לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2006, 21:04
  X-Tnt X-Tnt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
חייל הים עושה פעילות רבה ?

תמיד אומרים על חיל הים כי הם עושים הרבה פעילות ש"עדיף לא להרחיב עליה" בתקשורת
ופתאום שמגלים איזה הברחה של 100 קילו חומר נפץ בעזה אז ממהרים להביא כמה שיותר תקשורת
לאיזור ולהביא את הצוות של הספינה וכל זה

מה שמעניין אותי,האם זה יכול להיות שבעצם לא עושים בחיל הים(ברובו) בכלל פעילות וסתם אומרים "שיש הרבה פעילות שאי אפשר לפרסם" כדאי שלא תיווצר תדמית של חיל לא נחוץ או שבקושי עושה פעילויות,הרי שאם יש איזה פעולה מוצלחת של חיסול בכיר או משהו כזה מפרסמים שחיל האוויר \ סיירת מטכל או אחרים עשו ורק פעילות של חיל הים לא מפרסמים זה כזה מעלה את המחשבה שבעצם לא עושים כלום אבל שיש לאיזה קצין מחיל הים הזדמנות להתראיין בתקשורת הוא מספר שהם עושים "הרבה פעילות מוצלחת שאי אפשר לספר" זה קצת מזכיר לי את הילדים הקטנים ששואלים אותם משהו והם לא יודעים הם עונים "אני יודע אבל לא רוצה לגלות"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2006, 22:19
  משתמש זכר kufxh kufxh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.05
צינעה או "לא הכל מקומבן בחיים"
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי GIL2006 שמתחילה ב "מנסיון - עושים והרבה. וכן,..."

X-Tnt אתה כותב: "תמיד אומרים על...." . הזהר מהכללות כגון "רופאים אומרים ש..". "מחקרים מצאו ש..". זה טוב לעיתון צהריים במקום נידח.
לא הכל מקומבן ומסובך בחיים, למה אתה חושד? זכור את הפתגם: "הפוסל, במומו פוסל".

אני מצטרף לקודמי: "מנסיון, עושים והרבה וכן, אסור לדבר על זה"
לא צריך לרוץ ולספר לחברה וכן, ערך הצינעה עדיין חשוב.

וקצת על ערך הצינעה. בחיל הים לימדונו שברז כיבוי אש (הידרנט?) יש לפתוח עד הסוף (כדי שתהיה ספיקה גבוהה) ולסגור מיד חצי סיבוב חזרה (כדי שבמקרה תקלה המכלול לא יתפס). ואנחנו החיילים אמרנו בפארפרזה על פתיחה הברז: שבמקצוע הצבאי, ובכלל בחיים, יש להיות הכי טוב שאפשר אבל ללכת חצי צעד לאחור כדי לא להראות (ע"ע צינעה)
ועוד פארפרזה: הצוללת, היא כלי גדול ורב עוצמה ואם רואים משהו ממנו בכלל, זה איזה צינור קטן שבולט מפני המים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר