לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2006, 06:42
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
גרפיקה המסדרון שלי

טוב, אז הבטחתי למנהל שאני אנסה את כוחי שוב מול נייר שורות ועט פיילוט, ממש כמו בביצפר.
הוצאתי החוצה למרפסת את אחד השולחנות העמוסים לעייפה, כסא מתפרק והתיישבתי מול דף ריק כשבידי פיילוט שחורה v5 רגילה.

האוויר של 5 בבוקר זה אחד הדברים הכי כיפיים בקיץ של ישראל (הלחות עדיין 80% כייאה לאיזור השפלה, אבל הטמפ' פשוט מושלמת).

המסדרון שמוביל לדירה שלי היה מה שראיתי מולי וניסיתי להשתמש בו כרפרנס.
אני חייב להודות שזה היה כיף לצייר קצת שוב, אבל לצערי זה תחביב שאין בו אפס. או שמשקיעים הרבה זמן, או שלא, וזמן חסר לי כמו אוויר לנשימה.
אחרי שימאס לי לצלם, או לנגן, אחשוב בכיף לחזור לצייר ולהתרשם קצת מהטכניקות השונות בהם אתם משתמשים פה בפורום.

אהה, כן, אל תתייחסו לבלאגן בחוץ - זה של השכנים שלי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2006, 10:55
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
LOL, מצחיקה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Y not? שמתחילה ב "אפשר EXIF?"

אל תבקשי בקשות מוזרות, הוא עוד ימציא לך EXIF גם לזה. (ולפי כל הלבן בציור יש לו חשיפת יתר )

מתן, יעל צודקת... זה אחלה בשביל רישומון, כל הכבוד לי שהצלחתי לגרום לך לשבת לצייר קצת.
מה שחסר לי שם הם עוד קצת פרטים, זה סכמטי לחלוטין. אולי איזו נגיעה של טקסטורות, או הצללות יותר עדינות ואחידות (תנסה לראות את כל הבלאגן שאני עשיתי עם פיילוטים).
זה לא דורש הרבה זמן, אני חולק עליך, זה דורש סבלנות ומשמעת. (כמובן שנדרשץ מיומנות טכנית כלשהי, אבל לא באופן מיוחד).
את ההצללות היית יכול לעשות בקווים נפרדים ולא כקו אחד מקושקש. יש הרבה טכניקות לציור בדיו.
אגב, השטיחון שם בפרספקטיבה נוראית, זה נראה כאילו הוא נוטה מטה על אף שהוא מונח על משטח ישר (בהנחה שמסדרון הכניסה שלכם ישר )
בכל אופן,
באמת כל הכבוד שישבת לצייר, זה בכלל לא רע, ואני מוכרח לצין שלא להרבה אנשים יש אומץ לצייר בדיו (פיילוט, לצורך העניין), זה מדיום מרתיע ולא סלחן (כך נהוג לחשוב) שמדרבן למחשבה תחילה או הרבה אלתור, ונותן תוצאות מרשימות.
נשמח לראות אותך פה לעיתים יותר קרובות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר