו לחור עגול ומדוייק.

2. את העגיל תעשה לכם, קרוב לודאי, נערה בת 16 בלי מושג קלוש בפירסינג, בלי כפפות ובעמידה במרכז החנות. היא תגיד לכם לחטא את העגיל עם אלכוהול- אסור אסור!
לעומת זאת, בסטודיו מקצועי הפירסר ילבש כפפות, ישתמש במחט חדשה ואישית ובעגיל מתאים, ואתם תשבו בחדר מיוחד שהוקצה לפירסינג בלבד. וגם תקבלו הוראות טיפול נכונות!

3. האקדח איננו ניתן לחיטוי, אי אפשר לשים אותו באוטוקלאב- הוא נמס.
אז נכון שהעגיל יוצר את החור אבל כל זה לא החלק היחיד שנוגע באף\אוזן שלכם בעת החירור, ואפשר לחטוף מזה מחלות לא נעימות במיוחד. מאינפקציה (שתתפלאו, אבל היא לא חלק נורמלי מתהליך ההחלמה), ועד צהבת נגיפית ועוד.

4. התכשיט עצמו לא מתאים לחור שמחלים: הסוגר בצורת פרפר ולוכד את ההפרשות הנורמליות של החור הטרי, הוא גם לוחץ על הבשר ומעקב עוד יותר את ההחלמה. המתכת ממנו הוא עשוי מכילה אחוזי ניקל רבים דבר הגורם לרגישות אצל הרבה אנשים, בטיטניום יש בקושי אחוז ניקל אחד.
לרוב אצל אנשים שמתחוררים עם אקדח מופיעה אדמומיות רבה באוזניים ובאף (שמתקלף), והחורים מפרישים מוגלה- כן, במחט זה לא קורה (אלא אם כן יש רגישות למתכת, אבל זה לא משהו שרואים כל יום).

5. חורים שנעשים עקום.
עם אקדח אין אפשרות לשחק יותר מדי עם הזוית, מה שיוצר חורים עקומים במיוחד (שצריך 'לשחק' הרבה זמן עם העגיל עד שהוא עובר מהצד השני).
בעייתי למי שמעוניין בפרוייקטים כלשהם בעתיד (כמו אינדסטריאל, אורביטל וכו'..) ובהרחבות.

6. והכי חשוב- כאב.
כאן אני רוצה לשבור מיתוס קטן: חירור עם אקדח הוא הרבה יותר כואב ממחט!
נכון שמחט נשמע דבר מאוד מאיים לעומת אקדח שנראה כל כך ידידותי לסביבה,
אבל כמו שכבר הסברתי- החוד של העגיל אינו חד, מה שגורם ל'דפיקה' מהירה של העגיל אל תוך הגוף (האקדח פועל ע"י קפיץ). המחט לעומת זאת חדה מאוד וההחדרה שלה לגוף פחות מורגשת.

7. זמן. גם כאן מעונינת לנפץ מיתוס- כולם בטוחים שאקדח זה 'זבנג וגמרנו' ושחירור עם מחט לוקח ה-מ-ו-ן זמן מה שאומר- יותר כאב.
זה לא נכון כלל. מעבר של מחט בבשר לוקח שנייה או שתיים.

כל הסיבות למעלה שוות הוצאה של קצת יותר מ15 ש"ח , נכון או לא?
נכתב על ידי ‡NoK | להודעה המקורית

אחרי שהבנת למה אקדח זה רע ושעשית טעות חמורה (אני מדגיש, חמורה)
תלכי לפירסריה מקצועית (מקצועית ולא חנות תכשיטים) ותקני תכשיט שעשוי מחומר ידידותי לגוף (אני מדבר על טיטניום או פלדה כירורגית)

בטח גם החור שעשו לך הוא 0.8 מ"מ... איף =\

נ.ב.
אל תטפלי באלכוהול! (אלכוהול מייבש את העור) תקני את המשחה "בפנטן פלוס" ותמרחי אותה פעמיים ביום על התכשיט, תשחקי איתו בעדינות כדי שהמשחה תספג בחור ואחרי 10 דקות תנגבי את המשחה (תמרחי אותה בעזרת מקלון אוזניים)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר