לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2005, 01:49
  fishbad fishbad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.04
הודעה לציבור גולשי הפורום.

מנהל הפורום הזה נוטה הוא חריין עלוב.
קודם כל הוא מנסה להדביק לי איזה ניק של גולש אחר בשם חוח אחר כך הוא מייעץ לי מה לכתוב ומה לא לכתוב.
זה פשוט מדהים איך אפס כזה הגיע לעמדת ניהול.
אבל בעצם לאחר שקיבלתי מיילים משני גולשים כאן התמונה התבהרה ותודתי לאותם גולשים.
אז ככה אני לא גר במיאמי ואין לי וילה אלא דירת לחץ של שלושה חדרים במרכז הארץ .
ושיהייה ברור לכולם מנהל הפורום לא יכול לדעת את הפרטים האישיים שלי ולשייך אותי לגולשים עלומים אחרים חוץ מלנחש לשקר ולקלס ולפגוע בי באופן אישי.
זאת לא עבודתו של מנהל פורום לרדת באופן קבוע על גולש כזה או אחר.
מה שהולך כאן בפורום הזה זה בושה וחרפה כשמנהל העל ניצן אור נותן גיבוי למעשים האלה ובעצם שם את עצמו באותה בושה וחרפה של ניהול.
בטח יחסמו אותי על זה אבל תדעו לכם שאני שם זין קצוץ על החריין והבוס שלו ולא אתן שיתנהגו איתי בצורה שכזאת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2005, 04:28
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
תגובותי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fishbad שמתחילה ב "הודעה לציבור גולשי הפורום."

תגובה אישית:
את הקישור בין חוח לFISHBAD עשיתי (כמו רבים מאיתנו) על סמך הדברים והסגנון, כמו גם על סמך העובדה (שהתפרסמה בכלי תקשורת רבים) כי את ההודעה האקסקלוסיבית על תוכנית מצדה של הימין הבלתי שפוי פירסם - במקביל - כותב בשם "חוח האחד" בפורומים של תפוז.

תזכורות למעוניינים:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART/845/153.html
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=18862
http://www.tapuz.co.il/TapuzForum/m...4%E0%F 8%E1%EF
שימו לב לתאריכים... לפחות יכל להביא דברים בשם אומרם!
והאשכול עליו כנראה יצא קצפו של האדון: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=20596

את האדון חוח או כלב ציד (ועוד כינויים רבים ורעים) אנחנו מכירים כאן היטב מההיסטוריה, ובמידע על מי הוא או מה הוא לא השתמשתי בדברי. כמו כן, איני יודע שום "מידע אישי" נסתר הזמין למנהלי פורומים רוחשי רע (במקומות אחרים). קיבלתי גושפנקא סופית לחשדות שנטע בי הסגנון האופייני (אמור תודה שמכירים אותך, חוח) בשל נטייתו של חוח/FISHBAD לכתוב במקביל בכמה פורומים תחת שמות שונים - ושיבושם לו.
אם כבודו היה כל כך מוטרד מההשוואה בינו לבין גולש אחר בעל דיעות זהות המפרסם אשכולות מקבילים - הוא יכל לתקן את טעותי התמימה ולזכות להבטחה ממני כי לא אזכיר שוב את זהותו הקודמת.

וכמובן: את ניהול הפורום, השררה, וההון העצום המגיע עימן, קיבלתי, כידוע, בזכות הקשרים שיש לי עם גלעד שרון. עד כאן תגובתי האישית.

ותגובתי כמנהל בפורום:
עד כה ניתנה לאדון FISHBAD יד חופשית (כמעט) באשכולותיו המרובים והרפטטיביים, לא זכרנו לו עוולות נעוריו (תחת כינויים שונים) שגרמו לחסימות רבות בעבר.
כעת הנני נאלץ, בצער דל, לחסום את האדון FISHBAD מכתיבה (בינתיים לשבוע) - וישפטו הקוראים/כותבים*

אל דאגה, אני בטוח כי נראה אותו כאן שוב במהרה, תחת איזה כינוי חדש ומרענן - מתעקש בכל תוקף על קשרים טלפאתיים בלבד עם כותבים בשם "חוח".

*אתם באמת מוזמנים להביע את דעתכם על ההתרחשות המיותרת הזאת.

נערך לאחרונה ע"י NOTA בתאריך 05-01-2005 בשעה 04:36.
ישן 05-01-2005, 22:05
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
המחלה שלך ושל רבים אחרים כאן בפורום,
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "תגובותי"

בעיקר מהצד השמאל של המפה, הוא הצורך האובססיבי לדון לגופם של האנשים ולא לגופם של עניינים. אתה ועוד רבים כאן כל כך מתעמקים בעניין אזוטרי כמו זהותו של כותב זה או אחר (כאילו שאתם מתכוונים להזמין אותו לכוס בירה), האם הוא שירת בקרבי, האם הוא גר בארץ או במיאמי או בטורונטו, האם הוא בוגד או פטריוט קדוש, עד שאינכם מסוגלים להתייחס כבר לדבריו. כך הופך כל אשכול למסכת של חקירות אישיות שמתנהלות נגד הכותבים ה"בעייתיים", אלה שקשה לכם להתמודד עם טענותיהם, במקום לדיון ענייני. כך הצלחתם להבריח מכאן כותב מקורי ומעניין בשם טקוטה ועוד רבים. בכך אתה תורמים את תרומתכם לדירדור רמתו של הפורום והפיכתו למשמים ומשעמם.
ישן 05-01-2005, 22:53
  NOTA NOTA אינו מחובר  

אתה מוזמן להציג הודעה בה אני מתעסק בזהותו האמיתית
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "המחלה שלך ושל רבים אחרים כאן בפורום,"

את ההקשה בין הזהויות הוירטואליות עשיתי מסיבות שהסברתי (היסטוריה ענפה של הכותב בפורום), אבל, אפילו במילה אחת לא הזכרתי את הפרטים האישיים שהכותב עצמו פיזר בפורום בגילגוליו הקודמים.
למה זה מעניין (אותי, ככותב)? מכיוון שכל מה שאנחנו עושים כאן זה להחליף דעות, וכאשר כותב שנחסם מחליף זהות ושומר על דעותיו הקודמות וסגנונו המוכר - לפחות הגילוי הנאות מגיע לכותבים שנפגעו ממנו בעבר (ושים לב שחסימה מחודשת לא עלתה על הפרק כל עוד הקפיד על החוקים).
בכל מקרה, החשד לא הפך לעובדה שימושית עד שהוא זכה ל15 דקות של תהילה על רעיון עיוואים "יחודי" שהפיץ ברחבי העולם תחת כינויו הקודם. כנראה שלו עצמו יש בעיה עם דברים שכתב, אבל לאישיויות וירטואליות (להבדיל מאמיתיות) אין חסינות - בוודאי כאשר זה משעשע כל כך.

אפילו מהפכן חתרני כמוך בוודאי מודע לחשיבותם של חוקים או לתפקידם כפוי הטובה של מנהלים בפורום. אתה מתלונן על הטייה פוליטית כזאת או אחרת (מצד ההנהלה ה"שמאלנית"), ועדיין, איש לא נגע כאן בכותב בגלל דעתו. אני בטוח שאם תצא ל2 דקות מפיזור הנפש הציני החביב עליך ותעשה אמת בנפשך - אפילו עם זה תסכים.

אם הודעות בסגנון זאת שפתחה את האשכול היא כוס התה שלך, אני חושש כי נאלץ לאכזב אותך. בכל מקרה, האדון המשתלח יחזור לכאן עוד מספר ימים ויוכל שוב להרחיב את ליבך במסריו האופטימיים (עד התקרית הבאה).

אפרופו: לי אישית אתה - וחבריך לדרך - בהחלט מוזמנים לקרוא "חריין עלוב" ולשים עלי "זין קצוץ" (הולך טוב עם ביצה קשה).
ישן 05-01-2005, 23:22
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
התגובה שלך לא לעניין
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "אתה מוזמן להציג הודעה בה אני מתעסק בזהותו האמיתית"

לי מפריע נושא ההשתלחות האישית שמאפיין רבים כאן בפורום, ורק על זה כתבתי. נדמה לי שאתה מערבב אותי עם טענות של אחרים. אין לך כמנהל פורום יכולת ואפשרות לשלוט על ניקים של משמש זה או אחר, וכל החקירות שלך בנושא הזה הם בזבוז זמן. אנשים יחליפו ניקים כל עוד תהיה להם את האפשרות לכך, ואתה תיאלץ לחסום אותם שוב ושוב. אלה הם נתוני המדיה, ועם זה צריך לחיות, לטוב ולרע. מחיקת הודעה או חסימת ניק יכולה לבוא רק על רקע תוכן ההודעה ולא על רקע ספקולציות מלומדות ומנומקות לגבי זהות הכותב.

לא טענתי שיש הטייה פוליטית בפורום ואתה ממש לא צריך לענות לי בעניין הזה. אני בטוח גם שתפקיד מנהל פורום, כמו כל תפקיד של רביזור, יהיה תמיד כפוי טובה (אני מקווה שלא בגללי...). גם זה נתון של המדיה שאתה צריך לחיות איתו.

הבהרה בעניין כוס התה שלי: לא, הביטויים בהודעת הפתיחה אינם כוס התה שלי. אבל הטיעון בעניין ההשתלחות האישית מקובל עלי. אני מציע שלא תתפס על עץ "הנעלב", אלא תתייחס לטענה, לטובת הדיון הענייני.

אני נאלץ לדחות את הזמנתך הנדיבה בסייפא של הודעתך... אבל אני מודה לך על הרצון הטוב והנכונות להקרבה... רק אל תסובב אלי את הגב...
ישן 06-01-2005, 01:16
  NOTA NOTA אינו מחובר  

בדיוק על טענותיך עניתי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "התגובה שלך לא לעניין"

לגבי יעילות חסימת ניקים אפשר להתווכח עד קץ הדורות. דא עקא שמשתמשים מתאהבים בכינויים הנבחר ומראים זעם רב כאשר הם נאלצים להירשם מחדש.
ההתנהגות שאתה מתאר אופיינית בעיקר ל"טרולים", וחוח, עם כל מגרעותיו, אינו טרול אמיתי. הוא רוצה להשמיע את דעתו והוא מעוניין לבנות את דמותו הוירטואלית. אם לסטות לרגע מהנושא, אני גם מאמין שהוא רצה שהניק המסויים הזה יחסם בפרובוקציה גדולה - ואני שמחתי למלא את בקשתו.
בגדול, אני מתנגד לחסימת משתמשים, וזאת היתה דעתי גם ככותב "סתם". נדירים האנשים ונדירות (בשאיפה) הסיטואציות בהן משתמש פוגע - במופגן - בכותבים האחרים ובכללים ההגיוניים המאפשרים לאכסניה להיות בימה נעימה לשוכניה עד כדי שאני אתמוך בחסימתו.

אם אתה לא טוען שיש הטייה פוליטית בפורום כנראה שלא חיברתי נכון את האמירה: "...בעיקר מהצד השמאלי של המפה" עם "...כך הברחתם כותב בשם טקוטה".

כפי שציינתי במפורש, הביקורת שהעברתי על הכותב לא היתה "אישית", וגם אין בליבי על מחליפי ניקים ולובשי זהויות, אבל, במשחק החמוד הזה גם לי מותר להנות מתוצאות בלשות האינטרנט שלי - כל עוד לא ניצלתי לרעה את הסמכויות (אלק) שיש בידי בשבתי כמנהל.
חסימתו של FISHBAD לחלוטין לא היתה קשורה להיסטוריה שלו כאן או לספקולציות (המבוססות) לגבי זהותו הוירטואלית. לא ברור לי היכן סתרתי את טענתך כי:"מחיקת הודעה או חסימת ניק יכולה לבוא רק על רקע תוכן ההודעה ולא על רקע ספקולציות מלומדות ומנומקות לגבי זהות הכותב."

אם מה שיש לך להציע קצוץ, אזי אפנה את גבי ואתרחק מהדיון בשלווה.
ישן 06-01-2005, 21:27
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
אתה מופרע רציני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fishbad שמתחילה ב "הודעה לציבור גולשי הפורום."

ואין לי ספק שאתה בייבי בום/חוח/טקוטה, והרשימה ארוכה.

אין שום הצדקה למתקפה שלך על נוטה. אני חושב שהוא אחד הכותבים האינטלגנטים, המשכילים, הרהוטים וההגונים פה. מי שמתייג אותו כ"סמולן" הוא פשוט כסיל. הדבר היחיד שיש לי לומר לרעתו, היא העובדה שהוא טורח לענות לרוב הודעותייך.
עם זאת, לו הייתי נוטה, לא בטוח שהייתי חוסם אותך. לא מפריע לי שאתה מזהם את הפורום. ממילא כולנו פיתחנו כבר נוגדנים לזוהמה הזאת, ומעבר לכך - אתה עושה צחוק בעיקר מעצמך. בכל מקרה, אני מעדיף שתמרח את התשפוכת המסריחה שלך על קירות הפורום (בתנאי שלא תגזים בכמות ובאיכות), מאשר שתתפרץ על אנשים בסביבתך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר