לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2006, 12:35
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
הממ טוב נשתף פעולה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "משחק |משהו שלא יודעים עליכם ?"

לא יודעים עליי - נפל לי כדור ברזל על האצבע האמצעית ביד ימין בכיתה ג' היו לי 2 שברים ו13 תפרים ולמדתי לכתוב ביד שמאל במשך שנה. לאחר מכן לימדתי את עצמי לכתוב לבד ביד ימין במשך השנים ולקח זמן עד שהכתב שלי חזר להיות יפה.

משהו מצחיק - אני אחד האנשים הקרועים, תמיד עושה שטויות, לפני כמה זמן הייתי במסיבה והייתה שם מכונת M&M (סוכריות שוקולד) והוצאתי באיזה 15 שקל סוכריות ועברתי בין הנשים ולכל אחת חילקתי 1, במשך 5 מסיבות אחר כך קראו לי אשת השוקולד והרקדנית המתוקה וכ'ו. רק בסוף הערב גיליתי שאין לי מספיק כסף לאוטבוס הבייתה כי בזבזתי הכל על שתייה והסוכריות חחחחח אבל בסוף ישנתי אצל אחותי ואבא בצהריים אסף אותי הבייתה כי הוא עובד בת"א -מזל!-

משהו שמרגש אותי? יש משהו שלא מרגש אותי@?!? תנו לי לראו תסרט דרמה ותמצאו אותי בסוף בוכה, בכיתי כשביל מת באלי מקביל, בכיתי כשפרו מתה במכושפות, בכיתי בכל כך הרבה דברים מטומטמים שאין סיבה לבכות בהם, אני מזל סרטן, אני רגישה ! כולם צוחקים עליי שאני כל הזמן בוכה:\ אבל מה? תנו לי לריב עם האקסית ואני לא אבכה, דברים שקשורים אליי לא מזיזים לי, מוזרה אני הא?

זהו מספיק להיום

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2006, 18:24
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
עלי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "משחק |משהו שלא יודעים עליכם ?"

1)משהו שלא יודעים עלי- כשאיכפת לי מאנשים אני אעשה בשבילם ולא בצורה רגילה אלא אני ממש אשקיע בהם את כל הנשמה שלי ומעבר וכשאני לא אז אני להפך..אני חושבת שעכשיו יבואו ויגידו לי שכולם ככה אבל לא יודעת כשאיכפת לי באמת אני משקיעה גם בכל הפרטים הכי קטנים גם אם יש הרבה וגם אם זה נראה בלתי אפשרי..
2)דבר מטומטם- התעצבנתי על מפקדים בצבא כאילו באתי בטעות לשולחן שלהם והתחלתי לבוא עליהם בעצבים "מי לקח לי את הכסאאא?!?!?" וחזרתי על זה כמה פעמים בכל פעם ביותר עצבים ואני לא מבינה למה לא עונים לי אני מסתכלת על השולחן ואני קולטת כמה מפקדים.. ואני כזה הוי סליחה... והם היו בהלםם חח ומדסניקית חמודה אחת שאלה אותי אם אני רוצה להצטרף אליהם.. מן הסתם שסירבתי...
3)משהו שמרגש אותי-כל דבר שקשור באהבה אמיתית או במוות ואם בשניהם אז בכלל..

ישן 03-09-2006, 17:08
  unqiue unqiue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05

1. אני מכור למכון כושר וכל המשתמע מזה (אבקות חלבון, אובססיות אוכל למינהם , לוח זמני ארוחות וכו'...)
2. זה היה בתחילת השנה הזאת בערך... התעוררתי בוקר אחד כולי הפוך תרתי משמע! אז זה התחיל ככה: קמתי בבוקר ירדתי לאופנוע כדי לנסוע לבצפר ולתדהמתי גיליתי שלקחתי את המפתחות של הבית ולא של האופנוע. אז עליתי הביתה ולקחתי את המפתחות... ירדתי התחלתי לנסוע ובערך 200 מטר מהבית קלטתי ששכחתי את התיק בבית אז כמובן חזרתי הביתה, עליתי לקחתי את התיק ויצאתי לדרכי שוב. הפעם בערך 100 מטר מהבית נזכרתי ששכחתי לצחצח שיניים... מה אני אסע לבצפר עם פה מסריח? אני לא חושב... אז עשיתי את דרכי שוב הביתה, צחצחתי שיניים ונסעתי לבצפר והפעם הגעתי אליו בלי לעשות אחורה פנה!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר