לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2006, 22:48
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
חסימה חסרת הגיון מפורם מה שבראש

בפורום מה שבראש יש בעיה כבר הרבה זמן,המנהלים הכניסו בחוקי הפורום שאסור לכתוב הודעות ספאם ולאף אחד מהם באמת אין מושג מהי הודעת ספאם ובעצם הודעות ננעלות ונמחקות ע"פ מצב הרוח שלהם וע"פ מידת ההתעניינות שלהם באשכול ספציפי שיכול להיות טיפשי וגם לא..

לפני חצי שעה ננעל אשכול שכתבתי ועכשיו נמחק אשכול נוסף שבכוח נסחף ע"י רוב הגולשים לכוון של אשכול מחאה ואני נחסמתי מהפורום בגלל זה.

אני לא יבקש כרגע שיסירו את החסימה שלי כי פשוט אין לי כוח לזה, אני רק מבקש שסוף סוף מישהו קצת יכניס את המנהלים למציאות ויסביר להם איך לכתוב חוקים נורמאליים..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2006, 23:05
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "אני רוצה לקבל תשובה..לא מלמולים.."

האשכול הוא ספאם, המשפט מתאים לחתימה נטו והאשכול עליו פשוט הספמה.

כבד את החלטת המנהלים, נחסמת על כך שאתה בעצם מזלזל בהחלטה, יש חוקים, האשכול נמחק/ ננעל, זאת החלטת ההנהלה, הם המנהלים..

מה אתה מנסה להשיג באשכול במשוב? לא מתאים לך עם ההחלטה? פנה לאדמינים לבירור, הם שם והמנהלים יתנו לך תשובות כפי שניסו ואתה מנסה לשלול כל דבר אפשרי שאומרים לך ע"י שימוש בשטויות לא נכונות כגון "אין חוקים וכל המנהלים עושים את מה שבא להם לפי מצבי רוח" זה שטויות, אין לאיש רצון <ובטח שלא למנהל הפורום שרוצה שהפורום יהיה פעיל והפורום חשוב לו> , לחסום , למנעול ולמחוק סתם בלי סיבה, יש סיבה, הסיבה ניתנה לך, אתה בוחר לצאת במרד, עשית טעות עם האשכול במשוב, עשית טעות עם האשכול הראשון במה שבראש וגם עם האשכולות האחרים שהביאו בעצם לחסימה שלך מהפורום הספציפי.

וזהו אני סיימתי עם הוויכוח הזה, לדעתי גם אשכול זה אמור להנעל או להמחק, להחלטת האדמינים, הוא לא צודק ולא כך מתלוננים.

ישן 01-09-2006, 12:25
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
תתפלא...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Bstar שמתחילה ב "לדעתי זה לא היה דווקא ....שיפ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bstar
אני בטוח שאף אחד לא מגיע לפורומים כדי לצפצף על המנהלים.... זו הערה בדיוק כמו של תלמיד (נאחס) בכיתה כשמורה מעניש ילד אחר ...

אם היית רואה את כמות האשכולות שאנחנו מוחקים עקב עבירות על חוקי הפורום (לא כתבתי מנהלים כתבתי חוקים, יש הבדל) אני בטוח שלא היית כותב את זה. אני לא בא אלייך בטענות על המשפט הזה משום שאתה לא רואה את האשכולות המחוקים וטוב שכך (זה סתם מכער את הפורום).
הנה דוגמה מהבוקר:
למישהו היה משעמם אז הוא החליט לפתוח אשכול ספאם במו"ס

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

והחוק הרלוונטי מתוך דבר מנהלי הפורום:
ח. נושא האשכול צריך להיות ענייני, רלונטי וקשור לתוכן. אין להפריז בסימני קריאה (!) שאלה (?) והסימנים +,-,* לצורך גרירת תשומת לב. (לדוגמא = דחוף!$@!@%&)

לגבי ספאם באופן כללי, אני לא חושב שיש צורך להכביר במילים.

ישן 01-09-2006, 13:01
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

נכון..מצב הרוח שלו ברגע מסויים...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "אין כזה דבר "נוקשה" מדי - חוקים נועדו כדי שיאכפו אותם.."

במשך שנתיים שאני בפורום מה שבראש שבהן אני נחסם לסירוגין ואחרי וויכוחים משחררים אותי (חוץ משיפ כי הוא כתב שהוא לא הולך להביא מילון בשביל להבין את מה שאני כותב אז יש לו בעיה להגיב לי) שמתי לב שנעילת האשכולות מתבססת הרבה מאוד על השעה שבהן זה נעשה ושאר האשכולות שמסביב.. אם הפורום נוטה ברגע מסויים להודעות טיפשיות וחסרות משמעות אז ההנהלה זורמת עם זה ומעודדת ולפעמים היא מנסה להיות קשוחה ונועלת דברים על ימין ועל שמאל...למה? "כי בא להם".

*והנה עוד משהו מעניין שראיתי מקודם http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=222990
הגולש רצה לדעת איזה פלאפונים יש לגולשי מה שבראש..לא איזה יש לגולשי פורום גאדג'ט וסללורי...

ישן 02-09-2006, 17:52
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "בוא תגיד מה רע בשורה הנעה?"

אין יותר אשכולות ספאם והנה בעמוד הראשון יש אשכול שמוקדש לספאם...

וקושיה נוספת..

ע"פ מה שאמרת כל אשכול צריך להכתב בפורום המתאים לו ולגולשים אסור ליידע בפורום מה שבראש משהו שקשור לפורום אחר ישירות.
אז.. 1)למה אם יש פורום ספורט אז יש הודעה לגבי ההצלחה של פאר בUS OPEN?
2) למה יש אשכול לגבי ממרח חומוס כשיש פורום גורמה? (עד כמה שזה נחשב גורמה חומוס :\)
3)למה יש אשכול לגבי ציור בחדר כשיש פורום איור?
4)למה יש אשכול לגבי הקרבה של מאדים(למרות שזה היה מתיחה) כשיש פורום מדע?
5)למה יש אשכול לגבי הדפס על חולצות כשיש פורום אופנה?
6)למה יש אשכול על המעבר להוט ועל התוכניות שם כשיש פורום קו"ט?
7)למה יש סקר פלאפל או שווארמה כששוב, יש את פורום גורמה..?
8)למה יש אשכול לגבי המשחק האטריק כשיש פורום למשחקי מחשב?
9)למה יש אשכול לגבי קנייה בEBAY כשיש פורום לצרכנות?

ואני יכול להמשיך....(יש פרק טיפשי בסיינפלד)

ישן 01-09-2006, 12:52
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "יכול להיות שאפשר היה לנסח את התגובה שלה אחרת (אני הייתי מוותר על המילה "קרציות")"

אני מכיר את החוקים..ולא עברתי עליהם בשום דרך..
העניין הוא שחלק מהחוקים טיפשיים לחלוטין ולא מובנים:

ציטוט:
אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך!
אין לעבור על חוקי מדינת ישראל.
אין לחשוף פרטים אישיים על גולשים.
אין לכתוב הודעות ניסיון.
אין לפרסם תכנים שעלולים לפגוע בחלק גדול מקהל הגולשים של הפורום.
אין לפרסם חומר פורנוגראפי.
אין להציף.
אין לכתוב הודעות ספאם.
אין להפריז בתווים מיוחדים בנושא האשכול.
אין לפרסם אתרים פרטים לצורך פירסומם בלבד ואין לפרסם OutWar.
אין להשתמש בחתימות גדולות מדי.
אין לכתוב הודעות פרטיות. לשם כך ישנו הת.ד הפרטי.
אין 'להקפיץ' אשכולות ישנים.
אין לפרסם הודעות לגבי מונה ההודעות.
אין לכתוב הודעות בנוסח "מי פה עכשיו?"
אין לכתוב על גבי הפורום ביטויים נאצים כלשהם.
אין לכתוב בדיחות שחורות על השואה.
אין להשתמש בכותרות סתמיות- כגון "עזרה דחוף","כנסו בבקשה!" וכו'.
אין לנהל מריבות על גבי הפורום.
אין להסית גולשים אחרים נגד גולש מסוים או פורום מסוים במערכת.
נא להקפיד לכתוב הודעות בפורום המתאים.
נא לשמור על שפה נאותה ומכובדת, בלי קללות ואיומים כלפי גולשים
אחרים.
הפורום אינו אולפן לעברית, אל תתקנו שגיאות כתיב של אנשים, בשביל זה יש בית ספר.

-אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך! : חוק שלא אומר הרבה....אין לו שום משמעות מעבר לזה שהמנהל יכול לנעול אשכולות לפי רצונו האישי.

-
אין לכתוב הודעות ספאם: שאלה לי למי שכתב את החוק הזה..אתה יודע מה זה ספאם? מה הגבול שלו בפורום מה שבראש? למה רק המנהל קובע מה זה ספאם? (היה לי פעם וויכוח עם הולי נדמה לי על אשכול מסויים שננעל שבסופו של דבר די הצליח)

אין להשתמש בכותרות סתמיות- כגון "עזרה דחוף","כנסו בבקשה!" וכו'- מסתבר שלפי המנהל שיפ עברתי על החוק הזה...אבל עדיין לא מובן לי איך,הכותרת לא היתה סתמית, היתה לה משמעות ורציתי לראות את התגובות לזה...באופן נחמד חלק גדול מהאשכול התפתח למשפטים מוכרים מסרטים ובכלל בתרבות, המנהל המשכיל שלנו השתתף בדיון והקצה דקה לשעשע אותו..מכשלא שיעשענו אותו הוא נעל את האשכול ואז נעל אשכול אחר שהתייחס לסוגייה של מה זה ספאם וחסם אותי מהפורום על חוק שלא קיים בכלל :\ - ביזיון

החוקים האלו הביאו את הפורום למצב שבו מה שלא מעניין את המנהלים פשוט ננעל.

ישן 01-09-2006, 13:54
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
הייתי פעם חסומה מאיזשהו פורום, וסידרתי את זה לפי החוקים.
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי roy358 שמתחילה ב "נראה אותך אומרת אותו דבר אם את היית חסומה."

ולא פתחתי אשכולות חסרי עניין בפורום משוב

מצטערת אם פגעתי במישהו, אבל לרגע זה ,פתוחים פה 2 אשכולות חסרי עניין בפורום הזה, בנוגע לחסימות.
ולפי מה שקראתי.. היה אפשר לוותר על שניהם, עם קצת הבנה משני הצדדים, ועדיין בחרו לפחות את האשכולות האלו.
אנשים מצפים שהאדימינים ירחמו עליהם, והולכים ישר אליהם ,כי הם מרגישים שהמנהלים פה חסרי כל דרגה בכלל.
אז יש לי הודעה בשביליהם, האדימינים לא מתחייסים לאשכולות של חסימה, אלא אם כן זו בעיה ממש חמורה של אי הבנה..
ועוד משהו: האדימינים דווקא חסים פחות על משתמשים (:
מצטערת..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-09-2006, 15:32
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

שום דבר שכתוב שם לא קשור למה שכתבתי אבל...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "feeding the troll:)"

עשיתי את זה בשביל תשומת לב? כמו שאתה רואה כבר כתבו כאן שאני גולש וותיק ומוכר...בשביל מה אני צריך תשומת לב?

קראתי לך בשמות? תיארתי בדיוק את מה שעשית...עשית פעולה..לא נתת תגובה..אחרי שביקשתי ממך הסבר הסברת שלפי ראות עינך זה ככה ותירצת את זה ע"פ חוק שלא קשור בכלל ל"עברה" שאתה טוען שביצעתי...

הרמה שלי? איך אתה מדרג את הרמות של אנשים קב"א? IQ? פרופיל?... בכל אחד מהם יש לי יותר ממך...במקרה הרע שווה..
באיזה שמות גנאי נוראיים השתמשתי? עשית פעולה..תגבה אותה בצורה הגיונית..האשמת אותי בכמה חוקים מגוכחים שעדיין לא מוכיחים שהיית צריך למחוק את האשכול הזה..

ד"א..שים לב ליופי בהגדרה שלך 'I would tell you to go to hell,but i work there and i don't want to see you every day (ל"ת)

זה לא ספאם

נערך לאחרונה ע"י מוקד בתאריך 01-09-2006 בשעה 15:38.
ישן 01-09-2006, 16:09
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
לא צריך ללכת רחוק
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "שום דבר שכתוב שם לא קשור למה שכתבתי אבל..."

שורה ראשונה. לא קשה לא מסובך. אפילו בשביל הרמה שלך.
Forum spam is the posting of unneeded and abusive messages on a forum.
צריך תרגום? אולי גם באנגלית אתה ברמה נחותה?
מקווה שלא. אם כן תפנה למילון - אויבך המושבע.

ההודעה שלך בפורום נראתה כאילו אתה מדבר בצ'אט. שולח הודעה לאוויר העולם בלי הסבר בלי תוכן. בלי סיבה. מה לא ברור? אני באמת מנסה לפשט את זה כמה שניתן כדי שתוכל לקלוט את זה.
אם כמו שאתה טוען עכשיו - עשית זאת כדי לקבל תגובות לשורה-
היית פותח אשכול בצורה מסודרת, עם כותרת נורמאלית.

שורה מעפנה שאני רוצה לקבל עליה תגובות <- כותרת

תוכן: *השורה*
פירוט: השורה הזאת מקורה ב.. ולדעתי... מה אתם חושבים.. כל פירוט.

זה לא מה שעשית.

ההודעה שלך לא תרמה לפורום כלום. שים אותה בחתימה שלך וסגור עניין - היא לא מתאימה למה שבראש.

ישן 01-09-2006, 16:44
  משתמש זכר ZiZi ZiZi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.01
מהדיון עולה מסקנה אחת:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "חסימה חסרת הגיון מפורם מה שבראש"

אתה טרול.
מחפש לעשות בלאגן, מהומות, להתנגד לחוקים שאף אחד לא שאל אותך עליהם.
החוקים הם חוקים, לא טוב לך איתם? אתה מוזמן או להיות כפוף אליהם בשקט או לקום וללכת.
מהו ספאם? זבל. הודעות בלי תכלית, בלי משמעות רצינית לכותב ולמגיבים. בא לך לזיין ת'שכל? שב עם חברים שלך על וודקה ותדבר על מה שבא לך וכמה שבא לך.
בנוגע לאשכול הדבילי שלך- פתחת אשכול עם משפט בכותרת. זהו! משפט! איך מגיבים על משפט כזה? מה המטרה של האשכול? אז ארז מחק את האשכול. אתה ידעת שהוא מחק! אז לא הלכת איתו ישר לת.ד, אלא פתחת שוב אשכול, אולי האשכול החדש יזכה לדין אחר. מה ציפית? שהאשכול השני יקבל עוגן לחצי שנה? אולי הכרזה? עשית משהו בלי היגיון ובלי לחשוב.
ובקשר לחוק "אל תעשה לחבריך מה ששנוא עליך"- חוק יפה, לא רק לפורום, תהפוך אותו למוטו שלך ותצליח בחיים.

ישן 02-09-2006, 21:53
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

קצת ספאם (אם נוכל להגדיר את זה בכלל)
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "אתה כל כך רוצה ספאם בפורום?"

זאת המטרה של הפורום הזה בגדול..לנקז הודעות פחות רציניות מפורומים אחרים...
בגלל זה בחרו לקרוא לו "מה שבראש" ורשמו "פורום ללא גבולות ומעצורים" בתקציר..

הודעה שהצחיקה אותי בפורום אחר שאני חבר בו(וגם מנהל) שהביאה לתגובות נחמדות..וגם באשכול שאני פתחתי היו תגובות נחמדות..

אחרי שהוא ננעל שוב(למרות שציינתי בתוך האשכול הזה(הפעם היה תוכן לבקשת המנהל) שהאשכול הקודם שלי ננעל כנראה בתום לב ע"י המנהל שכנראה חשב שההודעה עברה על אחד החוקים..למרות שלא...ואפילו המנהל שמחק את ההודעה הקודמת השתתף באשכול הזה!!!!!!!!) פתחתי אשכול שעוסק במה זה בעצם ספאם וציינתי שם בפירוש שאין קשר לשתי ההודעות שלי שנמחקו(ואני צריך להזכיר כאן בהערת סוגריים שכבר היו אשכולות שעסקו פעם בספאם...ורציתי לא לעבור על החוק שאוסר על הקפצת אשכולות ישנים..) ושוב האשכול הזה נמחק ואני נחסמתי מהפורום..

ישן 03-09-2006, 06:15
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
תגובת המנהל
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "קצת ספאם (אם נוכל להגדיר את זה בכלל)"

א. השתתפתי באשכול ההוא בהודעה שמבקשת ממך להסביר לי למה לטענתך לא עברת על החוקים.
לא השתתפתי בו כדי להגיב על השורה.
במקביל נשלחה אליך הודעה פרטית המבקשת שלא תפתח אשכולות נוספים בהמשך.

אתה מצדך לא הסברת לי למה מה שעשית זו לא עבירה על החוקים אלא היית בן אדם מציק במיוחד בנושא, כשלא ענית לי מחקתי את האשכול כי אין לו מטרה בלי שתסביר לי בו למה פתחת אשכול חדש זהה.

ב. זה שאתה פותח אשכול שהוא בבירור המשך של האשכולות המחוקים + המשך ברור של הטרולינג שלך ואתה מציין בו שהוא לא קשור - לא עושה אותו לא קשור. זה רק עושה אותו עוד יותר קשור.
אם הוא לא היה קשור לא היית מציין שאינו קשור - על ראש הגנב..

ישן 03-09-2006, 13:53
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

עלה בדעתך שאני אוהב להתהלך בכובעים בוערים?
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "תגובת המנהל"

טוב..אז אני לא אוהב ללבוש כובעים בוערים...אבל ידוע מאוד שאנשים בעלי לקויות מסויימות יכולים להגיע ליציריות רבה ע"י יצירת קשרים קלושים בין כמה נושאים...(זה טוב לגאומטריה...) אני כיסיתי את האפשרות שאתה בעל לקות מסויימת (ואין עם זה שום דבר רע....תקרא מאמר בשם טורף בעולם של חקלאים..מעניין מאוד) והסברתי לך באותו האשכול באופן מאוד ברור שאין שום קשר ממשי בין שלושת ההודעות,ובמיוחד שזהו נושא שכבר עלה מספר פעמים בפורום....
ציטוט:
אתה מצדך לא הסברת לי למה מה שעשית זו לא עבירה על החוקים אלא היית בן אדם מציק במיוחד בנושא, כשלא ענית לי מחקתי את האשכול כי אין לו מטרה בלי שתסביר לי בו למה פתחת אשכול חדש זהה.

החזרתי לך תשובה בתוך 7 דקות (אז אל תכתוב שלא עניתי לך) והנה מה שכתבתי לך:
ציטוט:
שאלה לי אליך...
טרחת לקרוא את חוקי הפורום שאתה חתום עליהם?

אתה מכיר את המילה "דמגוג"? "אינפנטיל"? (לא עלבון ולא קללה...)
אני טוען שהאשכול שלי לא עבר על חוקי הפורום ואתה טוען שכן ולא מתבסס על כלום!
וואלה..אין לי מושג אם עשית בגרות,פסיכו' תואר או לא יודע מה אבל לא נראה לי שלימדו אותך מה הסיבה שקיימים חוקים ולמה צריך שהם יהיו מובנים.
אני העלתי אשכול עם כותרת שאותי הצחיקה..שגרר תגובות נחמדות ואתה בגלל שנפגעת כי אני גולש מן השורה שטרח לקרוא את החוקים פגע ביוקרתך בתור מנהל מחקת אותו.

אני דורש כמה דברים:
1) לקבל סיבה למחיקה בהתבסס על חוקי הפורום! (שלזה אני זכאי)
2) במידה ולא תוכל להצדיק את המחיקה ע"פ חוקי הפורום - להחזיר את האשכול עם התנצלות.

השתתפת באשכול ונתת לי לנסות להסביר... אתה מצידך לא התייחסת בכלל להסבר ונעלת אותו בגלל הפרת החלטת מנהל :\ ...הייתי מנצל את השימוש ההזוי הזה בחוקים טיפשיים בשביל לדמות את זה לחלק מפעולותיו של היטלר...אבל אני לא ירד עד לרמה הזאת...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:46

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר