לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2006, 16:42
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
עברתי להוט :-\

היי :-\
היינו ביס 4 שנים ועכשיו עברנו להוט כי הם הביאו לנו ת'מבצע הזול הזה של 207 ש"ח בחודש לשלישיית שירותים. טלפון+אינטרנט+TV...
עכשיו מהטלפון ומהאינטרנט לא אפכת לי.. אין הרבה שינויים..

אבל הממירים שלהם איטיים בטירוף!!!!!! לוקח איזה 2 שניות עד שזה מחליף את הערוץ! ויש להם חרטא של ערוצים!!
חרא של תוכניות ס'עמק! אקסטרא הוט סאקס, ביפ סאקס, AXN סאקס דיק! אין דיסקאברי(+סיינס), אגו ואפילו נראה לי ש'סטאר וורלד' אצלהם שונה במקצת...!!!

לעזאזל! השלט שלהם, ממבט ראשון, דומה לשל יס אבל חצי מהכפתורים שם שונים! אי אפשר לראות תוכניות של ערוץ אחד ב24 שעות הבאות אלא רק באיזה 4 שעות הבאות (כלומר שאתה לוחץ i ואז לוחץ על החצים כדי לראות מה התוכנית הבאה..)

אוףףףףףף מישהו פה גם עבר מיס להוט והצליח להתרגל לאיטיות ולשלט ולסדר המעפןן של הערוצים??
אה ואם יש למישהו חוויות ממעבר מהוט ליס שבוצע לאחרונה שיכתוב בבקשה גם! אולי אני פשוט בא מנק' מבט אחרת וגם ביס יש ליקויים... :-\

אה ומה שכן, נפתח עכשיו ערוץ של בית"ר ירושלים :O ביס אין אותו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2006, 16:43
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי Rs3k שמתחילה ב "כמו שצריך!"

אתמול התנתקו לנו שלושת השירותים שלהם לשעתיים. אבא שלי ניסה להתקשר אליהם, חיכה 12 דק' והתייאש. אחרי 10 דק' שוב התקשר, חיכה 10 דק' וענו לו. הוא צעק קצת ואמר שלא מתאים לו שכבר יש התנתקויות. החליט לחזור ליס :O יחייבו אותנו על 10 ימי שימוש.(למרות שבפועל, עוד לא עבר שבוע...)

לחתולים,

חוץ זה שברירת המחדל של הוט באינטרנט היא קצב העלאה של 16KBPS(לעומת 12KBPS) בYES WOW, וגם שאת הוט אפשר לחבר לכרטיס הTV שבמחשב של אבא שלי0 ואת יס לא, הוט לא עולה על יס בכלום!
העברת הערוצים איטית בטירוף(למרות שחברים שלי שבאו אליי אמרו שאצלהם זה איזה שניה ורבע ולא שתי שניות וחצי לעד להופעת כל ערוץ שמעבירים!! ישלהם גם ממיר אחר..), ביס סטארס וביס פלוס ובדיסקברי\סיאנס יש המווווון תוכן שאין בהוט כלל וכלל! מבחינת סרטים, נראה לי שגם בזה יותר טוב אצל יס...
אפילו בערוץ 3 של יס יש ברני מק וyes dear!
שירות? כבר סיפרתי את אחת הסיבות להתנתקות למעלה...

נראה לי שאני אבקש קודם לדבר עם מחלקת שימור לקוחות לפני ניסיון התחברות כלקוח חדש ביס. ננסה להוציא מחירים נוחים יותר... אני אגיד להם משהו כמו "או 250 ש"ח(שהם ב43 ש"ח יותר מהוט) או שאנחנו לא מתנתקים מהוט...(אבל בטח שנתנתק מהוט )
קוםד היינו משלמים 350 ש"ח.

נערך לאחרונה ע"י DimaX בתאריך 03-09-2006 בשעה 16:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:07

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר